Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

powaguspisz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez powaguspisz

  1. A może to taka jakoś rolki była MADE IN CHINA, i tyle bo ile się tego przewaliło i nigdy nie było kłopotu że jakaś podkładka nie taka itp.... Po za tym pompa w 1,8T nie jest na rozrządzie więc nie ma nic wspólnego. Inna sprawa umiejętność wymiana.
  2. Bo samo wycięcie nic ci nie da, trzeba to zrobić w ECU usunięcie sondy i wtedy nie będzie żadnej straty mocy.
  3. Niestety nie można nadal wklejać zdjęć a więc przedstawia się to tak. Składa się z dwóch elementów i tak 1. to sam Bagnet numer 038-115-611G 2. to tuleja taka gumowa / osłona 03G-103-638 A 3. to pierwsza część bagnetu / lejek 038-103-663 B 22 zł 4. to druga część dolna z miarka ilości oleju 06D -103-634 E 50 zł A pomiędzy lejkami tymi jest o-ring N-904-211-01 Ciebie pewnie interesuje pozycja nr 3 i 4 Gdy byś chciał to sam w ETCE sprawdzić to Grupa 1 pod grupa 15 zdjęcie 115-15
  4. powaguspisz odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8
    Taki i to sprzedawca, mieć dane auta nawet bez kodu silnika ale jaka pojemność i nie umieć sprawdzić. No niestety jak widać że by sprzedawać wiedzę trzeba mieć ogromną, niestety nie każdy to wie, a nie którym wydaje się to nic trudnego
  5. powaguspisz odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8
    Nic nie zmienia, to tym bardziej masz hydrauliczny napinacz i pasek na 153 zęby.
  6. powaguspisz odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8
    Tak była, był napinacz nie hydrauliczny ale już takowych nie ma stosuje się hydraulikę i pasek o jeden ząbek dłuższy czyli 153 zęby.,
  7. powaguspisz odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8
    Uzupełnij profil, podaj dane auta to powiemy Ci jak masz. Natomiast jeśli jest to 1.8 bez bądź z turbo to masz : 1 rolkę napinającą, 1 rolkę prowadzącą, napinacz hydrauliczny, pasek. Pompa jest po za rozrządem.
  8. Co do pierścienia uszczelniającego to one są wszystkie zabezpieczone zawleczką, tak jak widzę to w ETKA Ale chyba chodzi ci o ten co jest za rurą gdzie siedzi czujnik ciśnienia. Jeśli tak to : 3C0-145-117F Ewentualnie o-ring który idzie na rurę która wychodzi z interculera i łączy się z rurą w której jest czujnik ciśnienia : 3C0-145-117F śr. 57.85mm sa dwa takie same, zabezpieczane klamrą. A tulejka do siedziska w którą mocuje się samo siedzisko by nie skakało, nie skrzypiało ma numer 4B0-886-373 ( to ta tuleja co siedzi w nadwoziu, i w nią wkłada się element / haczyk że by zatrzasneła się kanapa.)
  9. powaguspisz odpowiedział(a) na bouzuki temat w Audi A4 B7
    Lewa 8E0-199-379 BF Prawa 8E0-199-382 AG Czołowy odbijak -8E0-199-339
  10. Numer ramy do zawieszenia 1BA / 1BE / 1BR ma numer 8E0-399-313 BD Numer ramy do zawieszenia 1BV czyli dla zawieszenia sportowego ma numer 8E0-399-313 BG I tyle się różni , chyba że masz automat.
  11. powaguspisz odpowiedział(a) na WojOrm temat w 3.0
    Również potwierdzam, że kwota 300 zł to dobra cena, jak i sprawa z emulatorami nie zdaje egzaminu bynajmniej u mnie nie pomogło, i wycinka była. A tak na marginesie, kupiłes nie dawno i już robisz remont silnika ?? to co ty kupiłeś ??
  12. powaguspisz odpowiedział(a) na Mithrindil temat w 3.0
    Przegląd przeglądem, to nie brzęczy i nie ma metalicznego dzwięku ?? Da się tym jechać?? mógłby ktoś wkleić jakiś filmik jak to pracuje.
  13. A robiłeś próbę na szczelność uszczelki ?? Mechanicy mają to i warto sprawdzić, chyba że kanał olejowy poleciał i nie do końca widać.
  14. Miał bym ale tylko OE nowe. 06B109111 - tylko nowe OE miał bym
  15. Zerknij czy nie jest przygrzane, jak wygląda okładzina, czy nie jest wytarta jakaś, wyślizgana jak wyglądają sprężynki na tarczy Docisk to tutaj jest samonastawny nic nie regulujesz, stosujesz urządzenie zakładasz i wszystko aż się skończy. Ogólnie zerknij na stan powierzchni ciernej i jak ma się słoneczko te czy nie ugina się jakoś nadmiernie.
  16. 7.22684,08,0 / Kod silnika: AVF od nr. podw.: 8E-2-000 001 7.22684.14.0 / Kod silnika: AVF do nr. podw.: 8E-1-080 000 numer Vin podaj na PW to ci powiem co i jak
  17. W/G BOSCHA numer do AVF to 0-281-002-461. Tak i jest to ten cały, Generalnie nie zaleca się wykręcania samego wkładu, można to zauważyć że Bosch ma zalane te śruby i nie da się tego wykręcić. A brak mocy może być również spowodowany np. zaworem sterowania turbina, przywiesza się. Po podłączeniu kompa będziesz musiał mieć błąd przepływomierza bądź zaworu.
  18. Parowanie szyb - a w jakim stanie masz filtr pyłkowy ?? Jeśli śmierdzi to dezynfekcja klimy, smród potwierdzam jest obrzydliwy taka kwasowa jak by, pomogło u mnie wymiana osusacza, ozonowanie i wkład do dezynfekcji klimy.
  19. powaguspisz odpowiedział(a) na Capulet temat w Audi A4 B7
    Hej W/G numeracji TRW Ograniczenie producenta ZF JPR 840 przekłada się to na numer OE 8E0-145-155N TRW cena jest zaporowa, ale jak coś mam sprawdzone zamienniki jeszcze jedna dostępna.
  20. Kwestia jak był korek na zbiorniczku od wspomagania, jeśli zielony to minerał F 06162 zaś jak czerwony to syntetyk i F06161 ewentualnie również dobry taki mam u siebie zalany to STP a ewentualnie TOTALA mam w cenie 29 zł
  21. Polecam STAG bo sam mam spalanie przy 140 na expresówce wyszło 12 L. mam już od ponad 3 lat i cóż również dobry w/g mnie jak BRC, (oczywiście zakładac coś konkretnego) a na pewno taniej będzie w ekslopatacji bo serwisy za BRC bynajmniej u mnie w moich stromnach to licza jak poje.....ani i nie wiem za co. Tak więc osobiście STAG.
  22. Bym co wszystko wkleił, i nie sprzeczał sie ale coś posrane jest na forum bo mam 3 przeglądarki i na żadnej nie pojawia mi się a bym mógł wstawic zdjęcie.
  23. Są takie same, oba nazywają się czujnik stopu, bo zamiennie siedzą wejdź np. w TEC - DOK i sprawdź zobaczysz. Po prostu jest taki sam.
  24. Numer śruby do mocowania N90967301 - 3.9 zł OE
  25. Ten numer jaki tu wskazujesz, jest 4 pinowy. Numery mogą się zmieniać, ponieważ zmiany bywały i jest różnica w numerach.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.