Treść opublikowana przez junior_tdi
-
Muzyka w naszych autkach
- [ALL B5] Audi S4
Na zlot Mapeta raczej nie uda mi się dotrzeć niestety oh shit... szkoda, ja dzisiaj się dowiedziałem że się dostałem... liczyłem że obejrzę Twoją eSkę...- [ALL B5] Audi S4
ciekawy jestem efektu na żywo tych lamp, ale będę miał okazję zobaczyć na zlocie mapeta, bo widzę że się dostałeś- [B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
jest klasa, jedna z najciekawszych B6 na forum jak dla mnie- Ford Sierra 2.0T 3xxKM by Kriss
Szacun za projekt ! nie masz jakiś filmów jak to bokiem idzie?- Nimbus Grau Perl Effekt
mrogal, dopiero co pomalowałeś budę i już będziesz palił lakier? to teraz atakuluj w weekend i wrzucaj pikczers- [ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
Flat Five's- Audi a4 b5 quattro ,navi,recaro,s4 look,carbon...
brakuje zdecydowanie jakiegoś dużego koła i gleby, bo te S4 Body marnuje się przy takiej KOZIE i te S4 na klapie....- [B5 AGB] VIAGRA
ogarnął byś pierwszy post z tymi fotami, z których masz podpis zrobiony !- [B5 1Z] A4 TDi
nie obraź się wujek ale to gówno na dekielkach to całą ameryke tutaj zmienia w jakąś bułgarię co jak co ale dobrze prawisz... mówiłem już kiedyś że te czupa czupsy pasują jak qrwie majtki- [B5 APS] by czorny
U mnie ganiają niebiescy i zieloni i jakos nie ma problemow. Musisz tylko prawo znać a prawo mowi, ze jesli przy kontroli mozesz "naprawić usterkę", która powoduje zabranie dowodu i to zrobisz to nic nie mogą zrobić. dzięki za info- PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
może wreszcie uda mi się do Was dotrzeć- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
50zł robisz 200-250km? ja za 80 robie 250 moim AFN'em na witaminach ale raczej nie blokuje drogi mało realny wynik z tymi 250km za 50zł no chyba że 5 i emeryt na 3tys w trase:kwasny: jak by tak pieknie paliły benzynki to nie podawali by że na pełnym baku robią 500km:banan: tylko jak traktory po 800 i wiecej:decayed: ja swoim traktorem zrobiłem ostatnio na baku 1200 klocków- [B5 AFN] kolejne body rs4 b5
te graty co w battalionie pokazałeś do tego auta lądują?- [B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Heeeee dzięki Zią ---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:30 ---------- muszę te wlepy pozrywać, zostanie tylko Dirty Diesel na d*pie i battalion na masce- [B5 1Z] Red OOOO | SS, LM, rig photo|SPRZEDAM AUDI!!
że nie przeszedłem pozytywnie selekcji...- [B5 1Z] Red OOOO | SS, LM, rig photo|SPRZEDAM AUDI!!
pytałem w Battalionie to tylko Prezes się zgłosił ---------- Post dopisany at 14:13 ---------- Poprzedni post napisany at 13:05 ---------- preze_s niestety nie jadę na culta- [B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
no mam nadzieję, ale zmiana niewielka, z tdi na lpg ---------- Post dopisany 06-08-2012 at 13:03 ---------- Poprzedni post napisany 19-07-2012 at 23:30 ---------- ---------- Post dopisany at 13:09 ---------- Poprzedni post napisany at 13:03 ----------- [B5 1Z] Red OOOO | SS, LM, rig photo|SPRZEDAM AUDI!!
przed zlotem czas modyfikacji ;P lampy tylne całe czerwone obrysy podpięte gwint wyregulowany. na cultstyle lece nr CS 117 no to elegancko ! ja niby wysłałem zgłoszenie w sobotę, ale nie mam odpowiedzi żadnej mimo wszystko chyba i tak wezmę się za pranie i pucowanie dyliżansu Z tego Co czytalem na forum cultstyle.Pl juhas ma wyslac dzisiaj wszystkie odpowiedzi takze sprawdzaj poczte no właśnie widzę że 5 aut im zostało do rozstrzygnięcia jakby się udało to można jakoś wspólnie polecieć- [B5 1Z] Red OOOO | SS, LM, rig photo|SPRZEDAM AUDI!!
przed zlotem czas modyfikacji ;P lampy tylne całe czerwone obrysy podpięte gwint wyregulowany. na cultstyle lece nr CS 117 no to elegancko ! ja niby wysłałem zgłoszenie w sobotę, ale nie mam odpowiedzi żadnej mimo wszystko chyba i tak wezmę się za pranie i pucowanie dyliżansu- [ALL B5] Audi S4
- [B5 1Z] Red OOOO | SS, LM, rig photo|SPRZEDAM AUDI!!
Świetny Czerwoniak zarzucaj polifty na tył albo Ledziaki... Na cultstyle lecisz?- Audi s4 ... 4XX w drodze:)
Solidna S4 światła przednie bym dał w Black, niezły czarnuch by się zrobił- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
się nadziwić nie mogą jakie to cuda w Polsce nie dziwne skoro Amerykanie myślą że w Polsce nie ma plaż:grin::grin:- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
co to za ulep - [ALL B5] Audi S4