Treść opublikowana przez Krzycho81
-
dokładany sterownik centralnego zamka
Może masz za długie podtrzymanie impulsu zam i otw. Akurat mam B5 z 98 roku na tapecie, wymieniałem w niej zamek i sterownie zamkiem jest na 100% masą. jakiś magik przede mną wymienił niepotrzebnie papkę na taka co nie obsługuje pilota, a wystarczyło zmienić kodowanie aby stara pracowała poprawnie. Widziałeś ten temat????? http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/sterownik-centalnego-zamka-instalacja-314454/
-
dokładany sterownik centralnego zamka
Według mnie sterowanie masą.Kostka brązowa górna:czerwony /brązowy-otwórz ,szaro/biały-zamknij. Ori pilota nie idzie nauczyć??
-
Nieśmiertelny Centralny zamek - z kluczyka nie zamyka całej strony kierowcy ....
Klepał chłopina z przystanku autobusowego a Ty się dziwisz.
-
Błąd prędkściomierza (szalejąca wskazówka) po naprawie DEF na liczniku.
Fejsik od Smaka ma spore możliwości. Niestety naprawa RB4/RB8 to dość mocno strzeżona tajemnica. Sam jestem na etapie samo nauki.
-
Błąd prędkściomierza (szalejąca wskazówka) po naprawie DEF na liczniku.
DEF to raczej efekt nieudanej zmiany przebiegu. jest zapisany kilka razy.
-
Błąd prędkściomierza (szalejąca wskazówka) po naprawie DEF na liczniku.
Nie napisałeś jaki to dokładnie licznik. Im więcej info tym łatwiej podpowiedzieć coś sensownego. Profil też masz ubogi. Obawiam się że to wina wsadu.
-
Błąd Air Bag
W prowadzasz go w błąd bo to jest tak zwany airbag 5 i tu występują dwa kodowania. 00766 = Airbag kierowcy i napinacze pasa 01022 = kierowcy / pasażera Poduszki powietrzne i napinacze pasa To co piszesz to dotyczy nowszego sterownika z tym ze przed ostatnia cyfra nie występuje w postaci 0, można je zmienić odpowiednio na: 2 = Tylne Napinacze pasa nie zainstalowany 4 = zainstalowane 2 os Napinacze pasa 6 = zainstalowana 3 os Napinacze pasa Na próbę wpisz kodowanie 00766. Wiele rozjaśni.
-
Błąd Air Bag
kodowanie 01022 to poduszki kierowcy / pasażera i napinacze pasa. Przedostania cyfra 2 oznacza- Tylne Napinacze pasa nie zainstalowany. Nie zakodujesz go na 01002, bo w kodowaniu tego sterownika nie występuje cyfra 0.
-
GŁOGÓW też żyje
Co to za zlot dzisiaj u was w mieście????
-
Immobiliser
Podpinałeś VAG-A, coś pokazuje??? Korekty licznika nie robiłeś przypadkiem???
-
[ALL] Jaki kupic prostownik???
Ja mam taki. Naprawdę polecam. PROSTOWNIK DO AKUMULATORÓW ŁADOWARKA EXIDE 12V 7A (3825767413) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Czy ten zestaw kluczy jest coś wart ?
Neo u mnie długo nie popracowało. Yato używam dość długo, w sumie to 90% posiadanych przeze mnie „zabawek”. Kupuje mniejsze zestawy.
-
Zmiana kodowania licznika na manual oraz usuniecie PRND z FISa
Racja popatrzyłem w rozpiskę od maja 2000. Przepraszam najmocniej. Jedyne co przychodzi mi do głowy to wypięcie sterownika. Jak dobrze pamiętam to wystąpią problemy z rozruchem silnika.
-
Bagażnik - nie otwiera sie z reszta
http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-problem-otwieraniem-bagaznika-naprawa-fotostory-150588/
-
Zmiana kodowania licznika na manual oraz usuniecie PRND z FISa
Funkcja 10 kanał 60 co masz???? sterownik skrzyni wypięty??
-
Zmiana kodowania licznika na manual oraz usuniecie PRND z FISa
Sterownik skrzyni, jest pod nogami pasażera. Trzeba go wypiąć, może nie działać wsteczne oświetlenie. Nie chcę palnąć gafy ale z rozruchem też były jakieś jaja, przerabiałem 1,8 5V z 97roku.
-
Zmiana kodowania licznika na manual oraz usuniecie PRND z FISa
Tak zrobisz. Przedostatnia cyfra z 3 na 0. Oczywiście kalkulator skrzyni usunięty??
-
Kontrolka trakcji i brak gazu
Podobnie miałem w pasku po lifcie. Komp dosłownie był chłodzony deszczówką. Wyskakiwał mi błąd pedału gazu.
-
Brak oświetlenia wnętrza, nie otwiera się bagażnik..
Myślę ze sam sobie odpowiedziałeś na pytanie. Zasilanie na module sprawdzone??
-
Problem z podłaczeniem modułu centralnego zamka
No to rysunek F2 Ciebie interesuje. Żółty-czarny i sam żółty łączysz do masy. Biały łączysz z Twoim przewodem zamykania, biało-czarny z przewodem otwierania.
-
Problem z podłaczeniem modułu centralnego zamka
Zamek strowany masą czy + ?? Pytam bo nie podałeś.
-
Błąd podczas odczytu przebiegu prosze o pomoc
Popieram. Zrobiłem kilka testów RB4 i RB8 padają jak muchy. Wystarczy sam odczyt.
-
Interfejs bluetooth do AFN
Jeżeli kable Ciebie męczą to może skaner, np Dominator??
-
kontrolka AIR BAG
Taśma około 100zł. Czas zależny od wypitego piwa. Czteropak powinien starczyć.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Pytanie. Szwagier w swojej A4 B5 1,9 ma uszkodzony licznik VDO polift ful fis. Czy w miejsce niego mogę wstawić też VDO ful fis ale z 2,5?