Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedrekx

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedrekx

  1. kolego Pablo... tuning robi swoje poprzedni właściciel zrobił swap 1.8 i ma moc 245 koni dodatkowo mała masa. mx-5 zjadło boxstrera s, rs4 (c1 kuba) oraz e46 m3 mój brat ma zamiar go jeszcze bardziej podkręcić
  2. ale podejrzewam, że MX-5 mojego brata by zjadła to S4...
  3. ktoś na forum na pewno ma takie założone do B6 - mi się osobiście podobają, ale ja bym celował w 18 bo tak jak Reniu mówi, B6 jest masywna
  4. jedrekx odpowiedział(a) na MAJKI temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    A4 to też może być fajne mieszkanie, w końcu to avant
  5. jedrekx odpowiedział(a) na MAJKI temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    może Majkiemu chodziło o rezanie w tym tygodniu
  6. aju ja czekam na to samo... opony + łaty w dziurach... bo teraz na 17-tkach to jest tragedia... na 18 pewnie będzie jeszcze gorzej.. :/
  7. :oklaski: :drool:
  8. Panowie i Panie to robimy jutro coś? w sumie jeszcze nie jestem pewien swojej obecności, ale tak w razie co dobrze by było wiedzieć czy coś się dzieje czy nie.
  9. do mnie miały wczoraj przyjechać opony letnie z Niemiec, ale niestety się nie udało... ehh... ja pewnie jeszcze z miesiąc na zimowych będę jeździć..
  10. zostaw folię!!
  11. ale cisza.. :gwizdanie:
  12. ładne autko... mam nadzieję, że moje kolejne auto będzie bardzo podobne
  13. Reniu niedługo całemu klubowi będzie robił VT
  14. ja od wczoraj zacząłem grać w starą, ale jarą grę Traffic Giant a oprócz tego to Fifa10 na PS2 i Football Manager 2007
  15. http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Zakleil-szyby-zalozyl-kask-I-pojechal-n37218.html hahaha
  16. ja i tak nie wiem czy na 100% pojadę więc mi obojętne gdzie będzie..
  17. dokładnie nie wszyscy
  18. Rafi jeżeli będę jechał to mogę Cię zabrać
  19. 1. karolusss 2. ArturB6 3. Kierownik (50%) 4. jedrekx (50%)
  20. najlepszego Nowek!!!!!! a ja dziś miałem wizytę u wulkanizatora :/ przycierałem od kilku dni przy wjeździe do garażu i okazało się, że jest coś z kołem - ucieka powietrze. wulkanizator pokazał mi powód... 10cm gwóźdź w oponie :/ dodatkowo felga na rancie odrobinkę skrzywiona i całość wyszła mnie 85 zł... pieprzone dziury :/ a tu taka mała fotka z dzisiejszej zewnętrznej temperatury
  21. a co potrzebujesz?
  22. mój ojciec ma A6 (2007) i też CR
  23. planowane światła
  24. to załóż sobie Darek ogarnąłeś fotki?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.