Treść opublikowana przez jedrekx
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
kolego Pablo... tuning robi swoje poprzedni właściciel zrobił swap 1.8 i ma moc 245 koni dodatkowo mała masa. mx-5 zjadło boxstrera s, rs4 (c1 kuba) oraz e46 m3 mój brat ma zamiar go jeszcze bardziej podkręcić
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
ale podejrzewam, że MX-5 mojego brata by zjadła to S4...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ktoś na forum na pewno ma takie założone do B6 - mi się osobiście podobają, ale ja bym celował w 18 bo tak jak Reniu mówi, B6 jest masywna
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
nareszcie....
-
B7 2.0 tdi BLB
A4 to też może być fajne mieszkanie, w końcu to avant
-
B7 2.0 tdi BLB
może Majkiemu chodziło o rezanie w tym tygodniu
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
aju ja czekam na to samo... opony + łaty w dziurach... bo teraz na 17-tkach to jest tragedia... na 18 pewnie będzie jeszcze gorzej.. :/
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
:oklaski: :drool:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Panowie i Panie to robimy jutro coś? w sumie jeszcze nie jestem pewien swojej obecności, ale tak w razie co dobrze by było wiedzieć czy coś się dzieje czy nie.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
do mnie miały wczoraj przyjechać opony letnie z Niemiec, ale niestety się nie udało... ehh... ja pewnie jeszcze z miesiąc na zimowych będę jeździć..
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
zostaw folię!!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ale cisza.. :gwizdanie:
-
[B8 CAG] Czarny phantom - kolejne B8
ładne autko... mam nadzieję, że moje kolejne auto będzie bardzo podobne
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Reniu niedługo całemu klubowi będzie robił VT
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja od wczoraj zacząłem grać w starą, ale jarą grę Traffic Giant a oprócz tego to Fifa10 na PS2 i Football Manager 2007
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Zakleil-szyby-zalozyl-kask-I-pojechal-n37218.html hahaha
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja i tak nie wiem czy na 100% pojadę więc mi obojętne gdzie będzie..
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dokładnie nie wszyscy
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Rafi jeżeli będę jechał to mogę Cię zabrać
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
1. karolusss 2. ArturB6 3. Kierownik (50%) 4. jedrekx (50%)
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
najlepszego Nowek!!!!!! a ja dziś miałem wizytę u wulkanizatora :/ przycierałem od kilku dni przy wjeździe do garażu i okazało się, że jest coś z kołem - ucieka powietrze. wulkanizator pokazał mi powód... 10cm gwóźdź w oponie :/ dodatkowo felga na rancie odrobinkę skrzywiona i całość wyszła mnie 85 zł... pieprzone dziury :/ a tu taka mała fotka z dzisiejszej zewnętrznej temperatury
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a co potrzebujesz?
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
mój ojciec ma A6 (2007) i też CR
-
[ALL B7] Nowy Nabytek ! A4 2.0 TDI Golas
planowane światła
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
to załóż sobie Darek ogarnąłeś fotki?