Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedrekx

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedrekx

  1. graty furmany
  2. auto zarezerwowane, jeżeli gość dostanie leasing to Merc odjedzie
  3. brałem od tego gościa Nakładki na pedały chrom Audi A5 2007 - 2016 za 131,99 zł z Kraków - Allegro.pl - (10716755116) ALLEGRO.PL Kup taniej Nakładki na pedały chrom Audi A5 2007 - 2016 z Kraków na Allegro.pl, za 131,99 zł w kategorii Wyposażenie i akcesoria samochodowe - Tuning wizualny. Opinie i recenzje czy warto kupić... B8 i A5 to w 99,9% te same auta co do kierownicy to na razie nie przewiduję wymiany. ta ma bardzo ładne, brązowe przeszycia w kolorze tapicerki.. podoba mi się ale może mi się zmieni
  4. założone w pół godziny, jakość świetna. nie było żadnych problemów z montażem.. w porównaniu do nakładek, które montowałem w poprzednim A5 obawiałem się jak będzie z nałożeniem na pedał hamulca bo do automatu nigdy nie zakładałem, ale poszło gładko, nie musiałem nawet do wrzątku wrzucać a tu wiesz.. ORI, ale z Chin - tzn ja kupiłem przez allegro żeby było szybciej. znaczki, numerki.. wszystko jest widzę, że na zdjęciu podstopnica jakoś brzydko wyszła, ale w rzeczywistości jest naprawdę bardzo fajna i ładnie wygląda
  5. wpadły nakładki na pedały chińczyki z ali, ale oczywiście z wyrytymi numerami seryjnymi i znaczkami przy okazji wymieniłem siłowniki w klapie bagażnika bo klapa ciężko chodziła..
  6. w poliftach kiera wygląda zupełnie inaczej w planach.. Audi no ale najpierw ktoś musi przejąć leasing Merca
  7. ja mam przedlifta a co do tego jak się jeździ.. powiem tak, każde ma swoje plusy i minusy. ciężko porównywać bo w A6 miałem 3.0 na pneumatyce, a tu 2.0 na zawiasie AMG. A6 dużo bardziej komfortowe było, wygodniejsze (fotele komforty). ale Mercedes ma fajnie wyprofilowane fotele i podróż nie męczy. w środku ma ciut więcej miejsca niż A6, bagażnik nie jest płaski w 100%. środkowa konsola trochę przeszkadza na nodze, kierownica świetna. wirtualne zegary nie mają podejścia do Audi, nawet mapy nie mogę na nich odpalić. ekran nawigacji jest duży i bardzo czytelny. jeździ się dobrze, przyzwoicie pali, dynamika nie najgorsza. generalnie jestem zadowolony i nie mogę narzekać.. ale po nastu latach jeżdżenia audi czuć, że to nie jest to i dlatego chcę zmienić
  8. Absolutnie nie może za mały przebieg na to
  9. Jakby ktoś chciał to chętnie zrobię cesję auta i je komuś oddam
  10. a gdzie szukać takiego softu?
  11. głupie pytanie - a w Q7 pójdzie?
  12. jedrekx odpowiedział(a) na Norbas temat w Inne marki
    ooo a czemu allroad poszedł do żyda?
  13. jedrekx odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    w Mercu tak miałem - dobicie klimy i spokój
  14. jedrekx odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    miałem ORI w coupe, czy jakość była taka super? no nie wiem.. musiałem przerabiać żeby pasowały.. a to był zestaw do A5
  15. dzięki, naprawdę udany zakup. miała pewne mankamenty, ale zarówno ASO i mój znajomy mechanik jak byłem na serwisie potwierdzili, że stan techniczny jest bardzo dobry i ktoś o niego serwisowo dbał. pozostało kilka mankamentów wizualnych, ale powoli tymczasem dzisiaj wpadły poliftowe nawiewy
  16. nie przesadzaj, daję radę przyznaj się, że Ci za daleko do mnie
  17. ja mam olej. odradzam, za***iście drogo w przyszłym roku będę się przerzucał na gaz
  18. kiedy wpadasz na kodowanie?
  19. ile cenisz auto? mój teść szuka pewnego auta
  20. Szymon już go dawno nie ma
  21. będzie dobrze bez chromów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.