Treść opublikowana przez amaradaar
-
Audi A3 8P Q s-line exterieurpaket czerwona bestia/zderzak tył RS3
hejo tak się zastanawiam da się w tym wyrezać wydech na dwie strony ?? i jak to wygląda pod względem miajsca do b6 w środku się znaczy ??
-
B6 DIVISION
Panyy jak kur...de usunąć te zyabane napisy na tapicerce boczka drzwi co podpisują na szrotach jakiś zyebany zyeb podpisał oczywiście na górnej części a4 b7 jakiś białym markerem czy chu wie czym.. no a teraz wodą nie schodzi a boję się dowalić coś zebym nie starł tapicerki....
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
no fak wygląda znacznie znacznie lepiej
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
Nieee no Edytka no pełen szacun rozumiem że między jednym karmieniem a drugim pykłaś
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
aaa idź srubek od zarypania i d tego te tasiemkii modliłem się tylko by nie padło nic ..
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
Jakbym miał tysiączka to bym sobie inaczej życie ułożył no i nadszedł czas na gałeczki w wersji chrominium, bo chrominium nie pomelujesz .... powiem więcej po podłączeniu nawet działa
-
jak podłączyć lusterko zewnetrzne z ledem od A6 ?
hmmmm no tak ale clh wysyła tylko sygnał do MCE żeby załączył halo i światła tył... więc nic to Ci nie da no chyba że się mylę
-
Wygodne fotele na długie trasy.
no to rozumiem bo już myślałem że jest jakiś myk by ori tak przerobić :D
-
Wygodne fotele na długie trasy.
hmmm ale to nie ori będzie webasto ?? w sensie jak z salonu ??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- jak podłączyć lusterko zewnetrzne z ledem od A6 ?
otóż to tylko mi się wydaje że tak jak kolega mówi zapodaj przekaźnik bo ja nie zrobiłem i mi świecą za dnia bo w halo mam dzienne więc jak masz czas to zaplanuj sobie wsio na spokojnie z przekaźnikiem- Wygodne fotele na długie trasy.
lepiej pomyśl nad fotelami odrazu z grzaniem najwyżej podłączysz później bo maty dokupić to wbrew pozorom nie tak chop siup a do wersji sport to już w ogóle....- wiatrak i tylnia lampa włączyła sie przy zgaszonym silniku...
teraz jeszcze dowiedz się czemu był zalany... i usuń usterkę bo zaleje kolejny raz- Wygodne fotele na długie trasy.
no to wychodziły takie wersje bida kwadrat ?? no to napewno nie masz instalki do lędzwi.. ale to pare kabli i dwie kostki spokojnie zrobisz- Wygodne fotele na długie trasy.
no jak to jak wypinasz stare wpinasz nowe i dzida- wiatrak i tylnia lampa włączyła sie przy zgaszonym silniku...
MCE zalany ?? zdejmij obudowę pod keirownicą i zajżyj do niego..- Wymiana przedniej szyby przez NordGlass czy polecacie?
Dokładnie ja w swoim nie wymieniałem ale w fordzie żony podgrzewaną, i jak czytałem opinie to nord glass każdy psioczył.. a pilkington już inna liga, no i faktycznie serwis bardzo fachowy szyba zamontowana sprawnie i idealnie. jakość bardzo dobra, nie ma się czego przyczepić. także polecam pilkingotna- problem z odkreceniem szpilki zabezpieczajacej!
stalowa ta śruba ??? spawarka pręt i jazda- Szumi wiatr w środku auta.
lub składany po dzwonie nie za bardzo dokładnie.. a generalnie jak wszystko jest jak trzeba, to piszczeć między drzwiami a kabiną nawet daewoo tico nie będzie.. a uszczelki hmm chyba raczej nie sparciały aż na tyle ale przesmaruj może sylikonem. choć to raczej zabieg na zime.. więc albo zawiasy się rozlazły albo źle zamontowane drzwi albo zamki za daleko.. a po zamknięciu ładnie w lini wszystko na zewnątrz się układa..- A4 B6 3.0L V6 220KM Quattro S-Line - Szara Myszka
eeee no to to odpychać to się musi... ale ten affftomattttt... jeszcze chociaż żeby ta wajcha nie była tak katastrofalnie łogromna no ale jak niz przynajmniej z zewnątrz pakiet s-line musowy do 220 KM bezawaryjności życzę- Szumi wiatr w środku auta.
zawiasy...- B6 DIVISION
dzieki dzieki Andrej ale jak widzisz Kris dał rade dzięki Krzysiek- B6 DIVISION
u turzola w temacie a4 jest jakos w ostatnich stronach popisał Sent from my телефон no właśnie tak myślałem nawet do neigo pisałem czy to nie on Wejdz na stromnę romix.pl dziękuję tylko że ja bym chciał kupić w aso a romix nie podaje jakiego to zamiennik jest- B6 DIVISION
Eeee chopaki jest gdzieś jakaś fajna rozpiska spinek blaszek plastików środka do a4 b6 ?? i srub osłon silnika skrzyni i wogole wogole- [ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Marioooo :D - jak podłączyć lusterko zewnetrzne z ledem od A6 ?