Treść opublikowana przez wesz82
-
[ALL] ROZBILEM A4 FOTO...
I nie chce sie naprawic .... Troche glupie podejscie, ale ok, zegnamy Panowie dajcie się wypowiedzieć ,a nie sami za niego wymyślacie....
-
[B5 AEB] Niespodziewane - błędy po wymianie sondy na nową
- [ALL] ROZBILEM A4 FOTO...
Przykra sprawa i naprawdę Ci współczuje! Co do forum to nie samochody a ludzie go tworzą- [B5 AEB] Niespodziewane - błędy po wymianie sondy na nową
Witam! Gregory i tutaj nie masz racji tzn- rzeczywiście jakieś 3 m-ce temu zakupiłem na sztukę uniwersalną sondę(brak funduszów)zaś na początku tygodnia zakupiłem ori Boscha która jak zapewniał mnie sprzedawca jest odpowiednikiem sondy podanej przez mateogda(koszt około 300zł) Widzisz do Twojego motoru już idzie zupełnie inna sonda i podejrzewam że nie ma problemów z jej zakupem Co do pomiaru to wcześniej podane przez Ciebie 10,5 oma mają być sumą na obu białych kablach,czy też na każdym z nich po 10,5 oma??? Zrobię tak jak piszesz odepnę kostkę i podepnę się pod kompa i zobaczymy jak jest w rzeczywistości! Coś czuje że tak jak piszesz sprzedawca miał wyjechane na mnie i zapodał mi coś na sztukę a ja już mu tego nie odpuszcze Więc gdy okaże się że ta sonda jest badziew to mam szukać sondy o nr 058 906 265 ??? Odezwę się jeszcze w tym tyg po wizycie u elektro. pzdr- [B6 AEB] System smarowania zaworów - instalacja gazowa
Tak jak piszesz prince jest kozak ale i cena jest kozacka!Co do Agis-a to i możliwe,możesz zawsze zainstalować i później będziemy oceniać- Foto zabawa
Raga jak ta buła Ci się nie spodoba to ja odpadam i wkleję foto faceta :decayed:- [ALL] Jak uniknąć mandatu z fotoradaru gdy foto jest niewyrażne lub z tyłu auta
patent z workiem tyczy się tylko przedniej rejestracji na fotkę z tyłu stosuje się "nie potrafię powiedzieć kto prowadził :no:" :gwizdanie: = 200zł za niewskazanie,bez punktów wcześniej stosowałem zabłocenie części tablicy,ale to zdaje egzamin tylko w ładną pogodę,przy deszczu jest lipa raz z bratem zachlapaliśmy pół tablicy i zapierdzielaliśmy niebacząc na fotoradary,po dojechaniu na miejsce zobaczyliśmy,że całe błotko zmył deszcz ,na szczęście żaden radar nie był aktywny,a był ich co najmniej 6 Tomek nie lepiej odpuścić nogę czasem????- Foto zabawa
Kolega jest wymagający :polew:- Foto zabawa
Łatwe wystarczy Angelina Jolie oczy zmienić i już mamy- [INNE] S3 8L kolegi :) 1.8T na 19", gwincie + grube audio
Kozacka s3 U nas koleś też śmiga żółta s3 ale ta jest o niebo ładniejsza- Foto zabawa
Ciekawe co by pierwsze obrabiał :polew: dajesz raga następne- [B5 AHL] Wysoka temperatura płynu chłodzącego po wymianie termostatu na ORI
Dokładnie ja też tak miałem :wink4:odpowietrz układ i daj znać czy pomogło.- Angela i Slawku wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia!
