Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

powaguspisz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez powaguspisz

  1. pietas a4 - a co konkretnie zrobiłeś ?? wyciąłeś czy zostawiłeś puszki, i włożyłeś coś w ich miejsce. Bo nie ukrywam że chciałbym wydłubać katy zwłaszcza te tylne duże i wstawić tam jakieś małe strumienice że by to wyglądało jakoś a nie porezane, powycinane itp.
  2. Ale to był odnośnik do ceny świecy GN 046, kolega pisałe że u siebie w sklepie ma je po 37 zł, ja nie odnosiłem się do ceny świec GN 855
  3. To co to za mechanicy że tylko kasują !!! tacy z nich mechanicy. Spalanie rośnie, bo stabilizuje się więc zdarza się że może wskoczyć, a błędy jakie są konkretnie ?? Czy masz połączone to m.in z wypadaniem zapłonu na cewkach ?? jeśli tak to niestety temat znany to samo trąca 3.0 a mianowicie katalizatory tylne. Dużo kwesti w tym temcie już było na forum.
  4. GN 855 będzie świeca również u Ciebie, Co do ceny 37 zł, jest to nie tyle co niska, a zbyt niska cena i czy to u mnie czy u konkurencji ta cena jest nie osiągalna, chyba że ktoś sprzedaje i dokłada do swojego biznesu Ewentualnośc lewego pochodzenia, nie wiadomego źródła również może wystąpić.
  5. może być ale nie musi być, były dwa rodzaje i to jeden z nich, Daj numer VIN to sprawdzę ci jaki ma być numer.
  6. W/G katalogu i VIN GN 855 winny być do twojego AFV
  7. Może być tak syfem zabity, że już i dmuchanie w niego sprężonym powietrzem nic nie daje. Do wymiany nie kosztuje zbytnio wiele Chyba że siada pompka , i jedna strona już słabiej podaje,
  8. To za te kwotę jeśli się nie mylę WANDEJ ma zestaw Master Sporta. I nie wiem jaki sens jest się w to bawić wg mnie ale jest zabawa jest impreza
  9. powaguspisz odpowiedział(a) na peem temat w Audi A4 B6
    Masz zwykłą A4 1,8 2002 rok silnik AVJ 150 km.
  10. powaguspisz odpowiedział(a) na lg.qkie temat w Audi A4 B5
    Nie ma za co, polecam się na przyszłość również w zakresie części
  11. powaguspisz odpowiedział(a) na lg.qkie temat w Audi A4 B5
    silnik 2,6 V6 ABC a skrzynia CXY manualna 5 biegowa czyli wychodziło by że numer OE to : 012-300-050TX
  12. powaguspisz odpowiedział(a) na Bingo_o temat w Audi
    Ramę będzie ciężko dostać, chyba że po prostu allegro całe drzwi bo zamienniki nie występują. Numer ramy okna z prowadnicami strona Lewa 4F0-898-751 Prawa 752 końcówka Podnośnik strona Lewa 4F0-837-397 do numeru 4F-7-002-533 bądź z końcówką A do numeru podwozia F-4F-7-002-534 Podnośnik strona Prawa 4F0-837-398 do numeru 4F-7-002-533 bądź z końcówką A do numeru podwozia F-4F-7-002-534
  13. powaguspisz odpowiedział(a) na cygaro temat w 3.0
    Co do świec producent podaje, że można na nich przejechać 60 tyś, a wszystko wyjdzie w praniu. I co z tego że Szwajcar ?? ja mam też Szwajcara i działa wszystko bez kłopotu nagrywam sobie płytki z mapami mam obecnie 2014 Polska Czechy i coś na Europę oraz wgrywałem sam sobie oprogramowanie na język polski i również śmiga bananowo stan oleju w skrzyni - o ile to manualna skrzynia to na boku skrzyni jak podniesiesz masz korek odkręcasz go i jak stan jest to będzie Ci ciekło, jak nie ma wkładasz palucha i czujesz czy sięgniesz palcem do oleju czy nie, i dolewasz. Ja to robiłem tak : w korku od bańki z olejem robiłem dziurę, i pistoletem pod ciśnieniem wtłaczałem powietrze a olej przez rurkę wlewał do skrzyni i zerkałem aż przez korek poziomu olej poleci ( wszystko robisz po woli ) że by nie napaskudzić. Olej to 75W90 GL 5
  14. No i sam sobie odpowiedziałeś, bo boisz się o alternator pytani jaki jest bo jak jest np 120 A to ok ładuj tą 70 i będzie hasać, ale jak masz 90 A to ta 70 może być deczko przy duża, nie oznacza to że coś stanie się z alternatorem, prędzej z akumulatorem bo Ci go nie doładuje.
  15. Albo syf się od plaka itp zebrał, albo ścieżki się poprzecierały już na łączeniach. Da się to zrobić, ewentualnie manetka do wymiany jak już mocno zajechane będzie.
  16. Kable również mogą być, ale sytuacja może mieć miejsce w samych lampkach, a mianowicie styki te blaszki mogą źle zwierać, mogą nie stykać dobrze u mnie tak było blaszki odpowiednio ustawiłem, przeczyściłem patrzyłem jak z lampki nachodzą blaszki na te co są w gniazdach i do dzisiaj ładnie działa.
  17. Mechanik chciał Cię naciągnąć i sprzedać swoją bo mu pewnie zalegała, zarobił by na osłonie, i na robociźnie
  18. powaguspisz odpowiedział(a) na lg.qkie temat w Audi A4 B5
    Troszkę typów jest, chyba tak ma pałę to nie da się powiedzieć jaka idzie, numer VIN wszystko powinien wyjaśnić.
  19. Zrób lepsze zdjęcie, bo na tym nic nie widać jest strasznie małe,. Ale jeśli to wyjęty z auta to masz tak 9 cyfr ... ... ... i literka to będzie numer OE, ewentualnie 10 cyfr . ... ... ... to będzie numer BOSCHA Ewentualnie podaj jakie auto to Ci się powie jaki ma być, bo tak to na podstawie czego określić
  20. powaguspisz odpowiedział(a) na peem temat w Audi A4 B6
    Może prościej będzie jak zrobisz skan dowodu i tyle, bo takie oznaczenie to jeszcze moim oczom nie ukazało się, a troszkę tych dowodów się widziało
  21. Daj adres e-mail to wyślę Ci jak u mnie to wygląda. Ja mam na przejściówce, ale da się też zamontować zawór bez tej przejściówki tylko mi powiedział mechanik że jest dużo rezania i że lepiej zrobi mi tak bo on sobie prywatnie robił to nie żałował, a mi nie chciał ciąć za bardzo. Mimo to i tak jestem zadowolony, a przejściówka mi nie przeszkadza
  22. Pomysłu nie mam, bo faktycznie winno być 3.8 L, to niech nawet 4 to i tak jak wlałeś 4.2 i nie widać nic to dziwna sprawa Proponował bym sprawdzić jak masz kogoś kto ma BPW to miarki czy obie będą takie same. Może ktoś coś przekombinował, albo sprawdź same lejki jak one wyglądają może gdzieś tam coś było kombinowane.
  23. Niczym się nie różni, zmiana numeru jest z literki G na literkę L koszt 49 zł,
  24. Ja nic innego nie znalazłem w ETCE jak to strona LEWA - 8K0-831-051J Nic innego nie ma, więc wydaje się że to będzie to.
  25. Mam takie rzeczy dostępne, jeśli będziesz potrzebował to wyślę Ci, a na meila mogę podesłać zdjęcie i zobaczysz sobie. Tak więc nie ma kłopotu. Jak coś to PW

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.