Treść opublikowana przez junior_tdi
-
[ALL B5] no i jest A4 ;)
ja mam moto drugi sezon dopiero - CBR 600RR 03' rok Radio założone, ale gałki raczej zmieniać nie będę bo ta mi się podoba ori leży w garażu P.S zastanawia mnie tylko czemu jak szukam na różnych ogłoszeniach sprzedam to nie ma B5 95r. z podgrzewanymi fotelami a ja takowe mam... Może modzone były przez kogoś te fotele kierę też masz eSową a to eska przecież nie jest no i tą gałę to bym zmienił również
-
Wąskie e30
Wyborne siedliska Milordzie!
-
Counter Strike 1.6
Ja mam steama i tylko na steam serwerach moge grac nie wiem czemu tak jest [br]Dopisany: 08 Grudzień 2011, 22:52_________________________________________________ http://allegro.pl/counter-strike-1-6-cs-steam-klucz-cd-key-24-7-i1932797302.html 3 dyszki Nie kupuj takich kluczów na allegro... już nie jeden taki był co kupił bo taniej i po miesiącu się pożegnał z kontem.. idź np. do empiku i kup sobie ori płytke z CD KAY'em gówno prawda kupuj na relaxie na allegro, ale tylko od sprzedawcy z samymi pozytywami. Ja kupiłem przez allegro i jak tylko wpłaciłem hajs, to automatycznie dostałem odpowiedź na maila z kodem
-
[B5 AFN] Dziurawy Cooler?
sprawa wygląda tak - nie mogę doszukać się "dziury w całym". kumpel siedział za kółkiem, ciskał do ok 3 tys. obrotów, gumowe przewody od turbo robiły się sztywne, ale nie mogę namierzyć nieszczelności. dodam, że specyficzny "świst" słychać tylko podczas jazdy, a na postoju już tego nie słychać ...
-
[ALL] Naklejki stickerbomb - co o tym myślicie?
wg mnie takie coś to w Japońcu tylko...
-
[ALL B5] Montaż kiery od S do polifta, Pytania
dzięki
-
[ALL B5] no i jest A4 ;)
co tam masz za motorek? [br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 13:45_________________________________________________bo ja też jeżdżę
-
Play korzysta z nadajnikow Orange?
tak dokładnie. a co do zasięgu to ja zazwyczaj ,miałem z d*py zasięg na odbiornikach z plusa, teraz mam wypas cały czas od kiedy na orange przestawiłem telefon
-
[ALL B5] Montaż kiery od S do polifta, Pytania
Panowie, żeby nowego nie zakładać tematu, jaki wieloklin jest u mnie? też chcę kupić Esową kierę i nie wiem z jakim wieloklinem szukać [br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 12:48_________________________________________________sorry za foto ale tylko takie mam. rok auta to 99
-
[B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7
Veri najs, Veri najs świetne są te łopaty a w planach tylko swap i ściema szyb? :gwizdanie:
-
Play korzysta z nadajnikow Orange?
Dokładnie, od niedawna Play korzysta z nadajników Orange, dzięki czemu nie ma już problemu z zasięgiem, jak to było na nadajnikach Plusowych
-
[B5 AFN] Dziurawy Cooler?
Dzięki, wjadę na garaż po południu i postaram się sam sprawdzić te rurki i IC'ka.
-
[B5 AFN] Dziurawy Cooler?
Witam. Panowie, mam taki problem. Od kilku dni auto zaczęło mi strasznie kopcić na czarno - tylko gdy wciskam pedał gazu w podłogę, mało co widzę w lusterku wstecznym, kopci gorzej niż stu letni ursus. równocześnie przy deptaniu słychać spod maski "świst powietrza" jakby turbina zasysała lub dmuchała gdzieś "bokiem". Auto straciło też moc, zleciłem mechanikowi, żeby sprawdził przewody od turbo i mówi, że wszystko szczelne, ale IC nie sprawdził. i w związku z tym przypadkiem seria pytań ode mnie: - Czy nieszczelny IC może być tego przyczyną? - Jaki jest orientacyjny koszt wymiany IC? - Czy dużo drożej będzie mnie kosztować wymiana coolera na większy i wciśnięcie go w przedni zderzak? ( wkrótce planuję wymienić wtryski na 0,216 i wgrać nowego virusa). Dzięki za pomoc, pozdrawiam!
-
[ALL B5] no i jest A4 ;)
Plany przyjdą z czasem na pewno a co do naklejki z tyłu, to jeśli kolega również lata na moto, to pewnie nie ściągnie tej naklejki Pozdrawiam i bezawaryjności zyczę!
-
[B5 AFN] Termostat ? czujnik ? Troszkę inne niż wszystkie
Dokładnie to samo miałem w AFN'ie, nie dogrzewał mi silnika i dziwiłem się dlaczego mi pali więcej niż każdy inny AFN. Po wymianie termostatu wszystko ładnie wróciło do normy, i temperaturka i spalanie
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
Fajna sztunia co to jest za gwint?
-
Astra Gsi C20xe Lexmaul ->C20LET
Narobiłeś się z tą blacharką ale efekty pracy bardzo fajne
-
[ALL] Naklejki stickerbomb - co o tym myślicie?
dzięki Kowi za foto, nie będę oklejał tej konsoli środkowej
-
[ALL B5] 19 x 9,5 ET 30 ?
poka poka foto. to jest pełna fela AMG?
-
[ALL B5] 19 x 9,5 ET 30 ?
prawie walec zakładaj zakładaj! :decayed:
-
Chwila relaksu przy CS ;) warto odwiedzić serwer !!! :P
gramy?
-
[ALL B5] 19 x 9,5 ET 30 ?
nieco mocniej oponkę naciągniesz i wejdzie http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRfpz7yuZIfkCkEQRTSH8BzI52KDKoIiZY49wGONJ6OR-EgCeLotJ-mDHXs :decayed: :decayed:
-
Jaki telefon polecacie?
Desire jeszcze daje rade
-
[ALL B5] Gałka zmiany biegów
Witam. Czy orientuje się ktoś, czy taka gałka od A3: http://moto.allegro.pl/galka-zmiany-biegow-z-mieszkiem-audi-a3-oryginal-i1954018886.html pasuje do B5 ?[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 13:21_________________________________________________@up
-
Jaki telefon polecacie?
kupuj wszystko z wyjątkiem HTC na na pewno nie Wildfire, Nie POLECAM