Treść opublikowana przez Kwinto69
-
SPOTY RADOMSKIE
streetrace to twoja stała wczoraj pod lidlem na struga? ---------- Post dopisany at 18:16 ---------- Poprzedni post napisany at 18:07 ---------- Nowy wzór pasów bezpieczeństwa - PaczTo.pl To nie moja... Jest jeszcze jedna czarna zarejestrowana,chyba z komisu swisscar... Widziałem ją niedawno pod MOPS'em i jeszcze jedna w komisie yellowcar granatowa... Podobno jest jeszcze jakaś na czarnych kołach... - ale czy to esa- nie wiem - ja jej nie widziałem... Moja wyróżnia się czarnymi relingami, lusterkami i obramowaniami szyb i jest na standardowych avusach 18" to pewnie była ta o której piszesz czarna S4 na czarnych walcach z parapetem srebrnym z literka "L" na tablicach WR
-
SPOTY RADOMSKIE
streetrace to twoja stała wczoraj pod lidlem na struga? ---------- Post dopisany at 18:16 ---------- Poprzedni post napisany at 18:07 ---------- Nowy wzór pasów bezpieczeństwa - PaczTo.pl
-
Strefa Śmiechu
Nowy wzór pasów bezpieczeństwa - PaczTo.pl
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
ok dzisiaj bede walczył po pracy Dzięki!
-
Strefa Śmiechu
Łada i wiocha - Wiocha.pl - Absurdy polskiego internetu ---------- Post dopisany at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany at 19:32 ---------- Rowerzysta ma parcie na szkło - Śmieszne filmy -----
-
SPOTY RADOMSKIE
:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:http://www.wiocha.pl/264202,Nie_mam_nic_do_homoseksualistow
-
SPOTY RADOMSKIE
o k..wa ale urwał
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
pany nie działa link w przypadku zmiany Valeo na Valeo polift wsadziłem lampy wczoraj ale długie z mijania mi nie działają gdzie to trzeba przełożyć pin pod kiera? ma kto jaką fote Dzieki ---------- Post dopisany at 14:05 ---------- Poprzedni post napisany at 10:04 ---------- Schemat dla przejścia z Valeo na Valeo zespolone. Jeśli po modzie nie świecą ci mijania wraz z długimi wejdź tu: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_ahu_swi...-t29283.0.html u mnie się to nie wyświetla ma ktoś może jakaś fotke które to zamienić ---------- Post dopisany at 14:05 ---------- Poprzedni post napisany at 14:05 ----------
-
Rezanie wtyczek lamp na polift
mijania z długimi mi nie świeca a link nie działa...
-
SPOTY RADOMSKIE
nic innego nie zostaje jak flage z godłem ale serio to stajo uta oszalikowane i nic... jutro będzie kto? bo daleko nie mam... może na rowerze?
-
SPOTY RADOMSKIE
też tak myślę i się zastanawiam czy to czasem nie samochód Hernika prezesa Radomiaka i sponsora...
-
SPOTY RADOMSKIE
które to osiedle trzeba omijać z daleka? stał dzisiaj pod zusem na żeromce górnej
-
SPOTY RADOMSKIE
dzisiaj na osiedlu spotkałem takie auto ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting
-
Szukam pracy
http://www.smart-plus.pl/praca
-
Odda ktos glos na Mojego chrzesniaka ? :D
poszło
-
SPOTY RADOMSKIE
wyjmij szybę i zapodaj gogle też da rade na lato jak znalazł lepsza wentylacja klima się chowa. ---------- Post dopisany at 09:55 ---------- Poprzedni post napisany at 09:44 ---------- ---------- Post dopisany at 09:55 ---------- Poprzedni post napisany at 09:55 ----------
-
Nakladki 3d na zaciski hamulcowe brembo tuning opinie??
o myśle że to bedzie obowiazkowe od 2030 ewentualnie koniecznie z dokładanymi ledami:facepalm:
-
SPOTY RADOMSKIE
że tak powiem głupa pali
-
SPOTY RADOMSKIE
pod kit brał nas...
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
ta solar niby odbija promienie słońca
-
Rdza na dachu
:shock3: nie jeździli tym autem? pare osób mowilo mi ze bedzie zamulony myśle że nie jest żle, do tego garażowany ale w kraj od roku i ma więcej wgnieceń niż przez 15 lat tam...
-
SPOTY RADOMSKIE
co to znaczy jak jeden drugiemu wytłumaczy http://www.youtube.com/watch?v=hbpTAD7V8rs a tak serio korzystał już ktoś z tej nanoochrony? http://www.smart-plus.pl/nanoochrona-auta
-
Nakladki 3d na zaciski hamulcowe brembo tuning opinie??
siarą zalatuje:facepalm:
-
Rdza na dachu
moj z 96 r ma dzisiaj 57 000 kmodkupiony od rodziny w de i zero bombli oby tak dalej