Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

junior_tdi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez junior_tdi

  1. Bo nie mam warunków żeby całą zimę trzymać auto ( garaż nieogrzewany, wilgoć itp ) chyba że tak... to od czasu do czasu czeba przepalić
  2. Czemu wyjeżdżasz Esą zimą skoro masz dupowóz?
  3. i byłbyś teraz bez jaj:polew: :polew:
  4. daj polatać bokiem po tym śniegu
  5. ten kolor urywa jajca, nie ma co ! żałuję po dziś dzień że nie trafiłem w takim kolorku
  6. 9,5J - 205/40/18 preferował bym 215/35/18, bo na powyższym obrazu widać że robi się balon
  7. ja bez sprysków latałem na xenonie 6000K i przy kontroli żadnych problemów - zależy na kogo trafisz
  8. :thumbup:
  9. Plasti dipem pryśnij
  10. grill RSowy dobrze by leżał u Ciebie
  11. no o to chodzi. widziałem 4300K i 6000K i szukam czegoś pomiędzy więc chyba padnie na 5000K
  12. znalazłem taką orientacyjną rozpiskę: 4300K - ciepła biel 5000K - biel 6000K - zimna biel/błękit 8000K - niebieska 10 i 12kk - niebieska/fioletowa
  13. zgodzę się z Bubą miałem 6kk i mocno wpadało w niebieski, a jak sąsiad jedzie swoją A4 B5 z fabrycznym 4300K to z daleka nie widać że to xenon chodzi mi o bielutkie jak śnieg światełko 5000k? 4500K ?
  14. miałem u siebie xenon 6kk i noca w deszczu była kupa straszna, będę zakładał bixa tylko zastanawiam się czy 4300K czy inną barwę brać
  15. Wcześniej w xenonie miałem 4300k a teraz na próbę do BiXa kupiłem 6000k i jest lepiej moim zdaniem jeździłeś w deszczu? pewnie nie
  16. Gracek, jaka barwa BIXa jest u Ciebie?
  17. gładki zdeś robi robotę
  18. malowałeś ramkę w gałganie że takie coś wyszło?
  19. dobry jest czarnuch. Dał bym znaczki w biały pod te fele
  20. zróbcie taki punkt gdzieś w centrum polski
  21. W tym tygodniu 3 raz był po browar, a drugi po hot doga
  22. miałem styczność z fazerem. typowy mieszczuch gdybym miał teraz wybierać brał bym Suzuki SV, praca V'ki przyprawia o dreszcze i kopyto praktycznie w każdym zakresie obrotów
  23. Gracjan, co to za miniatura na starym kole
  24. zostaw gołe dupsko !

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.