Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

carrera369

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez carrera369

  1. Np. w halach Makro.
  2. carrera369 odpowiedział(a) na dziadek temat w Inne marki
    Poza sedanem jest jeszcze coupe i cabrio, ale nie wiem czy z silnikiem 3.0d Ładny kolor - bez chromu będzie dobrze wyglądać. Sam sprowadziłeś ?
  3. carrera369 odpowiedział(a) na dziadek temat w Inne marki
    To ma być drugi samochód w domu - dla żony czy dla Ciebie ? Koniecznie chciałeś kombi w takim przypadku ?
  4. Kupując tylko płyn za 29zł podnosisz wartość swojego pełnoletniego B5
  5. Duże szkody. Z Twoim domem wszystko w porządku ?
  6. Ile jest opuszczony w dół na tym zdjęciu ? Gdzie kupiłeś ten gwint ?
  7. Który to jest rok ?
  8. Co to za koło na zdjęciu ? Powrót do Audi ?
  9. carrera369 odpowiedział(a) na insane_Infinity temat w Inne marki
    W macie, z dużymi felgami i obniżeniem jakoś wygląda - seryjnie niestety nie.
  10. Kierownica i dekory bardzo dobrze wyglądają, w przeciwieństwie do radia - nie myślałeś o jakimś oryginalnym Audi lub navi ?RNS-E ? Relingi też będą czarne - matowe ?
  11. Życzę żeby ciebie ktoś kiedyś postrzelił.
  12. 20" zawsze będzie robić wrażenie jak felgi S-line. Oklepane mogą być 18" lub jakieś 16-17" podróbki.
  13. Rozwiązaniem jest gwint cool506 - z jakiego modelu masz te 19" felgi ? Zrób proszę zdjęcie z boku.
  14. Inny inny 9999999.00 PLN. Warszawa - otoMoto.pl biały lepszy Szymek, gratuluję kolejnej dobrej fury 2mln dopłaty za biały kolor ? Za cenę tego McLarena można mieć 20 GTRów - ciekawe czy jest 20 razy lepszy
  15. Na zdjęciach widać, że masz drogę przed domem w sam raz na sportowe samochody i niskoprofilowe opony
  16. Jak sprawuje się ta klapa ? Czujniki zawsze od razu reagują np. jak samochód jest brudny ? Albo w zimę ? Bardzo ładny kolor
  17. Wyśmienicie wygląda na BBS LM - szczególnie z tymi tarczami Jakie tam są opony ?
  18. carrera369 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Ciągnik siodłowy Renault Mascot Ciągniki siodłowe Renault Sieraków 2006 33000.00 PLN - otoMoto.pl
  19. Który rok prod. ? Ładny kolor
  20. Będziesz przerabiał nadwozie sedan na kombi ? Tego chyba jeszcze nie było Silnik zostaje 1.8T czy będzie 2.7T ?
  21. Przypomnij proszę jaki masz rozmiar opon

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.