Treść opublikowana przez amaradaar
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
nooooo to jesteś jakiś 254-rty... :D
-
B8 TrOOOOp
no dobra to skoro się łacze to czemu w iphonie jest połaczono a w audi nie połaczono... (
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
nie pamietam teraz gdzie ale szukaj tam musisz zmienic 3 rrzeczy generalnie zeby zaoszczedzic płynów.. czas pracy sprysków xenona czas reakcji na długość przytrzymania sprysku wycieraczek po ktorym załacza sie xenon (i to zapewne własnie teraz cie boli) i włąsnie to co zeminiłes czyli co ile razy uzycia wycieraczki ma załaczyc sie spryzk xenona hmm chyba się nie da ale moze zle pamiętam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemasz Lesiu
-
Czy taka kierownica wychodziła fabrycznie w A4 B6?
Też właśnie tak myślę. Zdjęcie jest słabej jakości, bo robione telefonem, stąd tak się wydaje. tak takie wersje kierownicy były w b6 s-line bez zadnego znaczka ze skórą pikowaną czy ten egzemplarz był kombinowany obszywany itp to już nie dochodzę ale wychodziły takie kiery w b6
-
B8 TrOOOOp
a nie wystarczy ich pociągnąć jak w rns-e ?? CHŁOPAKI pomocy.. załaczyłem dzis wifi restart mmi i jest no ale na poczatku uzywajac hasła wifi audi nie chciał sie wogole połaczyć wiec zmieniłem hasło i pach poszło no ale niestety o ile iphone pokazuje mi połaczony to już samo audi wifi pokazuje cały czas niepołaczono.. nie weim co jest.. jak się łączy z tym wifi audi telefon ma byc hot spotem czy normalnie jak z siecia w domu łaczysz sie i już ??
-
Ile powinna kosztowac wymiana łozysk w kołach A4 B6
Napisze co mysle w nawiasie (nie no curfa 200 to jeszcze Ty dostaniesz za to ze mechanik mial zaszczyt dotknac twoje auto... Albo 200zl za 4 kola plus zbieznosc opon do tego kompleksowa myjnia reczna z woskowaniem) i tego powiedzmy nie widzisz... A teraz na spokojnie Kuzwa Kubus juz wiem ze nigdy tego sam nie robiles .. Chcialbys zarobic 50 zloty za dwie godziny roboty majac na utrzymaniu koszta warsztatu siebie i rodzine... No badz zesz kolego powazny wiem rozumiem nie wiesz tylko pytasz ale no troche zdrowego rozsadku tez sie przyda 200zl to koszt wymiany jednego kola samej robocizny a to tez zalezy jaki warsztat i w jakim miescie bo w wawie zapewne ta cena w centrum wzrasta do 400
-
Ile powinna kosztowac wymiana łozysk w kołach A4 B6
200zł
-
Stroik Świąteczny na AUDI
hehehehehe no to bez dwóch zdań humor by mi się też poprawił diametralnie :polew: :polew:
-
Stroik Świąteczny na AUDI
No nie ale kupujesz albo renifera albo swietego pluszaka i montujesz na grill jakbys go powiedzmy zlapal w locie
-
Stroik Świąteczny na AUDI
twoje auto rób co chcesz na moje mozesz je przebrać za kondoma ale dla mnie to jak już to cały renifer mikołaj wklejony w grill jeszcze by mogł być ale rogi renifera tu a reszta tam jak to do chorerki wygląda idź na całość idź na całość idź na całość
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
dokładnie ale wyglada ja mam ciut mniejszy w tej wnęce blizej podlokcia ale za to z R8 :D
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
hehe ja tam zaczynałem od golfera mk 4 i jakoś też nic nie popychałem więc może pora rozeznać się w swojej orientacji Krystianku
-
B8 TrOOOOp
To co zrobić ... jakaś rada na to żeby sobie fajne videoclipy z YT pobrać i poodtwarzać w samochodzie na 3G Plus ... A może jest jakaś opcja żeby bezpośrednio połączyć się z netu z YT ... no właśnie nie wiem by trzeba chyba znaleźć stronę gdzie maja klipy avi tylko .. ale gdzie...
-
A4 B8 2015 1.8 TFSI - S-Line Sport Edition Plus - Competition Plus - Misanorot Perleffekt
3 strefowa nie koniecznie ale panelik z przódu mogłbyś zmienić ale jak na gwarancji to niestety przez 3 lata nic nie zmienisz.... ale gratulacje zakupu furacz jak talala choć czerwony to nie moja bajka
-
B8 TrOOOOp
ja zauwazyłem ze jak konwertuje flv na avi to działa ale mp4 jest chyba za bardzo okrojone i przerobienie na avi nic nie daje ( dzięki Grzesio
-
B8 TrOOOOp
uuuu apke wifi hmm a gdzie to to się aktywuje włącza :D
-
B8 TrOOOOp
Ooo a w 3g+ gdzie ro sie klika zeby uzywac tak telefon
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
Taaa jasne dla naszego dobra oszukiwal... be ze dura bez obrazy no przecież że to całkiem inna rozgrywka jest
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
hehehehe bravo JA :D
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
hehe niby też do zawieszenia ale gdzie to nie wiem tak do hampli
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
jakie kuwa dynamo z gazetki aa ze dynamometryczny ??
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
oreo jeszcze nie w tym tygodniu niby mają być fele więc wtedy polecę do aerografu teraz jeszcze muszę kupić klucz 10-cio kątny spline
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
nie no już jest 18 w malowaniu więc tak pozostanie poi co na lato mam 19 to jak tu 20 na zime pchać nie wypada
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Hehe szkoda ze 20 sie na zime nie nadaje