Treść opublikowana przez junior_tdi
-
[INNE] Bora ARL - ECUProject
156 KM na fabrycznych gratach ARL'a dlatego prawie te 190 wypluł
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Damn Cute Motherfucker!
-
[ALL B5] Jaki 2.8 V6 najlepszy pod LPG?
już przeorałem tą stronę chce zmienić na V6 tylko ciągle rozkminiam czy na 2.4 czy 2.8, wolałbym raczej te 190 KM
-
[ALL B5] Jaki 2.8 V6 najlepszy pod LPG?
a przy 2.4 dużo mniejsze spalanie? bo jednak 190KM a 165KM jest różnica
-
[ALL B5] Jaki 2.8 V6 najlepszy pod LPG?
Panowie, a jak wygląda sprawa ze spalaniem gazu w takim silniku? przeglądałem dziś forum to wypowiedzi są przeróżne, niektórzy mówią że udało się zejść do 10-11l a inni że przy dobrym pytowaniu to i ponad 20 łyknie (w to akurat nie wątpię) interesuje mnie spalanie w FWD, bo w quattro na pewno z litr, może 2 więcej jak dobrze się doczytałem...
-
[ALL B5] Jaki 2.8 V6 najlepszy pod LPG?
Witam. Panowie, jaki silnik będzie najlepszy pod instalację LPG? chodzi mi o 2.8 V6, rocznikowo 1999 - 2001, z tego co wiem to jest kilka silników 2.8, (chyba 7) znalazłem taką rozpiskę silników: http://postimage.org/image/7lcrj7t3v/ co możecie polecić, czym różnią się te silniki między sobą?
-
[B5 ADR] a4 by me :)
Projekt uratowany
-
[B6 AKE] Co zmienić tuning optyczny
koło, gleba, nic więcej nie trzeba
-
Mercedes-Benz w201 250d OM602
fajna Meryna
-
Grand Theft Auto V
wszelkie części i dodatki mam już za sobą, czekam na piątkę
-
[ALL B6/B7] Oklejanie dekor
sorry za odkop, ale ile cm2 potrzeba folii żeby okleić dekory, popiołkę i powierzchnię wokół drążka od biegów?
-
[B5 ADR] a4 by me :)
Jest dobra baza do modzenia, ale uważam, niestety (raczej stety) jak koledzy wyżej... Ale spoko, po to jest forum, żeby się dowiedzieć, rozeznać i nakierować w odpowiednim kierunku
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
z tego VT daj obydwa koła w kolorze, tylko ciemniej tą fele troche, za jasno coś jest i rant i wnętrze[br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 00:38_________________________________________________i pomarańczka jak najbardziej :gwizdanie:
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
I'm waiting
-
[B5 AFN] Czarne klekoczące padło by xxxSzYbAxxx
zayebisty czarnuch ładnie leżą mu te łopaty jeszcze tylko do ziemii dziada i heja...
-
[B5 AGB] Kosiniak S4 Powered By MRMotors
to takie troche do lansu pod remizą... też tak sądzę, właściciele BMW lubią takie literki naklejać żeby nikt nie wiedział co mają pod maską i np jak mają trójeczkę beemkę to kleją "3XX"
-
[ALL] Naklejki stickerbomb - co o tym myślicie?
wiadomo, jak wujasowi przedstawiłem wizję wnętrza w mojej audioli (teraz mam dekory w drewnie) to powiedział że chyba mnie p0pierd0liło
-
[B5 AJM] Też sie pochwale:)
nie tylko w oplach, w innych też są takie wyłączniki w schowku pod kluczyk. osobiście przewoziłbym dzieciaczka z tyłu, nie z przodu. Dzieciaki małe i tak są takie, że po 5 minutach jazdy zasypiają
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
co do koloru wnętrza koła to może w kolor auta? ;] masz zayebisty kolorek, fajnie by to się zgrywało
-
[B5 AJM] Też sie pochwale:)
nie musi poduchy wyłączać, jeżeli już jest poduszka, to można przewozić dziecko w foteliku, ale tylko przodem do kierunku jazdy Sposób przewożenia dzieci w pojeździe samochodowym uregulowane zostało w Ustawie z dnia 20.06.1997r. prawo o ruchu drogowym (Dz. U. Nr 108 z 2005r., poz. 908 - tekst jednolity z późniejszymi zmianami): Art. 39. ust. 3. w pojeździe samochodowym wyposażonym w pasy bezpieczeństwa dziecko w wieku do 12 lat, nieprzekraczające 150 cm wzrostu, przewozi się w foteliku ochronnym lub innym urządzeniu do przewożenia dzieci, odpowiadającym wadze i wzrostowi dziecka oraz właściwym warunkom technicznym. Przepis ust. 3 nie dotyczy przewozu dziecka taksówką osobową, pojazdem pogotowia ratunkowego lub Policji. Art. 45. 2. Kierującemu pojazdem zabrania się: przewożenia pasażera w sposób niezgodny z art. 39, 40 lub 63 ust. 1; przewożenia w foteliku ochronnym dziecka siedzącego tyłem do kierunku jazdy na przednim siedzeniu pojazdu samochodowego wyposażonego w poduszkę powietrzną dla pasażera; przewożenia, poza specjalnym fotelikiem ochronnym, dziecka w wieku do 12 lat na przednim siedzeniu pojazdu samochodowego.
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
żebym wiedział o konkursie to bym nie mył wczoraj paździocha
-
[ALL B7] Lampy przednie DAYLINE
przepraszam że pytam ale co znaczy po resecie? włączeniu i wyłączeniu? yep...
-
[ALL] Naklejki stickerbomb - co o tym myślicie?
mi sticker bomb chodzi po głowie od dłuższego czasu, poprzednią furę chciałem wykleić obficie (golfa mk3) ale jakoś mi przeszło, a teraz znowu mam na to faze
-
[ALL] Naklejki stickerbomb - co o tym myślicie?
no miało, tylko że fura cała w macie, duże koło, sądzę że glebe też miał konkretną i wtedy to jakoś wygląda. Ale auto musi być pomodzone ja u siebie na pewno wykleje dekory, lusterko środkowe, pod maską plastiki i jakieś nieduże elementy wnętrza
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
coraz bardziej podoba mi się to kółko jaki plan na koło masz? poler rantu? może w jakiś popaprany kolor środek prysnąć? hahaha, chciałem poszukać jakiś fot przez google, wpisałem "rh zw1 a4 b5" i zobacz Karin co mi google pokazał: