Treść opublikowana przez powaguspisz
-
Czy można wyciąć katalizatory w A4 B6 3.0?
pietas a4 - a co konkretnie zrobiłeś ?? wyciąłeś czy zostawiłeś puszki, i włożyłeś coś w ich miejsce. Bo nie ukrywam że chciałbym wydłubać katy zwłaszcza te tylne duże i wstawić tam jakieś małe strumienice że by to wyglądało jakoś a nie porezane, powycinane itp.
-
Jakie świece żarowe podaje vin
Ale to był odnośnik do ceny świecy GN 046, kolega pisałe że u siebie w sklepie ma je po 37 zł, ja nie odnosiłem się do ceny świec GN 855
-
silnik 2.4 a instalacja lpg. ?
To co to za mechanicy że tylko kasują !!! tacy z nich mechanicy. Spalanie rośnie, bo stabilizuje się więc zdarza się że może wskoczyć, a błędy jakie są konkretnie ?? Czy masz połączone to m.in z wypadaniem zapłonu na cewkach ?? jeśli tak to niestety temat znany to samo trąca 3.0 a mianowicie katalizatory tylne. Dużo kwesti w tym temcie już było na forum.
-
Jakie świece żarowe podaje vin
GN 855 będzie świeca również u Ciebie, Co do ceny 37 zł, jest to nie tyle co niska, a zbyt niska cena i czy to u mnie czy u konkurencji ta cena jest nie osiągalna, chyba że ktoś sprzedaje i dokłada do swojego biznesu Ewentualnośc lewego pochodzenia, nie wiadomego źródła również może wystąpić.
-
Sprzęgło / koło pasowe alternatora. Napinacz paska
może być ale nie musi być, były dwa rodzaje i to jeden z nich, Daj numer VIN to sprawdzę ci jaki ma być numer.
-
Jakie świece żarowe podaje vin
W/G katalogu i VIN GN 855 winny być do twojego AFV
-
spryskiwacze płynu do mycia szyb
Może być tak syfem zabity, że już i dmuchanie w niego sprężonym powietrzem nic nie daje. Do wymiany nie kosztuje zbytnio wiele Chyba że siada pompka , i jedna strona już słabiej podaje,
-
Regeneracja wielowachacza - co Wy na to?
To za te kwotę jeśli się nie mylę WANDEJ ma zestaw Master Sporta. I nie wiem jaki sens jest się w to bawić wg mnie ale jest zabawa jest impreza
-
Audi A4 WW. Audi S4
Masz zwykłą A4 1,8 2002 rok silnik AVJ 150 km.
-
Skrzynia biegów
Nie ma za co, polecam się na przyszłość również w zakresie części
-
Skrzynia biegów
silnik 2,6 V6 ABC a skrzynia CXY manualna 5 biegowa czyli wychodziło by że numer OE to : 012-300-050TX
-
Rama drzwi A6 C6
Ramę będzie ciężko dostać, chyba że po prostu allegro całe drzwi bo zamienniki nie występują. Numer ramy okna z prowadnicami strona Lewa 4F0-898-751 Prawa 752 końcówka Podnośnik strona Lewa 4F0-837-397 do numeru 4F-7-002-533 bądź z końcówką A do numeru podwozia F-4F-7-002-534 Podnośnik strona Prawa 4F0-837-398 do numeru 4F-7-002-533 bądź z końcówką A do numeru podwozia F-4F-7-002-534
-
nowy 3.0 pare pytań
Co do świec producent podaje, że można na nich przejechać 60 tyś, a wszystko wyjdzie w praniu. I co z tego że Szwajcar ?? ja mam też Szwajcara i działa wszystko bez kłopotu nagrywam sobie płytki z mapami mam obecnie 2014 Polska Czechy i coś na Europę oraz wgrywałem sam sobie oprogramowanie na język polski i również śmiga bananowo stan oleju w skrzyni - o ile to manualna skrzynia to na boku skrzyni jak podniesiesz masz korek odkręcasz go i jak stan jest to będzie Ci ciekło, jak nie ma wkładasz palucha i czujesz czy sięgniesz palcem do oleju czy nie, i dolewasz. Ja to robiłem tak : w korku od bańki z olejem robiłem dziurę, i pistoletem pod ciśnieniem wtłaczałem powietrze a olej przez rurkę wlewał do skrzyni i zerkałem aż przez korek poziomu olej poleci ( wszystko robisz po woli ) że by nie napaskudzić. Olej to 75W90 GL 5
-
Akumulator 70 Ah Czy podejdzie do audi a4 1.6
No i sam sobie odpowiedziałeś, bo boisz się o alternator pytani jaki jest bo jak jest np 120 A to ok ładuj tą 70 i będzie hasać, ale jak masz 90 A to ta 70 może być deczko przy duża, nie oznacza to że coś stanie się z alternatorem, prędzej z akumulatorem bo Ci go nie doładuje.
