Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wesz82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wesz82

  1. Jak kasa dobra to czemu nie.
  2. Co ty. W takim momencie jak jestes uziemiony i musisz potrzeby zalatwiac do pojemnikow to nie w glowie sa mody? Widze inne podejscie maja a jezeli mieli 5 latek temu. Z tego co kojarze to szwgier nie mogl chyba prze tydz wstawac z lozka.. Dokladnie tutaj nie ma co szaleć Sa szansze ze na sylwka bedziesz juz w domciu????
  3. wesz82 odpowiedział(a) na sledzius temat w 1.9TDI
    Logi prawdę Ci powiedza..
  4. Cieli normalnie czy robiles maloinwazyjnie??? Pytam bo 2 szwagrow mialo robiony kręgosłup tj jeden mial maloinwazyjnie w klinice i nastepnego dnia juz wyszedl zas 2gi mial ciahany kregoslup i troche to potrwalo nim doszedl do siebie. Oboje mieli przeplukline. Zdrowka zycze..
  5. Swiete slowa
  6. Miazga Nagraj filmik jak to gada?
  7. Przemo kto Ci ogarnol 240??? Ruszales ramie??? B rad. Jak ktos napisze normalny program to nie ma mowy o lagu. W swoim mam fmic i reakcja pedału na ori awx byla natychmiastowa. Ja bym sie pchal w 240 bo to koszta dalbym sztywne z 80 do tego sprzeglo z 1.9 tez 80 obil kewlarem i spokojnie to styknie na 420. Kolega ma 240 a te juz przenosi duzy moment.
  8. wesz82 odpowiedział(a) na CZIKITA temat w 1.9TDI
    Jest mozliwe. Klapa sterowana jest oddzielnie. A egr wylaczyc programem i bedzie z glowy. Bo jak odepniesz wtyczke to bedzie sypalo bledem na kompie.
  9. wesz82 odpowiedział(a) na CZIKITA temat w 1.9TDI
    A jaki masz silnik?? Czy to pd czy vp nie ma roznicy wyciagasz wezyk i go zaslepiasz. Tak pod ten element dajesz zaslepke gr najmniej 1 mm.
  10. Nie ten dzial.
  11. Wiec z rana przed odp w 007 pokazuje wszystkie 3 pozycje tj(1.3.4) tak samo tj -0.9. 2 pozycja jest pusta. W instrument w drugiej grupie pokazuje temp -2st. Po odpaleniu w instrument nic sie nie zmienia zas w 007 pierwsza pozycja leci powoli na plus 2 pusta trzecia bez zmian tj stoi -0.9 zas 4 leci szybko na plus tj wiecej a jezeli 1sza. Co myslisz o tym???
  12. A co bedzie jak sie juz nagrzeje???
  13. A jak by odpial kostke od dziada to by cos zmienilo?? Wlasnie to jest vp? Lato i zime jest spokoj. Najgorzej jest wlasnie tak 0~12st.
  14. Oki.thx Objawy mam podobne. Lata temu patrzalem na to i bylo ok.
  15. Kamil ktora grupe oblukac???
  16. Lenia masz??? Wklej linka?
  17. wesz82 odpowiedział(a) na ecobuda temat w 2.0TDI
    Wlasnie jestem na temacie hybrydy... Wiekszy wirnik a turbo budzilo sie przy 2 tys gdzie wczesniej kopalo od 1.6. Turbo pojechalo na zmiane wirnika i jest cos pomiedzy. Wiec raczej nie do konca jest tak jak piszesz... Co innego piszemy o tym jak grat jest porobiony. Do autora. Szukaj uzywki i niech ja kuzyn obluka na stole.
  18. Teraz tez przy hamowaniu sciaga???
  19. wesz82 odpowiedział(a) na ecobuda temat w 2.0TDI
    Dokladnie. Marcin fajnie ze masz wiedze i chcesz to rozprostowac ale to tak jakby dac auto do mech na wymiane zawiechy a on zaczyna gadke ze poprawi to i tamto bo jest zle to zaprojektowane. Nam chodzi o to ze jak da ori koras a muszla jest zjedzona to narobi wiekszego laga niz mial. Dobra kogo bys polecil z ludzi co robia hybrydy???
  20. wesz82 odpowiedział(a) na ecobuda temat w 2.0TDI
    Jak stary wirnik zjadl obudowe gdzie kazda setka ma znaczenie to jak ma to polepszyc??? Tak lzejszy walek i wirnik ale nie zawsze wsio tak pieknie lata bo np kreci sie ciezej od ori i caly urok w dupe... Do autora. Zadzwon do pana co podalem Ci namiar i zapytaj czy da rady zrobic to samo co miales seryjnie.
  21. wesz82 odpowiedział(a) na ecobuda temat w 2.0TDI
    Zadzwon tu powiedz co i jak. Gosc robi turbo to moze Ci doradzi. http://trans-turbo.pl/main.html
  22. wesz82 odpowiedział(a) na ecobuda temat w 2.0TDI
    Dokladnie wieksza szpara daje gorszy dol.. Co to za turbo jest???
  23. wesz82 odpowiedział(a) na ecobuda temat w 2.0TDI
    Jak najbardziej. Tylko trza by sprawdzic czy wirnik nie podjadal muszli.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.