Treść opublikowana przez wesz82
-
[B5 ADR] Trudności z zapalaniem ciepłego silnika
jak cieżko odpala na ciepłym to moga to być wtryskiwacze,czujnik temp cieczy chłodzącej. ja bym po błędzie obstawiał na wtryski.
-
[B5 AFN] Zbiorniczek spryskiwaczy
jak nie jest konkret rozlupany to możesz go posklejać,w przeciwieństwie do zbiorniczka wyrównawczego płynu chłodniczego nie ma tam wysokiej temp ani dużego ciśnienia. klej za 20 zł i po sprawie :>
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
to tylko pogratulować teraz bedziesz miał ucisk w klacie po zakwasach tak trzymać
-
Kultura na drodze! Jak propagować?
Co do CB to jeszcze nie miałem okazji podróżować wiem że może czasami nam ktoś dobrze poradzi ale u nas było by za ładnie żeby to nie dodać coś od swojego mało rozwiniętego mózgu.... Wczoraj jadac na urlop spotkałem się z takim debilizmem wtórnym że samobójca wyprzedzał mnie tak że musiałem hebel dość konkretnie nacisnąć żeby w ogóle ten mógł przeżyć-mówicie tylko spokój,ale ja nie wytrzymałem dojechałem go i pokazałem mu co o nim myśle znowu następny pokaz dały ciężarówki tzn jechałem na przednich anty mgielnych i kierowca jadący za mną mrugał mi długimi bo ci z przodu szczekali mu ze nie wyłaczyłem.może i troche ich to raziło ale przecież oni nie muszą sie przejmować tym że pobocze czasem u nas zarasta wysoko i nie widać prawie nic.no juz widać do czego służy nam CB...dodam ze pózniej wyłaczyłem przeciw mgiełki wujek zawodowo pracuje jako kierowca i mówi żeby lepiej nie kupować CB bo teraz juz nie wiadomo kiedy ktoś mówi prawde. niestety na drodze jest coraz więcej ludzi uważających że to oni są panami i każdy inny tylko przeszkadza im a kultura często mija się z celem na kilometry...nic tylko oczy w koło głowy aż do celu.
-
[B5 AEB] Wyprucie katalizatora
gdyby nakrętka stawiała większy opór to odkręcaj w systemie 2/1 tzn dwa obroty odkręcasz a jeden zakręcasz żeby jej nie zerwać.WD-ek potrzebuje czasem dłużej popracować żeby coś pomógł.
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
sam widzisz, co się dzieje, ludzie zamiast wspierać się w niepaleniu, ciągle gadają kto ile i kiedy zapalił albo o plusach palenia. nie ma takowych plusów :evil:
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
druga wersja jest wypas pewnie a USiA to przywędrowało.
-
[B5 AEB] Przepływomierz - błąd 16487
ja mam do ciebie nie cale 40 km i mam sprawną przepływkę kiedy masz czas???
-
[B6 AVF] Stukanie w przednim zawieszeniu.Co to moze byc?
przyczyn może być parę; -luz na tarczy hamulcowej -luz na klockach -luz na wahaczu ogólnie w zawiasie -zjechana guma od ławy -nawet łożysko może tak się objawiać. Dodam ze dziewczyna ma ibiizkę gdzie jest inny rodzaj zawiasu i tez tak stuka tzn podczas ruszania i hamowania ale tylko tego gwałtownego. Obstawiam że jest to coś z hamulcami bo zawias był sprawdzany.
-
[B5 AEB] Wyprucie katalizatora
Poza silnikiem 6 cylindrowym tam są dwie,po jednej na każdy rząd cylindrów
-
[B5 1Z] Żaróweczki w liczniku - jakie?
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t2864.0.html;highlight=%C5%BCar%C3%B3wki+w+pod%C5%9Bwietleniu zrób tak że wykręć jedną i podjedz do sklepu policz ile masz i najlepiej wymień wszystkie. nie pamiętam dokładnie ile ich jest ale chyba 9 jest na same podświetlenie prędkościomierza oraz obrotomierza a w całym liczniki okolo 26. potrzebujesz żarówek 1,1 W.
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
najlepszy dla kogo jak widzę jak jakaś dzieucha pali to aż nie dobrze sie robi nie wiem why ale jak widzę faceta to juz rutyna. Mój znajomek rzucił palenie wraz z żoną jak dowiedzieli się że za parę m-cy powiększy się rodzinka. Wujas zaś podziękował jak obejrzał operacje raka płuc.
-
[B5 AEB] Wymaina turbiny w 1.8T
Chcesz zmienić turbo ze względu na moc czy stare już niedomaga??? Zdaje mi się ze turbo jest takie same ale nie jestem pewny.
