Treść opublikowana przez powaguspisz
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
Witam Panowie Gdzie tego dokładnie szukać, bo umnie dzieje się tak samo nie wiedziałem o co chodzi aż natrafiłem na ten wątek. Znika i pojawia się raz na jakiś czas, nie wiedziałem co to jest a teraz wiem, zerknął bym i sprawdzić jaki jest tego stan tylko nie wiem gdzie szukać ?? Sorki już doczytałem i widzę. Trzeba będzie w cieplejsze dni sprawdzic.
-
3.0 ASN gdzie macie zamontowane reduktory
Ja mam również J.W i jest wszystko ok. ( Pod osłoną płynu do spriskiwaczy deczko niżej niż sterownik ABS )
-
Jaki najlepszy rozrząd ? 1.8 benzyna
Wysyłałem na forum INA zestaw wraz z paskami i paskiem osprzętu. Jak coś zapraszam na PW.
-
[ALL B6] Rozmiar złącza elastycznego (plecionki) za turbiną AWX
To TDI Passata B5 FL z 130 ps czy Audi B6 1,9 130 zawsze, od wieków dawałem wzmacniane zbrojone od wewnątrz 55x100 jedyne co mogę się mylić to przy średnicy wtedy będzie 50/100 tzw. 3W Jak coś to foto wyślę jak różnic się od zwykłego. Siedzę na co dzień i mechanicy bladego pojęcia nie mają jakie dawać,80 % z nich nie wie !!! Pytają o łączniki 120mm, a jak mówię że nie ma to daj na 150 gdzie do Passatów / Audi oraz Skoda i BMW w TDI zawsze było 100 / 3W tylko średnica 50/ i 55
-
pierścienie / koronki ABS tył
Zapraszam do siebie, mam takie pierścienie : L( jaki chcesz Numer będzie taki do B5 - FEBI 27176 Czyli wg twojego rysunku to jest drugi rysunek.
-
Parowanie z wydechu - jak to jest?
Nie ma co się martwić, też tak mam i jest wszystko ok, a inna kwestia że to efekt nie dogrzanego silnika, i krótkie przebiegi. Daj w gar na trasie i nic nie będzie parowało
-
Wymiana rozrządu - procedura
Drogo się cenią 600-700 zł za wymianę rozrządu. Ale cóż każdy ceni się w/g swoich stawek i r.g
-
Wymiana rozrządu - procedura
Tak tylko masz tam w taki sposób : 18 sztuk na zawory wlotowe, i 12 sztuk na zawory wydechowe
-
Zawiasy drzwi
Lewa Góra - 8E0-831-401C / Prawa Góra - 8E0-831-402C Te po 64 zł OE Lewo Dół - 8E0-833-411 E / Prawo Góra - 8E0-833-412 E Te po 140 zł OE
-
Swap z 1.9 TDI na 2.7 Biturbo
Nic mu z B5 bo swap ma być na B6 z tego co się doczytałem. Jeśli chodzi o B6 FWD a Q nie ma kłopotu bo buda jest taka sama a więc tylko montaż i strojenie,. sam się orientowałem to zestaw można kupić za 3-4 tyś, a silnik to napisz do kolegi "cichy" z Białegostoku ma B6 wcześniej było 3.0 w Q a teraz jest 2,7. A więc określi ci szacunkowy koszt. Na pewno mało nie będzie. Osobiście uważam że jeśli nie masz Q to nie ma sensu tego robić, inaczej gdy by już było wcześniej. wtedy odchodzi ci koszt zakupu i robocizny, Zdecydowanie polecałbym kupic w Q budę, choć by angola i grzebać wtedy będzie taniej, i solidniej.
-
który rodzaj paska rozrządu nr.vin problem
09.07.2003 Taki masz rocznik autka A więc rozrząd jest nowszego typu bez napinacza hydraulicznego. Zapraszam po części
-
[B6 AVJ] Brak podświetlenia FIS-a. Przyczyna?
Ale jeśli by go wyłączył, to po ponownym uruchomieniu by ponownie się włączył. I napisał że pod słońce widać że są komunikaty.
-
Wąż AWX
Wszystkie węże ?? tam jest w sumie 5 sztuk. Na PW meila wysłałem ci foto z wężami.
-
Co ile wymiana rozrządu w A4 B6 2.0 ALT?
