Treść opublikowana przez junior_tdi
-
[ALL B5] Audi S4
Bo nie mam warunków żeby całą zimę trzymać auto ( garaż nieogrzewany, wilgoć itp ) chyba że tak... to od czasu do czasu czeba przepalić
-
[ALL B5] Audi S4
Czemu wyjeżdżasz Esą zimą skoro masz dupowóz?
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
i byłbyś teraz bez jaj:polew: :polew:
-
[ALL B5] Audi S4
daj polatać bokiem po tym śniegu
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
ten kolor urywa jajca, nie ma co ! żałuję po dziś dzień że nie trafiłem w takim kolorku
-
[B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika
9,5J - 205/40/18 preferował bym 215/35/18, bo na powyższym obrazu widać że robi się balon
-
bixenony, kilka pytań
ja bez sprysków latałem na xenonie 6000K i przy kontroli żadnych problemów - zależy na kogo trafisz
-
Strefa motocyklistów
:thumbup:
-
[B5 APS] by czorny
Plasti dipem pryśnij
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
grill RSowy dobrze by leżał u Ciebie
-
[ALL B5] Audi S4
no o to chodzi. widziałem 4300K i 6000K i szukam czegoś pomiędzy więc chyba padnie na 5000K
-
[ALL B5] Audi S4
znalazłem taką orientacyjną rozpiskę: 4300K - ciepła biel 5000K - biel 6000K - zimna biel/błękit 8000K - niebieska 10 i 12kk - niebieska/fioletowa
-
[ALL B5] Audi S4
zgodzę się z Bubą miałem 6kk i mocno wpadało w niebieski, a jak sąsiad jedzie swoją A4 B5 z fabrycznym 4300K to z daleka nie widać że to xenon chodzi mi o bielutkie jak śnieg światełko 5000k? 4500K ?
-
[ALL B5] Audi S4
miałem u siebie xenon 6kk i noca w deszczu była kupa straszna, będę zakładał bixa tylko zastanawiam się czy 4300K czy inną barwę brać
-
[ALL B5] Audi S4
Wcześniej w xenonie miałem 4300k a teraz na próbę do BiXa kupiłem 6000k i jest lepiej moim zdaniem jeździłeś w deszczu? pewnie nie
-
[ALL B5] Audi S4
Gracek, jaka barwa BIXa jest u Ciebie?
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
gładki zdeś robi robotę
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
- [B5 AJL] AJL by WIŚNIA reanimacja,nadeszła wena,taka sytuacja
malowałeś ramkę w gałganie że takie coś wyszło?- [B5 AJM+] Black and white... aVant
dobry jest czarnuch. Dał bym znaczki w biały pod te fele- PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
zróbcie taki punkt gdzieś w centrum polski- [ALL B5] Audi S4
W tym tygodniu 3 raz był po browar, a drugi po hot doga- Strefa motocyklistów
miałem styczność z fazerem. typowy mieszczuch gdybym miał teraz wybierać brał bym Suzuki SV, praca V'ki przyprawia o dreszcze i kopyto praktycznie w każdym zakresie obrotów- [ALL B5] Audi S4
Gracjan, co to za miniatura na starym kole- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
zostaw gołe dupsko ! - [B5 AJL] AJL by WIŚNIA reanimacja,nadeszła wena,taka sytuacja