-
[B5 ARG] Nie trzyma obrotów i gaśnie
dziumek ale w ogóle auto nawet jak pare razy będziesz odpalał nie załapie??? ja bym obstawiał coś z paliwem tzn albo pompa umarła albo zaworek zwrotny przestał działać i paliwo cofa się do baku. Tak miałem u siebie że odpaliłem autko te pochodziło przez około 3 sek i zdechł musiałem powtórzyć ta czynność parę razy po czym autko falowało obrotami miedzy 200-800 i załapało. Wymieniłem zaworek i jak ręką odjął. pzdr
-
[B5 AEB] a4 1.8t nowe gadzety :D
Gleba w sam raz ja bym nie zmieniał profilu opony bo jazda może stać się uciązliwa Tylne lampki wg mnie pasują wypas do kolorku i w ogóle chyba są najładniejsze z zamiennych nie liczą ori po lifcie. Przednie świetnie odmłodziły furmankę Widzę że z tyłu masz delikatną ściemę a jak jest z przodu bo autko wietrzyło sie i nic nie widać??? Nie zastanawiałeś się nad listwami wokół szybek? Felunek pięknie nadaje wyglądu zmierzasz w dobrym kierunku naprawdę furmanka się prezentuje i jeszcze motorek jeden z lepszych do modów pogratulować wyboru i modów
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
do tyłka jest to ze palacz w ogóle nie odczuwa tego smrodu
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
To była metafora taka
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Stary ja nie wiem co ty w tym widzisz??? Te gówno niszczy od środka ze już nie wspomnę o tym że jak czuje palacza to mi się nie dobrze robi Pamiętam jak w podstawówce kolesie namawiali żebym zapalił bo jak nie to jestem ciota a moim zdaniem to oni dali ciała chcąc się pokazać jacy to są dorośli...nie oszukujmy się ale dużo osób zaczyna popalać właśnie za namową innych,nie mając odwagi powiedzieć NIE a dalsze skutki juz znamy wszyscy... U mnie w domu od dzieciństwa zawsze były papierochy bo oboje rodziców pali i wiem co te świństwo robi z człowiekiem. Powodzenia wszystkim w walce z tym nałogiem nie mam pojęcia jak jest trudno ale widzę po rodzicach ze trzeba naprawdę dużo silnej woli żeby to przezwyciężyć. sugeruje ten nałóg przerzucić na nasze
-
[B5 AEB] Dlaczego czuć nierównosci na kierownicy??
rozumiem że chodzi o nierówności nawierzchni po której jedzie :?: może bardzo niski profil opony, duże ciśnienie w kołach, sportowe zawieszenie robią swoje Tak dokładnie o takiej nawierzchni jest mowa Zawias ala sport odpada,niski profil opony także. końcówki sprawdzone sa oki,trzeba będzie raz jeszcze wywazyc kola i sprawdzic cisnienie.jak to nie pomoże to bedzie trzeba zajrzec raz jeszcze w zawieszenie.
-
[B5 AEB] Dlaczego czuć nierównosci na kierownicy??
Witam! Kolega poprosił ,mnie abym zapytał się na forum dlaczego strasznie odczuwa nawet najmniejsze nierówności na kierownicy?? Sprawdzał luzy na wahaczach i nic nie znalazł wiec już się poddał i nie wie co ma robić. Dodam jeszcze że ma Opla Astrę 94rok. Co może być tego przyczyną??? pzdr
-
[B5 AEB] Pierścienie czy uszczelniacze ?
Musze także wymienić te elementy????
-
[B5 AEB] Ile kosztuje gumowy przewod prowadzacy do DV???
na moment okleilem go tasma izolacyjna wiec troche pojezdzi.o jakim wezu mowisz poziu bo pierwszo slysze ???
-
[B5 AEB] Pierścienie czy uszczelniacze ?
Zrobię tak jak mówisz a powiedz mi jeszcze czy na moim miejscu odkręciłbyś głowicę i i dał ja do strugania?koszt nie dużo większy tylko trzeba trochę pogrzebać W ogóle to wymienić tylko uszczelniacze czy coś jeszcze???Obawiam się że jak uszczelnię górę to dołem może puszczać może tak być???
-
[B5 AEB] Ile kosztuje gumowy przewod prowadzacy do DV???
Dziękuje koledze za fatygę ale ten nr jest rozmazany. podjechałem do ASO i koszt wynosi około 230 zl.
-
[B5 AEB] Pierścienie czy uszczelniacze ?
Witam ponownie! Wiec dziś zrobiłem próbę olejowa na rozgrzanym silniku i o to wyniki: 1-13,5 2-13,5 3-13.0 4-11,7 A o to wyniki bez oleju w cylindrach: 1-12,5 2-12,0 3-12,0 4-11,0 pytałem mechanika z którym wcześniej rozmawiałem i faktycznie nie dogadaliśmy się,jemu chodziło o to że nie można poznać który to pierścień.Dziś powiedział mi że nie powinienem się przejmować-ta sama gadka co ostatnio Co do koloru zadymy to jest on na pewno niebieskawy. Wie ktoś może co dokładnie powinienem zrobić,tzn gdybym zdecydował się na remont dolnej części silnika?? i jakie koszty z tym idą??? Pytam teoretycznie bo obliczyłem sobie że gdybym miał zmieniać uszczelniacze zaworów to przy okazji i tak zdejmę głowicę i dam ją na strugarkę do tego jeszcze zmieniłbym łańcuszek rozrządu oraz simeringi na walkach rozrządu.koszt okolo 1300zł Tak na prawdę to nie wiem czy opłaca mi się pakować kasę w staruszka z 95 czy nie lepiej zbierać na nowszy model ale w sumie jakbym robił to wiem że robię dla siebie. proszę o pomoc.