Treść opublikowana przez wesz82
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Jak kasa dobra to czemu nie.
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Co ty. W takim momencie jak jestes uziemiony i musisz potrzeby zalatwiac do pojemnikow to nie w glowie sa mody? Widze inne podejscie maja a jezeli mieli 5 latek temu. Z tego co kojarze to szwgier nie mogl chyba prze tydz wstawac z lozka.. Dokladnie tutaj nie ma co szaleć Sa szansze ze na sylwka bedziesz juz w domciu????
-
Auto nie ma mocy
Logi prawdę Ci powiedza..
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Kiedy mozesz wstawac z wyrka???
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Cieli normalnie czy robiles maloinwazyjnie??? Pytam bo 2 szwagrow mialo robiony kręgosłup tj jeden mial maloinwazyjnie w klinice i nastepnego dnia juz wyszedl zas 2gi mial ciahany kregoslup i troche to potrwalo nim doszedl do siebie. Oboje mieli przeplukline. Zdrowka zycze..
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Co sie stalo???
-
[RS6 C5] Mocny RySiek
Swiete slowa
-
[RS6 C5] Mocny RySiek
Miazga Nagraj filmik jak to gada?
-
A4 B5 Swap Na AWX>>> FMIC jest>> wybór: CAHA CZY BRD ??
Przemo kto Ci ogarnol 240??? Ruszales ramie??? B rad. Jak ktos napisze normalny program to nie ma mowy o lagu. W swoim mam fmic i reakcja pedału na ori awx byla natychmiastowa. Ja bym sie pchal w 240 bo to koszta dalbym sztywne z 80 do tego sprzeglo z 1.9 tez 80 obil kewlarem i spokojnie to styknie na 420. Kolega ma 240 a te juz przenosi duzy moment.
-
Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
Jest mozliwe. Klapa sterowana jest oddzielnie. A egr wylaczyc programem i bedzie z glowy. Bo jak odepniesz wtyczke to bedzie sypalo bledem na kompie.
-
Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
A jaki masz silnik?? Czy to pd czy vp nie ma roznicy wyciagasz wezyk i go zaslepiasz. Tak pod ten element dajesz zaslepke gr najmniej 1 mm.
-
Wymiana hamulców przednich na 312mm
Nie ten dzial.
-
[B6 AWX] Nie równo odpala w przedziale +2...8 stopni na dworze
Wiec z rana przed odp w 007 pokazuje wszystkie 3 pozycje tj(1.3.4) tak samo tj -0.9. 2 pozycja jest pusta. W instrument w drugiej grupie pokazuje temp -2st. Po odpaleniu w instrument nic sie nie zmienia zas w 007 pierwsza pozycja leci powoli na plus 2 pusta trzecia bez zmian tj stoi -0.9 zas 4 leci szybko na plus tj wiecej a jezeli 1sza. Co myslisz o tym???
-
[B6 AWX] Nie równo odpala w przedziale +2...8 stopni na dworze
A co bedzie jak sie juz nagrzeje???
-
[B6 AWX] Nie równo odpala w przedziale +2...8 stopni na dworze
A jak by odpial kostke od dziada to by cos zmienilo?? Wlasnie to jest vp? Lato i zime jest spokoj. Najgorzej jest wlasnie tak 0~12st.
-
[B6 AWX] Nie równo odpala w przedziale +2...8 stopni na dworze
Oki.thx Objawy mam podobne. Lata temu patrzalem na to i bylo ok.
-
[B6 AWX] Nie równo odpala w przedziale +2...8 stopni na dworze
Kamil ktora grupe oblukac???
-
Zakup felg
Lenia masz??? Wklej linka?
-
Świst turbiny
Wlasnie jestem na temacie hybrydy... Wiekszy wirnik a turbo budzilo sie przy 2 tys gdzie wczesniej kopalo od 1.6. Turbo pojechalo na zmiane wirnika i jest cos pomiedzy. Wiec raczej nie do konca jest tak jak piszesz... Co innego piszemy o tym jak grat jest porobiony. Do autora. Szukaj uzywki i niech ja kuzyn obluka na stole.
-
[B5 ATJ] Pulsowanie pedału hamulca
Teraz tez przy hamowaniu sciaga???
-
Świst turbiny
Dokladnie. Marcin fajnie ze masz wiedze i chcesz to rozprostowac ale to tak jakby dac auto do mech na wymiane zawiechy a on zaczyna gadke ze poprawi to i tamto bo jest zle to zaprojektowane. Nam chodzi o to ze jak da ori koras a muszla jest zjedzona to narobi wiekszego laga niz mial. Dobra kogo bys polecil z ludzi co robia hybrydy???
-
Świst turbiny
Jak stary wirnik zjadl obudowe gdzie kazda setka ma znaczenie to jak ma to polepszyc??? Tak lzejszy walek i wirnik ale nie zawsze wsio tak pieknie lata bo np kreci sie ciezej od ori i caly urok w dupe... Do autora. Zadzwon do pana co podalem Ci namiar i zapytaj czy da rady zrobic to samo co miales seryjnie.
-
Świst turbiny
Zadzwon tu powiedz co i jak. Gosc robi turbo to moze Ci doradzi. http://trans-turbo.pl/main.html
-
Świst turbiny
Dokladnie wieksza szpara daje gorszy dol.. Co to za turbo jest???
-
Świst turbiny
Jak najbardziej. Tylko trza by sprawdzic czy wirnik nie podjadal muszli.