Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

junior_tdi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez junior_tdi

  1. po aucie w miniaturce mogę wnioskować że lubisz tłusto porobione auta
  2. https://soundcloud.com/man_dee/mandee-break-bucky-epic-gun
  3. chyba raczej nie mi osobiście średnio się podoba ten styl z negatywami
  4. albo grubo albo wcale - ładuj 215
  5. choree coś pięknego ro***bie system na aucie
  6. będzie kanada:kox: You're doin it RIGHT!
  7. jak nick zmieniłeś to i tytuł tematu zmień bo jest "by lukas"
  8. hehehhehe Dirty Diesel
  9. no dobra oponka teraz tylko gewinde do dołu i może jakiś dystansik ?
  10. junior_tdi odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    jestem mega ciekawy efektu może Air-Ride wsadź, wygodniejsze w chuuu na nasze drogi
  11. jestem tego samego zdania
  12. Tylko, że stara Buma, a A4 B5 to kompletnie inne zaawansowanie względem elektryki. Tam wystarczą dwie zapałki, słony paluszek i kramelka do odpalenia i funkcjonowania ogarniają clean'y pod maską w Golfach 2 z silnikiem R32 więc wszystko jest do ogarnięcia. A w tej beemie elektryki w silniku pewnie mniej więcej tyle co i u Nas
  13. bierz od razu V8:naughty: no z V6 benzyny łatwiejszy swap będzie niż z klekota
  14. u mnie teraz to pewniak. 2 przejazdy V6'stką wystarczą żeby zmotywować do kupna
  15. kiedyś na pewno, narazie V6 bez suszarek taki jest plan
  16. ori srebro naturalnie ---------- Post dopisany 08-03-2013 at 10:12 ---------- Poprzedni post napisany 26-02-2013 at 18:37 ---------- Panowie, z bólem muszę to ogłosić: Avantura jest na sprzedaż, tyle że golas, bez recaro, na poliftowym zderzaku (dorzucam porysowany Caractere do pakietu), na stalówkach, bez recaro, bez audio
  17. Pany, odgrzewam kotleta co by nie zaśmiecać nowym wątkiem - Czy w środku czuć gazem? w każdym aucie z instalacją LPG jakim do tej pory miałem przyjemność jechać było minimalnie czuć gazem, nie mówię już jak yebało w Polonezie u kumpla Czekam na opinie, gdyż prawdopodobnie przesiądę się na V6, jak tylko swojego klekota pogonię
  18. jak mi padło turbo i silnik się "rozbiegał" to też cały olej wydechem poszedł. sporo czasu minie zanim z wydechu się olej wypali
  19. jak to z wysyłką się ma? jak widzę jak znajomi którzy pracują w kurierach traktują paczki to mnie krew zalewa
  20. ile za szybę płacisz? też muszę wymienić
  21. jutro cos moze uszczele jak pomaluje:wink: I ja czekam:banan: wszyscy czekają
  22. biały carbon? sam kleiłeś?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.