Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

junior_tdi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez junior_tdi

  1. ciemny granat. a co do silnika to jest turbo awx i dojdzie jeszcze tylko program. taki jest plan, ale wszyscy wiedzą jak to jest z tym zwiększaniem mocy
  2. no właśnie. Czekam aż ruszymy to grupowe zamówienie to idę do prowidenta po hajs ---------- Post dopisany 21-09-2012 at 13:11 ---------- Poprzedni post napisany 22-08-2012 at 19:41 ---------- z racji tego iż wziąłem urlop żeby uczyć się do egzaminu poprawkowego wpadła mała sesja + takie :banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:
  3. PaPa Smerf na zderzaku?
  4. jakie masz teraz nazwisko :polew: dobre
  5. no ta fota jest PRO
  6. długaaaa zima się zapowiada
  7. junior_tdi odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Halo Halo, dzieje się coś w Qtnie? Jakbyście dzisiaj się nudzili to wpadajcie do Klubu Chilli, mam przyjemność grać tam dzisiaj
  8. dokładnie, ta strasznie szpeci, wrzuć ją sobie do bagaja a załóż taką w rozmiarach US
  9. szkoda że wcześniej z tymi oponami Twoimi nie ogarnąłem, szukałem 215/35 dobrze że nie pogoniłeś padła
  10. zdrowy szaraczek jak będziesz miał chwilę to podeślij na PW ile jakich przewodów podcisnieniowych potrzeba, też chcę powymieniać u siebie na sylikony
  11. jakieś pełne 18 cali może moje merce? ---------- Post dopisany at 12:55 ---------- Poprzedni post napisany at 12:53 ---------- na Twoim miejscu poszedł bym w ten deseń co masz teraz na aucie - jakieś pełne koło, na pewno 18 cali. może to co michał ma u siebie:
  12. oj przyda się przyda, zaraz będę lakierował zderzaczek bo rys jest pare, przy okazji zespolę dokładkę ze zderzaczkiem
  13. nieźle lampy przyciemniłeś
  14. jest klasa ! ! ! ! :slina: hardtop jest niesamowity, poza tym do takiego auta pasuje tylko wyłącznie koło z mega qrewskim parapetem gratuluję Autka
  15. Fajna sztuka, już widzę go z dokładkami w kolorze, na jakiejś 18stce i konkretnej glebie
  16. Nagraj film jak to gada. fajna sztunia, tym bardziej że USA no i V8 to V8
  17. o ja pierd0le! ale musi fruwać ta ibi
  18. na chyba 3 komplety
  19. http://a4-klub.pl/wnetrze-99/all-b5-oswietlenie-wnetrza-wymiana-led-info-1-post-50383/ tutaj masz wszystko przewałkowane 300 razy
  20. Pany, mam pytanie - czy ktoś Chipował Diesla u Peterów ? dowiadywałem się ostatnio to całkiem dobrą cenę mi zaproponowali. Albo czy ktoś korzystał z usług Diesel-Softu ? widziałem parę razy ibizkę tdi wyklejoną w Diesel Soft, podobno grubo pogrzebana jest na 200+ ?
  21. i jeden i drugi kolor trudno utrzymać w czystości

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.