Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

junior_tdi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez junior_tdi

  1. Za szybę wsadzić a w razie kontroli palić głupa że odpadła na parkingu pod Tesco albo schować do bagaznika i głupa rżnąć że ukradli
  2. no rejka psuje cały efekt WOW gładkiego zderzaka no i rzeczywiście duże lustro by się zdało. Albo dwa małe?
  3. stary , ja tez bym zarzucił tylko ze z kapciami to musisz liczyc ponad 5k no niestety coś za coś dlatego mogę tak sobie tylko pogdybać
  4. ja na VIAGRĘ to zarzuciłbym Roty Grid Drift tylko inny kolor nie złote
  5. bo ? po prostu wolałbym S4 mimo iż takie S2 ma za***isty klimat (nisko posadzona z dobrym kultowym kołem) to wolałbym S4, bo też można ją ciekawie zrobić
  6. model jest świetny ale gdybym miał wybierać to chyba zostałbym przy S4
  7. za***ista S2 żeby tylko cała w kolorze była a nie czarna od dołu ---------- Post dopisany at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany at 18:35 ---------- no i koło to ewidentnie inne bo to nie pasuje ---------- Post dopisany at 18:41 ---------- Poprzedni post napisany at 18:36 ---------- chociaż w sumie może z tym czarnym zostać
  8. No i bardzo dobrze Panowie dzisiejsza sytuacja na naszym klubowym serwerze mnie wręcz trochę zagotowała. Patrzę grają tam 2 osoby to wbiłem postrzelać. Gość w CT ewidentnie miał jakieś ściny, przeskakiwał z miejsca na miejsce że go trafić się nie dało. Powiedziałem na sayu grzecznie żeby ogarnął bo się tnie. To od razu zostałem wyśmiany, wraz z obrazą mojego auta. No panowie szanujmy się, bo jak mam grać w takim towarzystwie jak pan Marcineq to ja podziękuję. Szczyt chamstwa i prostactwa z jego strony! od ogarniania czegoś takiego jest admin na serwerze. a kto jest adminem?
  9. zdejmij tą rejestrację
  10. Fura bajka, jestem mega ciekawy kolejnego projektu
  11. Tłumaczę Ci Piotrek, zostaw A4 B5 swapa zrób na AWX i potuninguj i będzie KOX Prościej będzie go odwiedzić a nie mam daleko weź 0,7 i wytłumacz mu jak człowiek człowiekowi
  12. Tłumaczę Ci Piotrek, zostaw A4 B5 swapa zrób na AWX i potuninguj i będzie KOX
  13. i co następne?
  14. kupiec przyjeżdża kupić czy klient obejrzeć?
  15. wczoraj też chwilę grałem, ale włączyła się mapa z awp a nie nawidzę tych map dzisiaj coś gramy?
  16. hehehe, dobre
  17. hahahah dooobre te ceny, biore wszystkie wtryski jakie ma na stanie za tą kase:polew::polew: jeśli to kompletne wyregulowane 216ki:decayed: cena nie realna:hi: 8537504 jego nr gg kompletne wtryski 0.216 sprawdzone cisnieniowo z nowymi podkladkami febi 280 zl komplet chyba seria od AFN a nie 216
  18. też czekacie na sezon?
  19. V6 to V6, pracuje naprawde sympatycznie. Pewnie pod obciążeniem w trasie przy butowaniu jeszcze fajniej
  20. do czarnego lakieru i białych dodatków fajnie by motyw szachownicy podpasował
  21. a pa bez kitu. Kameleon ładuj gwint i to koło na dobrym profilu i kładź na glebe dziada
  22. Apropos TDI i NOS to nie głupie, znajomy miał ibizę 1.9 TDI - porobiona na 270 konia, a na strzale nitro 318 koni

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.