Treść opublikowana przez mateusz16
-
[ALL B5] czerwone TDI
Powitać , Gracjan Ci wspomniał o forum? Furka ładnie się prezentuje.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A w B6?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam:hi:, mam do Was takie pytanko, otóż w audi a4 B6 2003r po włączeniu zapłonu (przekręceniu kluczyka) załącza się wentylator klimatyzacji. Czy to normalne?
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Młody Ci powie i kit.... hehe żartuje Dzięki i pozdro.
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Nie dam Wam spokoju, dopóki mnie nie dopiszecie (PC nick: matim922)
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Możecie mnie dopisać?? Nick: matim922 wersja PC Lepiej uzbieraj kase i kup przynajmniej 560 Ti lub HD 7850
-
Komputer Stacjonarny - pomoc w zakupie
No dzięki, w komputroniku mają drogo. Poszukam coś innego.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No sorry, ale może mi ktoś powiedzieć jak można kogoś oszukać przez otomoto? Przecież, żeby kupić dany przedmiot trzeba przyjechać, obejrzeć.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hehe Zawsze coś tam opuszczę. Na ile byś go cenił?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Proszę zapoznać się z regulaminem forum - Musashi
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam wszystkich, mogę Wam tutaj pokazać ogłoszenie mojego skutera? Może byście popytali czy ktoś nie chce kupić...
-
Komputer Stacjonarny - pomoc w zakupie
Możecie mi złożyć komputer do 3500zł? Monitor i dysk mam.
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Dopiszcie mnie: matim922 PC
-
[ALL B5] Xenon
Te drugie lampy co podał Mario82A4 podejdą bez rezania do mojej A4? Czy trzeba coś ciąć?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pasek ma ustawione na 0 i muł, a audi miał na 1 i czułem moc. Teraz ma mi kolo przestawić na 0. Boję się że strace moc.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć wszystkim, co powiecie na temat przestawionego rozrządu o jeden ząbek? Tutaj http://postimage.org/image/wxqkuefor/ w miejsce 0 była 1. Samochód zachowywał się normalnie, spalanie w normie. Jadąc pasatem 90km a moim audi 110km czułem znaczną różnice mocy na korzyść audi. Teraz mechanik ma ustawić na 0. Jakie przewidujecie skutki? Dodam, że auto dymiło trochę na taki niebieskawy kolorek. Do wymiany jest też uszczelka pod pokrywą zaworów, ponieważ było pełno oleju na rozrządzie.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zapytaj w wulkanizacji na Paderewskiego... Dzięki jutro zobacze....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Część, wiecie może czy we Wrześni kupie gdzieś felgi stalowe do audi rozmiar 15?
-
Spotkania na drodze
Dziś widziałem o godzinie 9.30 audi B5 czarny avant na PPL bodajże 75** w Tomicach, klubowe ramki Kierował starszy pan
-
[ALL B5] Jaki subwoofer?
Nie chce zrobić szału, tylko żeby był bass bo z seryjnych głośników to nie wiele go jest.
-
[ALL B5] Jaki subwoofer?
No nie wiem, miałem na myśli np taki zestaw...http://allegro.pl/jbl-gt5-12-b-carpower-hpb-602-kable-gratisyjbl-i1850729110.html
-
[ALL B5] Jaki subwoofer?
Sorry że tak się wpinam w temat, ale myślę że nie ma sensu tworzyć nowego tematu. Mam takie pytanko, czy można kupić jakiś sensowny zestaw (wzmak i subwoofer) do kwoty 500 zł?
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
A co powiecie na temat M-TECH LEGEND II? Lepszy od lafayette atena?
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Trochę za drogi zestaw.
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
To jeśli nikt się więcej nie wypowie na temat radia, możecie mi polecić coś dobrego? Cena z anteną niech nie przekracza 450zł.