-
Zacinające się kierunki A4 B5 polift 99
Albo syf się od plaka itp zebrał, albo ścieżki się poprzecierały już na łączeniach. Da się to zrobić, ewentualnie manetka do wymiany jak już mocno zajechane będzie.
-
gasnące oświetlenie tablicy rejestracyjnej
Kable również mogą być, ale sytuacja może mieć miejsce w samych lampkach, a mianowicie styki te blaszki mogą źle zwierać, mogą nie stykać dobrze u mnie tak było blaszki odpowiednio ustawiłem, przeczyściłem patrzyłem jak z lampki nachodzą blaszki na te co są w gniazdach i do dzisiaj ładnie działa.
-
[B5 AJM] Osłona przegubu zewnętrznego
Mechanik chciał Cię naciągnąć i sprzedać swoją bo mu pewnie zalegała, zarobił by na osłonie, i na robociźnie
-
Skrzynia biegów
Troszkę typów jest, chyba tak ma pałę to nie da się powiedzieć jaka idzie, numer VIN wszystko powinien wyjaśnić.
-
Numer pompowtrysku - pomoc
Zrób lepsze zdjęcie, bo na tym nic nie widać jest strasznie małe,. Ale jeśli to wyjęty z auta to masz tak 9 cyfr ... ... ... i literka to będzie numer OE, ewentualnie 10 cyfr . ... ... ... to będzie numer BOSCHA Ewentualnie podaj jakie auto to Ci się powie jaki ma być, bo tak to na podstawie czego określić
-
Audi A4 WW. Audi S4
Może prościej będzie jak zrobisz skan dowodu i tyle, bo takie oznaczenie to jeszcze moim oczom nie ukazało się, a troszkę tych dowodów się widziało
-
Zamontowano mi wlew gazu w zderzaku (chciałem pod klapką wlewu paliwa).
Daj adres e-mail to wyślę Ci jak u mnie to wygląda. Ja mam na przejściówce, ale da się też zamontować zawór bez tej przejściówki tylko mi powiedział mechanik że jest dużo rezania i że lepiej zrobi mi tak bo on sobie prywatnie robił to nie żałował, a mi nie chciał ciąć za bardzo. Mimo to i tak jestem zadowolony, a przejściówka mi nie przeszkadza
-
Wskaźnik poziomu oleju (bagnet) 2.0 tdi BPW
Pomysłu nie mam, bo faktycznie winno być 3.8 L, to niech nawet 4 to i tak jak wlałeś 4.2 i nie widać nic to dziwna sprawa Proponował bym sprawdzić jak masz kogoś kto ma BPW to miarki czy obie będą takie same. Może ktoś coś przekombinował, albo sprawdź same lejki jak one wyglądają może gdzieś tam coś było kombinowane.
-
Wskaźnik poziomu oleju (bagnet) 2.0 tdi BPW
Niczym się nie różni, zmiana numeru jest z literki G na literkę L koszt 49 zł,
-
Numer drzwi kierowcy.
Ja nic innego nie znalazłem w ETCE jak to strona LEWA - 8K0-831-051J Nic innego nie ma, więc wydaje się że to będzie to.
-
Wskaźnik poziomu oleju (bagnet) 2.0 tdi BPW
Mam takie rzeczy dostępne, jeśli będziesz potrzebował to wyślę Ci, a na meila mogę podesłać zdjęcie i zobaczysz sobie. Tak więc nie ma kłopotu. Jak coś to PW