Uwierz że się da, i zdejmowanie przodu nie musi być konieczne / konieczne jest dla mechanika po to by podnieść koszt za robociznę, by więcej zarobić. Ci co ułatwiają sobie życie robią to bez demontażu i zarabiają nie wiele mniejsza kasę oszczędzając przy tym czas.
-
Zamontowano mi wlew gazu w zderzaku (chciałem pod klapką wlewu paliwa).
Odnosząc się do tematu, to tak od siebie : skoro spierdzielił ci sprawę, i masz na to kwit że miało być tak a nie inaczej, to nie dyskutuj z gościem, a ma zrobić tak że by to tobie było dogodnie, jeśli masz jakiegoś konkretnego fachowca w okolicy który Ci to załata i daję gwarancję że będzie ok i nie widoczne, zrobi to w kwocie ( do 150 zł) to jedź rób niech ci wystawi rachunek przedstaw dla montera i niech reguluje.
-
Jaka żarówka postojowa?
W/g katalogu mi pokazało że żarówka postojowa to W5W narva numer 17177
-
Wąż AWX
Nie jestem do końca pewny, bo etka tak to dziwnie podaje że hmmm, jeśli taki pozakręcany to ma numer 038-121-086M Niestety nadal nie mogę wklejić zdjęcia a więc nie umieszczę ci foto . Chyba że na e-mail PW
-
Filtr oleju jaki symbol
Specyfikacja ma być 504/507 a trudno mi polecić i podejżewam że kto tu się nie wypowie to będzie swoje polecał, znajdzie się taki co poleci motula, co Liqu itp, itd Motul jest ok oliwką, tak więc możesz się nad nim zastanowić, polecam również liqiu moli do tego płukanka, środek MS02 i będziesz zadowolony.
-
Wymiana rozrządu - procedura
Ale pompy INA nie ma a więc nie cały chyba że mówisz tylko o rolkach. Pasek jaki ?? I ja wcale nie stosowałem blokady do wymiany rozrządu.
-
pasek klinowy
do ALT mogą być dwa rodzaje pasków, 6Pk1570 od nr. podw.: 8E-4-191 001 / oraz 6PK1590 do nr. podw.: 8E-4-191 000 Różnica nie wielka
-
Filtr oleju jaki symbol
Filt oleju do silnika z oznaczeniem CAGA ma oznaczenie np. W/G MANN HU 719/7x / zamienia sie to np na BOSCHA 1-457-429-192 Olej, zawej taki jaki zalewałeś do tej pory tak będzie najlepiej, bo można przekombinować. A jeśli było wcześniej ok na tym co miałeś to po co experymentować. Jak coś mam oleje i filtry <zapraszam>
-
Navigation Plus RNS D
Witam. Nie wiem czy gdzieś taka informacja jest, choć wiem że wcześniej sam o to pytałem a mianowicie czy w RNS-D da się wprowadzić kilka punktów przejazdowych na trasie... i jeśli ktoś do dzisiaj nie wiedział, to mówię wam że się da Po wprowadzeniu celu do kąd zmierzamy, i gdy navi już przemieli wyliczy trasę, ponownie wciskamy navigation i wprowadzamy miejscowość wtedy będzie miał punkt pośredni. Fajna sprawa w dalekie trasy a już myślałem że tego nie ma, pytałem kiedyś i ktoś pisał że nie ma takiej opcji jednak jest.
-
Przednia poduszka silnika/odbijak?
co ma wspólnego ta pianka do drgań silnika na ciepłym ?? kompletnie nie mam pojęcia
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
Te wszystkie dane producentów sa po to by się spierdzieliło wszystko co możliwe Wymiana rozrządu 180-200 tys. ok może i tak tylko trzeba pamiętać o warunkach atmosferycznych jakie mają wpływ na wytrzymałość choć by paska, oraz takie coś jak sposób jazdy pacjenta ( bo jeśli ktoś daje w rurę ciągle, i naraża pasek na napięcia itp. to jak to ma wytrzymać 200 tyś ) tak samo jak serwis zaleca wymianę oleju co 30-50 tyś i nic się nie stanie, normalnie aż trzęsie nic się nie stanie na 1 50 tyś, ale wózki z przebiegiem 170/200 sa sprowadzane do polski 2-3 latki i smoki pozatykane, bądź napinacze zawalone nagarem, widzę to na co dzień a więc.... Tak więc szczęścia tym co trwają do końca, aż wyjeżdżą wszystkie kilometry.
-
audi a4 b5 2.4 montaz quattro
Lepiej sprzedać i kupić w Q będzie taniej, bezpieczniej, pewniej