Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kwinto69

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kwinto69

  1. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    chętnie bym oblukał wasze maszyny ale przypał serią podjechać :a4fan:widząc co sie zapowiada u mnie 99.9 % to jak go stworzyli... :gwizdanie:
  2. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    'pokraką'
  3. dostałem sie do nowej roboty jeszcze ch...sza niż poprzednia ale trzeba coś robić bo niunia nie ma za co jeździć
  4. pamiętam jak mi padły łożyska w kole ale jeszcze w escorcie też nie myślałem ze to taki efekt że tak może wyć wydaje mi sie ze jak dostaje dużych obrotów ale nie to tylko moje domysły
  5. może jakieś łożysko dostaje obrotów
  6. pójdźmy na kompromis wszystkie sedany i avanty to zgrabne autka no może nie wszystkie... :gwizdanie:
  7. nie ma to jak zajawka poprzednie auto moje był escort to dopiero były przejścia więcej wsadziłem w niego niż cena zakupu a i tak do samego końca był na stalowych 14 hard core 100% a za swoją niunie czatowałem cierpliwie 1.5 roku aż w końcu szwagier zdecydował się na jego najlepsza decyzje w życiu czyli że mi sprzeda :>
  8. dziwny ten co to tuningował to oświetlenie kierunki żółte a lampy lex ogólnie autko spoko szerokości
  9. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    trzech to już banda
  10. Widzę że jednak cene trzymają perełki B 5 ja kupiłem z 96r ( 1.8 na dzień dzisiejszy 52700 km )od szwagra jeździł jego ojciec przez 14 lat garażował mam swojego 3 miesiąc i już bardziej poobijany w kraju niż przez całe lata w rajchu ;( cena mojego w pełnym ori zapas nie wyjmowany nawet 3000 € + opłaty i wycieczka do Niemiec po niego... Sesje już były nie bawem coś więcej wrzucę Życzę udanych wojaży
  11. ładnie wygląda też bym chciał te lampy tylko że mam b 5 ...
  12. z oświetleniem wewnętrznym to zacznij od bezpiecznika czy nie spalony...
  13. znalazłem taka hurtownie na allegro z olejami trochę mam obawy czy brać od niego http://allegro.pl/olej-motul-8100-x-cess-5w40-5l-5w-40-megapromocja-i1713298628.html?source=oo u mnie na mieście w inter cars krzyknął mi 190 pln za ten sam kupował ktoś może od niego?
  14. na jakim oleju latasz?
  15. A 4 B 5 1.8 1996r dwa miesiące temu kupiony było 48003 jest obecnie 50700 sprowadzony na oleju Fuchs 5 W 30 czas na zmianę wraz z filtrem na OLEJ MOTUL 8100 X-CESS 5W40 5L 5W-40 dobry wybór? [br]Dopisany: 20 Lipiec 2011, 12:58_________________________________________________ ewentualnie zastanawiam się pomiedzy OLEJ MOTUL SPECIFIC 505.01 5W40 5L 5W-40 który wybrać?
  16. według mnie pompka do szyberka nic nie ma po za funkcja komfort, natomiast jeśli mam szyber uchylony lub otwarty i zamykam z funkacją domykania to pokrętło nie wraca do ustawienia początkowego tj zamkniętego zostaje np na otwartym mimo że sie zamknął z kluczyka
  17. Domykanie szyb i szyberka to funkcja komfort dobra sprawa a co do pompki to wiem ale staram się tego jak na razie nie zauważać :gwizdanie:
  18. ta zagadka z centralnym z kluczyka rozwiązana ale doszło mi cos innego pompka centralnego nie zawsze działą w 100% raz na jakis czas idac do auta z kluczyka alarm wyłącza sie ale centralka nie trybi i trzeba zadziałac z recznie ale to inny temat... natomiast czy centralny miałeś fabryczny to chyba w kodach jest.
  19. taki sam miałem kluczyk po wymianie baterii świecił ale nie otwierał centralki osobiście mam problem z głowy bo mam teraz scyzoryk z alarmem i centralka w jednym problem z banki
  20. warte zainteresowania na jesień i zimę jak znalazł, mam wszystko w ori ale tego plastyku przy wymianie aku nie założył
  21. chętnie też bym sie dowiedział coś więcej w tej kwestii
  22. koledzy a ile to kosztowało tzn ta sama osłona?
  23. czapki z głów i klękajcie narody klasa
  24. elegancko wymiana lamp robi swoje widzę znajome radyjko deh 4000 ub jeśli się nie mylę tak trzymać!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.