Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

junior_tdi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez junior_tdi

  1. ach, te gołe fronty...
  2. jak już jest Air Ride to pocisnąć grubo i jakieś 20 cali wsadzić od AMG
  3. a ja próbuję teraz najstarszego chyba treningu na siłę i masę - "5x5"
  4. Nogaro Blue :jerk: :jerk: Dobry Avancior, jak się klekot V6 spisuje?
  5. Audi wyklepane?
  6. jak Abdul i A4 to tylko z V6 będziesz coś modził czy do polatania bokiem fura?
  7. Frumanka spoko, jest pole do popisu tych chromów trochę zdjąć i będzie gitarka. Czy mi się zdaję czy maska coś Ci się nie schodzi jak powinna? tak po lampie coś widać. I nie rób zdjęć parasolką tylko aparatem fotograficznym ! Jakieś plany co do gabloty?
  8. Animal za***iste odżywki, możesz brać w ciemno
  9. V6
  10. no i jak na AIrze się lata? nie buja autem, czy coś w tym stylu? czy twardo siedzi w czasie jazdy?
  11. Krzysiu, a powiedz jak się jeździ na Airze? wcześniej jeździłeś na ori zawiasie czy był gwint przed AIR'em?
  12. coś za coś... Albo gleba taka że urywa jajca albo ......
  13. i jakaś gleba by się przydała bo jest ALL ROAD Chociaż Jawora chyba nie przekonamy
  14. Mojej Dziewczynie kupiłem kombi tej firmy, 2 sezony spisywał się bardzo dobrze, chwaliła sobie
  15. junior_tdi odpowiedział(a) na bajk temat w Inne marki
    Mega zdjęcia prysnąłbym na czarno znaczek przedni - widzę że tył masz "goły" to i z przodu by dobrze wyglądała duża morda bez znaczka (ewentualnie z czarnym znaczkiem)
  16. +1000 Mega stroją te merce
  17. jest Mega z oponą 215/35 posadzisz go pięknie
  18. no dwójka spoko, tylko wąskie trochę
  19. Te odpadają w przedbiegach... ---------- Post dopisany at 11:51 ---------- Poprzedni post napisany at 09:07 ---------- BTW kupiłem turbo ARL matko z córko, teraz to bedzie cofka
  20. Musi trzeć, bo inaczej oznaczałoby że jest za wysoko i za wąsko :decayed:
  21. nic specjalnego z tego co podałeś
  22. monoblocki trochę chudo wyglądają na A3. wsadził bym X5 jest grubo na tym kole
  23. te 19stki zalatują chinami trochę, lepiej już coś Ori w 18stu calach
  24. fajne te lexy były
  25. jak to to co tam masz?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.