Treść opublikowana przez powaguspisz
-
Zmarła Anna Przybylska.
Wyrazy współczucia, i kondolencje dla rodziny, ajjj co się dzieje młodzi i co raz młodsi odchodzą
-
Intensywność Podświetlenia zegarów
Można to zrobić również testerem VAG, mi znajomy to robił, ale u mnie działa normalnie +(-).
-
Opinie o silniku i koszty
Aha a więc dobrze myślałem, katy usunięte, ale sondy pierwsze zostały bo zostać muszą. Natomiast potwierdzam że usunięcie sond tylnych to robota dla dobrego tunera, a nie magika że by nie spartaczył czegoś bardziej. Polecam www.turbodiesel.pl mi Pawełek robił mam to już od dłuższego czasu i jestem zadowolony
-
Pompowtryski PD - Demontaż, Wymiana, Ustawienie
Katalizator może być.... ale czy w takim przypadku nie pokaże się błąd że coś jest nie tak z katalizatorem ?? Wydaje mi się ze powinno.
-
weryfikacja numeru częsci
Wiadomość z wyceną poszła na PW
-
A4 3.0 ASN Błąd 17748
Tak, czujniki położenia wału, jak najbardziej tak był błąd.
-
bfb pytanie o n75 1.8t
Zacinający się zawór, to będzie przyczyna, jeśli na reakcję pedału nie reaguje to czujnik N75
-
Xenon D2S
Wydaje mi się że nie będzie to zgodne z przeznaczeniem lampy, bo skoro masz zwykłą żarówkę H7 a chcesz zakładać z przejściówką D2S to siłą rzeczy nie masz poziomowania i nie masz spryskiwaczy lamp, a to dyskwalifikuje Ci lampę i homologację.
-
A4 3.0 ASN Błąd 17748
Wału korbowego, a nie wałka rozrządu to dwa inne czujniki,. a więc jeśli wału korbowego to siedzi przy kole zamachowym, od dołu jak wsadzisz rękę z lewej strony to będziesz go widział, ja u siebie miałem to samo, zmieniłem i jest cacy. Tylko mi zdarzało się że jeszcze gasł bo zwyczajnie nie widział czujnika położenia wału i dlatego. nie jest drogi mam dostępne. Różnica jest do skrzyni automatycznej i manualnej.
-
Xenon D2S
D2s są dedykowane pod konkretne wejście w lampie, a HID H7 to z kabelkami są. Chyba że też są żarówki HIDY ale to taki chłam, że nawet czasem potrafi się nie zapalić, albo gasnąc podczas jazdy, a więc nie kupował bym tego, no i nie wiadomo jaki ma to wpływ na odbłyśnik i samą lampę.
-
weryfikacja numeru częsci
Sorki, zapomniałem z głowy wyleciało. Ale już wysłałem poszło na e-mail;.
-
Spot Białystok
Nie mam nic przeciwko, im więcej tym lepiej To co Panowie/Panie Niedziela 16-17 ??
-
Przepustnica?
Jeśli nie ma róż nicy w pracy silnika na odłączonej przepływce może być uszkodzona, no i teraz kwestia że jak byś się przejechał to dopiero mogła by być różnica, bo na wolnych nie pompuje tyle powietrza co podczas jazdy a więc mogło nawet nie wyłapać że odłączyłeś, choć w systemie błąd mogło zapisać, i może pracować na trybie awaryjnym. Wymianę przepływomierza powinno się poprzedzać wykasowaniem błędy założeniem nowej, i dopiero jazda.
-
Świece A4 2.4 170KM BDV 2002rok jakie
Komu jak patrze leci w głowie, bo ktoś raz gdzieś kiedyś się przejechał, i już powstaje opinia. Ja u siebie na BOSCHU IRYDOWYM zrobiłem 60 tyś km zmieniłem i wszystko było ok, i dalej jest ok. Świece mają być dedykowane, a to gazownik pozakłada najlepiej jednoelektrodowe, a później klientowi nie działa jak trzeba i mówi zmień świece bo dziadostwo. Niestety tak jest i to brutalna prawda. Nie reklamuje ani BOSCHA ani NGK, zwyczajnie zakładał bym to co by mi podpowiadało sumienie, i ewentualnie stosunkowo cena,.
-
weryfikacja numeru częsci
wysyłam na PW
-
Waz wodny
Nie ma za co, trzeba jakoś pomagać.
-
Włącznik kierunkowskazów / świateł drogowych.
Mam dobry katalog, do tego ale w firmie, jutro coś zerknę, i napisze.
-
Włącznik kierunkowskazów / świateł drogowych.
Opisane jako do 03 roku a więc niby B6 choć w hansie nie ma tej informacji, a ty masz przełącznik do świateł i kierunków w jednej kości, czy obok siebie kierunki i światła. Ten numer wychodzi jak by do lifta, zaś to może być tak namieszane że u Ciebie będzie jeszcze od B4 80 bo tak też zdarza się, i wtedy tam był by numer 443 953 513L
-
Waz wodny
Wąż nosi numer 8K0-121-101P i jest to dostępne tylko z OE, ale cena nie przeraża.
-
weryfikacja numeru częsci
Tak dla informacji dzisiaj taką poduszkę z OE wysłałem do klienta,. chciał OE a więc nie wnikałem ale proponowałem zamiennik. Miałem okazję porównać zamiennik z OE, bo do tej pory OE nie zamawiałem z racji na cenę, nie każdy raczej chce wydać 500 zł za poduszkę tą z kostką, pocykałem foty że by mieć w swoim archiwum są takie same, nawet wagowo nie odbiegają od siebie, kostka taka sama, tak więc jak by ktoś szukał zapraszam, cena o połowę tańsza od OE, a produkt sprawdzony działa poprawnie i nie jedno auto ma to już zamontowane.
-
Włącznik kierunkowskazów / świateł drogowych.
8E0 953 513A To chyba ten będzie.
-
Płukanka silnika przy wymianie oleju.
Ktoś będzie chciał produkty LM zapraszam mam bardzo bogata ofertę. wszelkich produktów tej marki.
-
A4 3.0 ASN rolka napinacza wymiana
Potwierdzam twoje doświadczenie z dodatkami LM, sam je stosuję, na co dzień sprzedaję, i nie jednemu już uratowało tyłek, Mam ofertę bardzo bogatą na produkty LM, jak coś zapraszam.
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Hej Mam właśnie to w sprzedaży, rozchodzi mi się to dobrze, choć oleje są nie tanie. Wysoki poziom chłopacy moi mechanicy mówili, i widać że jednak olej z górnej półki, odpowiednio LM/ VALVOILINE.
-
Zabrane Prawo Jazdy...
Pieszy miał dwu poziomowe przejście, oddzielone wyspą, a więc ojciec mógł normalnie jechać, inaczej gdy by były to dwa pasy ruchu ale wyspa np., nie jest pełna, czyli tylko słupki wówczas jest to jedno poziomowe przejście i wtedy owszem, nadgorliwy policjant któremu w tym dniu pewnie nic nie wyszło, nie zarobił to trafiło na Twojego ojca.