Treść opublikowana przez jedrekx
- C7 Resident
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
ja już się do 11tki przyzwyczaiłem na ip7 jest wszystko ok
-
A4 B8 Avant 3.0 TDI Nogaro Blue Black Edition
podeślij coś do klubowego kalendarza
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
tak, z jednej klasy w szkole aż takich jaj nie robił
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
oo mój kolega z podstawówki
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
jest, na końcówkach jest piękny napis
-
A4 B8 Avant 3.0 TDI Nogaro Blue Black Edition
bardzo ładny kolor! pierwsze B8 Nogaro, które widzę ale po co zmieniać MMI 3G+ na inną navi?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
w tym roku posucha... a tak w ogóle to po urlopie. coś byśmy mogli ogarnąć
-
AUDI S5 8T SPORTBACK 3.0TFSI 333KM S-TRONIC
czemu tak skrzywdziłeś to auto? słabo wygląda na tym kole :/
-
C7 Resident
mówię, że w porównaniu do komfortów
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
do soboty jestem na miejscu, w nocy z soboty na niedzielę wylatuję na urlop na tydzień
-
C7 Resident
ja w A6 odpuściłem.. tzn zamontuję nakładki na pedały i podstopnicę, które leżą i czekają.. no i może w końcu program. a... no i polerka mnie czeka bo jakiś kutafon mi przerysował bok.. Fotele z Competition ładne... ale ciekawe czy wygodne? jak ojciec miał to zastępcze A6 to miał zwykłe, sportowe fotele w skórze.. Boże, jakie to niewygodne w porównaniu do komfortów..
-
A4 B8 AVANT LIFT SLINE x2 1.8 TFSI CJEB'13 by Doradca
coś tam do kalendarza możesz przesłać
-
Avant CAGA, heble S5 345/330, zawias Eibach Bilstein B12, 176KM
nawet Bart-S?
-
Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
podeślij coś jeszcze do kalendarza póki ciągle masz auto.. bo zdjęcia są prze..
-
C7 Resident
Ja tak wiesz.. tu zasadze, tam zasieje
-
C7 Resident
ooo oficjalnie nowa nazwa
-
B5 Biturbo
śliczna trzaśnij jakąś fotkę do kalendarza
-
Małe autko dla Kobiety.
a ja bym rozważył np. Fabię. mamy w firmie 1.0 LPG, mimo 75KM muszę powiedzieć, że jest dosyć żwawy i dynamiczny po mieście. spalanie 6 litrów gazu...
-
[S4 B9 CWGD] Audi S4 B9 3.0 TFSI 354KM quattro
porażka jakaś..
-
[S4 B9 CWGD] Audi S4 B9 3.0 TFSI 354KM quattro
w poprzednich generacjach, S4 miało inne stabilizatory i inne oznaczenie zawieszenia. szkoda, że na niemieckiej i polskiej stronie nie ma konfiguratora S4 :/
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- C7 Resident
ojciec dzisiaj dostał zastępcze A6 Bi-turbo.. do tej pory jeździłem tylko SQ5 z tym silnikiem. dźwięk, przyspieszenie.. świetna sprawa choć skrzynia chodzi wolniej niż s-tronic.. ale no cóż.. na 3 dni zabawka jest- A4 B9 Sedan TDI 190KM Manual
jeżeli oryginalne to ASO. no chyba, że jakieś inne to np. allegro.. choć moim zdaniem ORI wygląda lepiej- [B6 BFB] Cabrio - moje nowe hobby :)
ładne auto, jak każde Cabrio pomodzić parę rzeczy można, co prawda nieco mniej niż w sedanie czy avancie, ale się da - mówię tu akurat o kwestiach wizualnych, nie silnikowych usunąłbym na Twoim miejscu znaczek S-line z grilla, fabrycznie on nie występował.. w moim też ktoś go założył i wyrzuciłem. - C7 Resident