Więc życzę Wam dużo miłości,wzajemnego zrozumienia,wielkiej tolerancji,oraz pociechy z maleństwa które jest najpiękniejszym darem jaki mogliście dostać. Nie stresujcie się gdyż jak już staniecie w kościele to wszystko minie i nawet nie zorientujecie się kiedy zleci wam wasze wesele :> To ja się pochwalę,że my będziemy mieć o tydzień dłuższy staż małżeński od was Raz jeszcze wszystkiego najlepszego i niech każdy dzień będzie taki jak dzisiejszy P.S Sławek współczucie bo młody ma najbardziej przesrane od samego ranka ale za to jak ujrzysz przyszła żonkę to kolana same się ugną z wrażenia :>- [ALL] Jak uniknąć mandatu z fotoradaru gdy foto jest niewyrażne lub z tyłu auta
\ dokładnie Olo Też pupa bo dostaniesz mandat za co innego niby za co No jak jeździsz ze szmatą na rejestracji nie ze szmatą,tylko z foliowym workiem,który przypadkowo się przyczepił :gwizdanie:,przecież to nie twoja wina,że po drogach walają się śmieci jedyne co może zrobić policjant,to poprosić o usunięcie worka,co innego gdy tablice są zabrudzone,to już twoja wina a naklejki na szybę nie mam na zadnym samochodzie Dobry bajer nigdy nie jest zły W sumie to z inteligencją naszych służb to różnie bywa i jak dla mnie taki foliowy worek zaczepiony z tyły auta musi być zaczepiony umyślnie i nie ma ciula we wsi żeby to same się podczepiło Gdybym zastanawiał się jak nie płacić to zająłbym się odłączeniem przynajmniej na krótki czas z gry foto radarów Ja tam problemów na razie nie mam bo u nasz w mieścinie policja jeździ bez żadnego sprzętu który mógłby zaszkodzić Twojej kieszeni- [ALL] Jak uniknąć mandatu z fotoradaru gdy foto jest niewyrażne lub z tyłu auta
\ dokładnie Olo Też pupa bo dostaniesz mandat za co innego niby za co No jak jeździsz ze szmatą na rejestracji- [ALL] Jak uniknąć mandatu z fotoradaru gdy foto jest niewyrażne lub z tyłu auta
\ dokładnie Olo Też d*pa bo dostaniesz mandat za co innego- [ALL] Jak uniknąć mandatu z fotoradaru gdy foto jest niewyrażne lub z tyłu auta
No to gratki jaszcze ze dwa razy i na nowe alu będzie Kolega dorabia jako FBI????- [ALL] Jak uniknąć mandatu z fotoradaru gdy foto jest niewyrażne lub z tyłu auta
W policji nie tam za mało płacą :kox: Czasem patroluje Gorzów ale spoko jak zobaczy tablice klubowe powinna Ci odpuścić,chyba że byś popełnił mega wykroczenie- Czy ktoś wygrał z TU w sadzie
W sumie moja koleżanka walczyła z PZU około roku i wygrała tzn z zaproponowanych 5 tyś ona wysiorbała około 15. Nic tylko cierpliwości i mocnych nerwów. Skoro masz rachunki jak mogą być zawyżone??? Pewnie im nie pasuje z tym gównem co ich zdaniem nazywają częściami- [ALL] Jak uniknąć mandatu z fotoradaru gdy foto jest niewyrażne lub z tyłu auta
Na całe szczęście ja mam głęboko mandaty dopóki żona będzie ze mną jechała i będzie miała ligytkę Przyznaj się ile byłbyś w plecy??? Już widzę minę strażaka pewnie zagotował się jak zelmer :polew:- [ALL] Jak uniknąć mandatu z fotoradaru gdy foto jest niewyrażne lub z tyłu auta
Więc ta osoba nie musi nawet się zjawić???? Dobry wałek koleś dostanie paru mandatów gratisowo :kox: Swoją drogą Ty to sprawdzałeś???- [B5 AEB] Niespodziewane - błędy po wymianie sondy na nową
Witam. Więc chcesz powiedzieć że nawet jak elektro znajdzie przebicie na plusie to możliwe jest iż to i tak nie pomoże??? :shocked: Więc ta sonda z tym właśnie numerem jest ori boscha i rzekomo tak jak zapewniał mnie sprzedawca jest ona parametrami identyczna jak sonda podana przez mateogda. Co do pomiaru omomierzem proszę opisz mi to jak dokładnie należy wykonać i jeżeli tak jak piszesz że nie będzie 10,5 oma postaram się oddać tą sondę i albo załatwią mi właściwą albo poszukam używki. W ogóle nie szukałbym drugiej ale stara miała już kable na granicy wytrzymałości i podczas nawet super ostrożnego jej montowania kabel zerwał się i teraz mam problemy z gazem tzn na LPG furmanka szwankuje czego w ogóle nie ma ma na PB. Wykonałem tel do gazownika i powiedział mi że jeżeli nie poradzę sobie z tym błędem to jego ingerencja jest zbyteczna gdyż oni szczytują parametry z kompa. Sam już nie wiem czy on mnie po prostu zmywa czy też jest to racją bo przecież na PB auto chodzi bez zarzutu Pzdr- [B5 AEB] Falująca temperatura płynu chłodzącego
z termostatem to jest nie wiele roboty ale godzinkę musisz poświecić.najlepiej kup ori i nie oszczędzaj na tym :good:miejmy nadzieję że na tej wymianie poprzestanie- [B5 AEB] Niespodziewane - błędy po wymianie sondy na nową
Witam! Kolego i jak u Ciebie zakończyła się ta zabawa z lambdą??? Ostatnio zakupiłem sondę o nr 0 258 003 478 ,gdyż sondy o nr 058 906 265 nie mogłem dostać.Sprzedawca zapewniał mnie że ta sonda ma te same parametry,po zamontowaniu podpiołem się pod kompa i cały czas wyskakuje błąd 635-podgrzewana sonda lambda zwarcie do plusa. Już ustawiłem się z elektrykiem i będziemy szukać. Pytanie się narzuca czy oby na pewno owa sonda ma te same parametry i czy pasuje do mojego silnika...???? pzdr- Foto zabawa
:polew: :polew: :polew: :polew: - [ALL] ROZBILEM A4 FOTO...