Treść opublikowana przez miedzikos
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tak wiem, slo szukał 15mm na kolo więc 30 na oś, ale dobrze że napisałeś bo może ktoś nie doczyta i zle dobierze
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
Dobre mody, nie ma to jak klamki z rs'a niby detal a cieszy
-
A4 B6 - czarny sedan by Zimny75
Ładny czarnuch, wykończenie detali i będzie pieknie
-
B6 DIVISION
Jesteś pewny że jest ? z przodu powinna być na górze tłoczka amora, a z tyłu przekręca się stopkę amora
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak się wahasz to zrób sobie podkładki 10mm pod powiedzmy 2-3 sruby przykręć i sprawdź czy będzie oki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
SLO widziałem że zacząłeś szukać dystansów, ja kupiłem eibacha i polecam, tu masz nawet tańszą wersje bo pod parę rozstawów DYSTANSE 30mm EIBACH 57.1 100/4 100/5 108/4 112/5 (3274713433) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. , cena dobra więc lepiej dołożyć do nich i mieć pewność że nie będzie biło
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no miło miło było :wink:ale kolor miazga hehe dzięki dzięki fajnie że się podoba - do następnego
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzięki za spota, fajnie było poznać
-
A4 B5 na Borbetach
Borbet A w 18 to mega rarytas, więc nie czekał bym na foty tylko jak masz możliwość to kupuj i zakładaj
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja jestem za powietrzem
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Ja brał bym avusy - dosyć mało tego na drogach a slinów jest już troche
-
Demontaz tylnej polki sedan
Rozumiem że od spodu półki, bo mam w nim małe mauzoleum i trzeba w końcu wyczyścić
-
B6 DIVISION
Demontujesz listwe maskująca odkręcasz śrubki z góry i dołu i to wszystko O której listwie mowa? :-) żeby było jasne chodzi mi o te dokładkę do idzie od przedniego nadkola do tylniego. Pozdrawiam Chodzi o listwę na górze progu - jak otworzysz drzwi to jest listwa od przechodząca przez cały próg, trzeba ją delikatnie wyczepić bo mocowania lubią się łamać, zacznij od strony tylnego nadkola, podważ kawałek i później cienkim śrubokrętem wypychaj ją od jej środka [tak mi się udało - jak masz lepszy sposób to próbuj ], pod nią masz właśnie śrubki do progu. Edit.: Najlepszego Wladi
-
B6 DIVISION
Demontujesz listwe maskująca odkręcasz śrubki z góry i dołu i to wszystko
-
B6 DIVISION
Ja miałem przy pełnym skrecie w prawo takie trześniecie [ coś jak by przeskoczyło] okazało się że przy obniżonym aucie drążek kierowniczy zahacza o kawałek nadkola i ono przeskakuje dając ten dzwięk,
-
Demontaz tylnej polki sedan
A tak z innej beczki da rade wyciągnąć 3ci stop bez ruszania półki ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
1. Arkadiush 2. Miedzik
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hehe u was odstaje, a u mnie jest urwany po zimie, tak samo jak musiałem wymienić osłone silnika i skrzyni bo nie przetrwała zimy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie poratuje ktoś numerami OE, potrzebuje chlapacz[spoiler ] przedniego prawego koła - wiecie ten z przodu koła przykrecany do nadkola/zderzaka - wraz z tymi srubkami co sa potrzebne do zamontowania.
-
B6 DIVISION
Zna ktoś numery cześci przedniego chlapacza tego z przodu przykrecanego do nadkola - potrzebuje nr chlapacza po prawej stronie i tych części do jego montażu
-
Jaki zegarek dla mężczyzny ?
To ma tylko napis swiss i nic po za tym chcesz fajnego szwajcara w przystepnej cenie to bierz certine
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Jest mega i w dobrą strone mody pod maska - korek r8
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Mam pytanie czy też macie w navi i radiu [tytuły i adresy] że ucina dłuższe? tzn jak jest długa nazwa to nie przewija jej tylko jest ucięta. Np. boh. westerplatte, na navi utnie boh. werte...
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
U mnie tak też tak jest i na początku się zdziwiłem czy ona chodzi nonstop ,zmieniarka wyłącza się razem z rns-e - trwa to chwilę po zamknięciu auta
-
A4 B6 by P-U-M-A
Co jak co ale na VAGu jest na czym oko zawiesić, a jeśli mówimy o serii z glebą i naciągiem, to wiesz... każdy robi swoje, ale są oprócz tego detale których na 1 rzut oka nie widać, ba zauważą je pewnie tylko te osoby znają się na danym modelu/marce . Tyle ode mnie