Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

powaguspisz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez powaguspisz

  1. 5-7 lat to max, choć są tacy co śmigają po 15 i udało im się ale mieli szczęście. 5 - jeśli silnik ma wiele rolek, 7 - jeśli nie jest to wielorowkowy rozrząd. No i oczywiście wymiana interwał wskazania w/g zaleceń producenta.
  2. I jeśli sprawuje Ci się ok na VALVOLINE to taki stosuj i nie zmieniaj, jest to jeden z lepszych olei silnikowych, i nie ma co skakać zmieniać itp. a płukankę jak najbardziej polecam.
  3. Wcześniej czy później i tak by się pewnie rozszczelnił, stan silnika, też w tym przypadku pozostawia wiele do życzenia. Ja jak przedmówcy powyżej stosuję płukankę do kilku lat, robię to regularnie i nie ma mowy o żadnym wycieku, a autko ma nakręcone licznikowe 300. Znajomy mechanik ma b4 80 2.0 od 16 lat, i od kiedy pojawiło się Liqui płukanka , a mówi że jak pamięta to ze 12 lat gdzieś może i cały czas stosuje, auto cyka jak ta lalka, ma 400 zaraz i o remoncie nawet słyszeć nie chce. Tak więc jak nie wierze w coś takiego jak rozszczelnienie po płukance, stan silnika był jaki był.
  4. To jeśli nie ma dla Ciebie znaczenia czy jesz kanapkę tylko ze smalcem, bądź z masełkiem i szynką to jedź ze smalcem. Tak samo i z olejem. Silnik ma łatwiejszy rozruch na oleju syntetycznym zwłaszcza zimą, bo pozostałych parametrów nie odczuje zwykły zjadacz chleba, jest czystszym nie pozostawia takiego nagaru jak półsyntetyk. Ja mam 300 i leję dalej oliwkę taką jaka ma być zalana i dedykowana do typu silnika 5W30. Niestety jeszcze takie są czasy że przysłowiowych "Heńków" jest co nie miara, i to oni żyją epoką że jak auto ma więcej niż 200 tyś, to trzeba zalać 10W a może i nawet 15W.
  5. Hej W/G NGK BKR6EKUB , bosch się zgadza taki jak podałeś, ewentualnie IRYDOWE Boscha 0-242-240-653 (mam u siebie w 3.0) irydowe fajny temat jak masz LPG. Mam w ofercie wszystkie wymienione, jak coś zapraszam.
  6. Ja pozostawiam to bez komentarza. Wyłączanie DPF, obniżenie spalania, każde auto podłączysz !!! to katastrofa i szukają laików którzy pojęcia nie mają a kupią.
  7. Wymiana paska w tym silniku nie jest pracochłonna, ani jakoś nadzwyczaj inwazyjna, koszt samego paska też jest na prawdę bajeczny, a więc jak wymienisz będziesz miał spokój duszy, bo nie wiesz jak ktoś nim jeździł, czy szarpał, czy dawał ognia itp... dwa 50 tyś w jakim czasie ?? Wygląda na całkiem zdrowy, ale sam musisz zdecydować, koszt nie jest wielki.
  8. Ustawiają się chłopacy, tylko częściej telefonicznie powymieniali się numerami dzwonią piszą i lecimy. Ale oficjalnie ja bym się z chęcią gdzieś wybrał na jakiegoś spontanicznego spota,. Pisać panowie gdzie i kiedy, i komu jak pasuje to coś może na weekend zorganizujemy.
  9. powaguspisz odpowiedział(a) na Sejwel temat w Audi A4 B5
    Progi z Omegi B dokładnie po lifcie do A4 !! a jak to możliwe Inna kwestia że mam progi dedykowane do A4 a więc jeśli ktoś by szukał to zapraszam.
  10. Numer który zamieściłeś 028 121 132 jest numerem prawidłowym. Jeśli jeszcze nie masz, to zapraszam mam takie w ofercie.
  11. Winna pasować, w opisach mam że jest do wszystkich silników, z literką L jak by wycofane, w ogóle nie dostępne, zaś tych pełno.
  12. Dziwię się że nie robiłeś tego od razy, jak miałeś wszystko na wierzchu, Jeśli ktoś ma sprytne zwinne rączki i do tego małe to być może uda się ale na pewnie będzie to akrobatyka, tam napinacz jest na sprężynie takiej dziwnej, i wsunięty schowany jak patrzysz przez otwartą maskę to go nie wiele widać.
  13. Poszła wiadomość na PW
  14. Ile sztuk potrzebujesz ?? Zapraszam również mam dostępną ofertę ROMIXA i w dobrych cenach. Nie musisz fatygować się do serwisu.
  15. powaguspisz odpowiedział(a) na bzykbtr temat w 3.0
    Sprawdź na początek czy wypadanie zapłonu będzie się pojawiało cały czas nie zmiennie na tych samych cewkach czy skakało na różne. Jeśli wykasujesz błąd i pojawi się Ci ponownie ale na innych to sprawa tyka tego co każdego prawie a mianowicie katalizatory tylne. No i czy pojawia się samo wypadanie zapłonu czy też inne błędy np,. sonda ??
  16. Wiadomość n Wiadomość na PW
  17. Kupić 4 używane cewki,nawet takie które by podlegały wymianie, zatankować i jechać do Poznania niestety aso VW tego nie zrobi, chyba że ma autoryzację na Audi, + stracony czas, uważam że niema sensu, bo zrobię ci promocyjną cenę na nowe cewki i będziesz szczęśliwym posiadaczem, sprawnych nowych cewek bez straconego czasu i niepewności że wymienią bądź nie. Jak coś zapraszam dział sprzedam komercyjne, bądź PW
  18. Jeśli Ci wszystko działa prawidłowo i śmiga elegancko to nie zmieniaj, z tym że 10W 60 to nie koniecznie dobry olej do tego silnika i inna kwestia że idzie Zima to lepiej olej 5W40.
  19. YYY Dawno nie byłem na żadnym spotkaniu, i z miłą chęcią bym wskoczył, czy coś się zapowiada w najbliższym czasie ??
  20. Wina może tez tkwić w regeneracji wtrysku, taka to też regeneracja. Nowa pompka to wydatek spory za regenerację 700 zł może i taniej ale nigdy nikt nie powiedział ile to wytrzyma jak to będzie się sprawdzało.
  21. Kolega robił to na LANCERZE i działa, ściągnął aplikację na tablet, podłączył się i błędy pokasował.
  22. Jak masz czerwono czarny to nie masz pełnego FISA< a kolorowy jest pełny,spalanie itp.wiem że ktoś to kodował,montował itp. ale chyba cały licznik,
  23. Belka zawieszenia przedniego przedstawia się w 4 wariantach, Intercooler - 058145805B Turbo 028-145-702C Ktoś może zweryfikować dla poprawności
  24. Jak koło pasowe masz 100 to będzie 8E0260805AG Jak koło pasowe masz 120 to będzie 4F0260805AE
  25. AGU - 06A 115 105B I WYDAJE SIĘ ZE BĘDZIE TAKA SAMA DO BFB

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.