Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

amaradaar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez amaradaar

  1. jeden z najlepszych modzików jak już się upora z kopceniem dlatego może wpierw Jozin z bazin zrób przegląd piecyka
  2. zadzwoń i poproś by leżała w oddziale i odbierasz
  3. no właśnie chyba w opcjach navi jest by pokazywał kierunek poruszania się musisz to odchaczyć
  4. tam u góry też są widocznie potrzebni albo tu nadole pod inną postacią
  5. niezbadane są wyroki....
  6. kupisz dobry spray to wytrzyma tylko musisz go malować cały dzień a nie spreyu spreyu i heja
  7. nie no oczywiście ja też mam proszkowo tylko te z tyłu tą część z tłoczkiem musiałem spreyem bo gumy do pieca nie wsadzę a rozbierania się nie podjąłem bo dave sam mówił że to rzeźnia jak się nie wie co i jak ale jak możesz to najlepiej do dava i Ci pomaluje ja proszkową miałem za darmo dlatego sam kombinowałem
  8. są specjale farby do zacisków nie hammerity u mnie już dwa lata i nie mam jakiegoś czerwono matowego może nie dałeś wyschnąć
  9. tak, pod spodem schowka zawiasy są montowane na sforzniach coś ale ten na plastiku max po prawej wręcz identyko i tylko musisz go wybić lub wyciągnąc z jednego zawiasu i z drugiego i klapa wychodzi samiutka a co do naprawy sam robiłem tak dwa lata temu i trzyma do dziś bez zarzutów, wiercisz dziurę w klapie tam gdzie peknięty zawias, następnie żłobisz miejsce na śrubę w ułamanym kawałku zaiwasu doginasz lekko śrubę dajesz nakrętke w połowie drogi ułamanego zawiasu lekko skręcając do kupy. by ładnie przylegało jak było od nowości.. i całość zalewasz klejem trzyma żę hej
  10. Dzie tam taka drożyzna miałaby być 30 zlociszonów na obie strony nadszedł czas na nowy stary gadżet czyli television vol II obsługa z pozycji radia żadnych pilotów i innych pindoloof a wszystko to w tej oto ameliniowej skrzyneczce w dotychczas niewykorzystywanej kieszeni obok zmieniarki CD
  11. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    niektóre chłopaki zmieniają korki pleju i płynu na r8 a wspomagania zmienili ?? http://autofanstore.pl/pl/p/Korek-plynu-wspomagania-Audi-R8/329
  12. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  13. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no ja bym właśnie jako ładowarkę chciał użyć
  14. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tu widzę jakąś rozpiskę http://www.aliexpress.com/item/USB-AUX-SWITCH-PLUG-FOR-VW-Volkswagen-Passat-B6-B7-RCD510-RCD300-3CD-035-249-A/811016663.html
  15. no dobra ale czy to tak nie jest że raz musi podgrzać a raz schłodzić bo inaczej by nie utrzymał tych 21 stopni bo jakby ciagle grzal no to by temp tylko rosła... a vaga podpinałeś ??
  16. no niestety tak jak chłopaki mówia drugie to mkI może.. a seatowe no cóż jak dla mnie nie pasują.... co do 17-stek weilkość felgi nie ma znaczenia szerokość opony już ma napewno na koleinach jest gorzej jak się zmienia pas do wyprzedzania trzeba mocno trzymac stering.. a tak to żadna różnica poza tym ze na 17-19 autko wygląda zacnie
  17. no dokładnei moim skromnym zdaniem czujnik chłodnicy walnięty ale najlepiej a raczy błędy zczytaj jak nie masz vcds'a to zapraszam
  18. nie mam b7 ale b6 ale moim zdaniem jak cofniesz na maxa fotel to na milion procent nie zmeiści się ten fotel ja mam peble maxi cosi i muszę mieć fotel w b6 max na poł drogi cofnięty i już jest na styk b7 niech da może te 5-10cm więcej więc jak musisz jechac na max z tyłu fotelem to nie wejdzie ale tak jak chłopaki piszę jak dasz w b7 na maxa w tył fotel to nei sięgniesz do pedałów chyba że jeżdzisz na leżaco
  19. nie jestem obeznany.. ale wydaję mi się że rs4 jest też szerszy a wymiana ślizgów też i owszem.
  20. albo nie rzuszy bo ktoś instalacje zajebsał ale tak czy siak to jest kostka schowka a taka duża bo jest do trzech rzeczy a że u Ciebie tylko lampka to obsadzone powinny byc tylko dwa piny albo może ktoś schowek zmieniał i kupił byle taniej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.