Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wesz82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wesz82

  1. Jak dostalem hybryde i wstawala jak moja zona z rana to zadzwonilem do goscia i podradzil bym ogranicznik wysunal w strone sztangi o 1 obrot.niestety nic to nie pomoglo i dopiero zmiana wirnika spowodowala lepszy dol plus mniejszy lag. Regulowalem to pod kompem tak jak pisalem aby cisnienie na jalowym bylo największe.
  2. Masz jakiś sprawdzony??? Folie daje 3m. Na zimno jest twarda ale po podgrzaniu super plastyczna.
  3. Kiedys znajomek tworzyl klekoty i robi to do dzis dnia a jak zapytałem o pb to powiedzial ze dopiero się uczy bo tam cos spierdzielic nie jest trudno. Nom to chlopak sobie narobil bigosa..
  4. Dobra ale co ktos nie ma rozumu ze sobie daje to wgrać???
  5. Ja okleilem oslony słupków tego roku. Zobaczymy czy przetrwaja zime.. Odtluszczalem zmywaczem do silikonu. Male trojkaciki zeszlifowalem prawie do samego alu by lepiej trzymalo. Mysle ze w srodku posluzy dlugie latka.
  6. wesz82 odpowiedział(a) na cbzo temat w Audi A4 B5
    Ta kontrolka nie tylko odp za klocki ale takze za sygnalizacje braku ladowania. Mozliwe ze przerwales jakis kabel i stad to wyszlo. A od razu kupiles takie auto z ta wada???
  7. Dokładnie. Leniwi się ludzie robia. Otworz maske i lec od zbiorniczka do bloku i z bloku do nagrzewnicy. Nie ma bata taki wyciek idzie zlokalizować ale ciezko bedzie z zewnatrz..
  8. Waz raczej w srodku się rozwarstwia. Bys musial kupić manometr i znac parametry jakie sa dla danej pompy tzn kiedy te dane bary przy jakich obrotach. Dales ori plyn???
  9. Wazne ze jechalo do przodu
  10. Jest ciut lepiej ale joko5s specjalnie jaj nie urywa. Polecam ten zabieg aczkolwiek musisz miec na wzgledzie ze ukladu nie stanowi sama pompa tj mamy jeszcze magiel i weze ktore tez moga spowodowac spadek cisnienia
  11. Wsio zalezy do czego to chcesz dac??? Fajnie byloby cos wiecej napisac. Sklanialbym sie bardziej ku vossenowi..
  12. wesz82 odpowiedział(a) na cocacola temat w Audi A4 B6
  13. wesz82 odpowiedział(a) na cocacola temat w Audi A4 B6
    Jasne tylko to jest w szaraku..
  14. wesz82 odpowiedział(a) na cocacola temat w Audi A4 B6
    http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6694781206 Oto postoje jakie moge polecić.
  15. Widocznie tulejka juz kreci sie ze swozniem. Jak masz mozliwosc to podloz cos na zasadzie dzwigni miedzy sworzen a zwrotnice i nacisnij mocno. Zadziala to tak jak dokrecona sruba i powinno odpuścić. Oczywiscie nie żałuj wdka na ta nakretke.
  16. Dla scislosci nie ruszamy dlugosci sztangi a jedynie ogranicznik. Mozna sprobowac sie pokusic o regulacje tj musimy odkrecic zabezpieczenie podpiąć pod kompa i regulowac tak by wyszło naj mozliwie największe cisnienie. Jednakże jezeli ktos zmienil turbo a wczesniej bylo ok a teraz zaczynaja sie lagi to ja bym uklad zostawil w spokoju i zajal sie turbem.
  17. wesz82 odpowiedział(a) na cocacola temat w Audi A4 B6
    Na osiedlu u nas jezdzi stary pasek b5 i wsadzone ma jakies h7 ktore swieca bardzo jasno. Daja jasne swiatlo jak zarowka ledowa.Ogolnie wystaje zwykly balon. Nom chyba ze jest to jakis hid ale nie mam mozliwosci by zajrzec mu pod maske..
  18. wesz82 odpowiedział(a) na cocacola temat w Audi A4 B6
    Wsio zalezy jak to wyglada do calosci.. Pozniej podesle Ci link do zarowek.
  19. wesz82 odpowiedział(a) na cocacola temat w Audi A4 B6
    Ale to jest bledne kolo. Dasz zarowke co daje wiecej swiatla a z tym idzie cudne wypalenie chromu. Co do postoi to jaka jest zarowka w b6?? Pamietam ze w szaraku mialem ciagle disko a zakupilem lepsze ledy bodajrze do 18v i jest spokoj juz z pol roku.. Dobrego w 2019
  20. wesz82 odpowiedział(a) na Marcinlbn24 temat w Audi A4 B5
    Po prawej stronie na zeg masz ladowanie.. Jest za duze. Pewnie zesral sie regulator napiecia na altku.
  21. Nom tak jak zacząć to i skończyć Wyszlo super
  22. Albo wloz cos pomiedzy luke pod zwrotnice a wahach...
  23. Wloz dzwignie miedzy wahacz a zwrotnice tak by sworzeń byl napiety i powinno isc. Jak to nie da rady to podloz cos pod wahacz tak by sworzen sie wcisnal na swoje miejsce.
  24. Post stary ale nikt nie odpisal wiec dodam swoje. Ja zmienialem linke wiec musialem ja wyregulowac. W tym celu odpinamy zawleczki w lince odkrecamy mechanizm w strone zawleczki az on pusci nastepnie zakładamy linki na zaciski i krecimy w strone auta trzymajac za czesc blizej auta. Regulacje jest bardzo prosta.
  25. Czyli taki zestaw podejdzie??? https://allegro.pl/oferta/automatyczne-otwieranie-klapy-bagaznika-audi-a4-b6-7425029055 U mnie niestety padly silowniki i klapa leci na leb?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.