Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

powaguspisz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez powaguspisz

  1. Wyrazy współczucia, i kondolencje dla rodziny, ajjj co się dzieje młodzi i co raz młodsi odchodzą
  2. Można to zrobić również testerem VAG, mi znajomy to robił, ale u mnie działa normalnie +(-).
  3. powaguspisz odpowiedział(a) na Mithrindil temat w 3.0
    Aha a więc dobrze myślałem, katy usunięte, ale sondy pierwsze zostały bo zostać muszą. Natomiast potwierdzam że usunięcie sond tylnych to robota dla dobrego tunera, a nie magika że by nie spartaczył czegoś bardziej. Polecam www.turbodiesel.pl mi Pawełek robił mam to już od dłuższego czasu i jestem zadowolony
  4. Katalizator może być.... ale czy w takim przypadku nie pokaże się błąd że coś jest nie tak z katalizatorem ?? Wydaje mi się ze powinno.
  5. Wiadomość z wyceną poszła na PW
  6. powaguspisz odpowiedział(a) na A.D.I.K temat w 3.0
    Tak, czujniki położenia wału, jak najbardziej tak był błąd.
  7. Zacinający się zawór, to będzie przyczyna, jeśli na reakcję pedału nie reaguje to czujnik N75
  8. powaguspisz odpowiedział(a) na Chadury89 temat w Audi A4 B5
    Wydaje mi się że nie będzie to zgodne z przeznaczeniem lampy, bo skoro masz zwykłą żarówkę H7 a chcesz zakładać z przejściówką D2S to siłą rzeczy nie masz poziomowania i nie masz spryskiwaczy lamp, a to dyskwalifikuje Ci lampę i homologację.
  9. powaguspisz odpowiedział(a) na A.D.I.K temat w 3.0
    Wału korbowego, a nie wałka rozrządu to dwa inne czujniki,. a więc jeśli wału korbowego to siedzi przy kole zamachowym, od dołu jak wsadzisz rękę z lewej strony to będziesz go widział, ja u siebie miałem to samo, zmieniłem i jest cacy. Tylko mi zdarzało się że jeszcze gasł bo zwyczajnie nie widział czujnika położenia wału i dlatego. nie jest drogi mam dostępne. Różnica jest do skrzyni automatycznej i manualnej.
  10. powaguspisz odpowiedział(a) na Chadury89 temat w Audi A4 B5
    D2s są dedykowane pod konkretne wejście w lampie, a HID H7 to z kabelkami są. Chyba że też są żarówki HIDY ale to taki chłam, że nawet czasem potrafi się nie zapalić, albo gasnąc podczas jazdy, a więc nie kupował bym tego, no i nie wiadomo jaki ma to wpływ na odbłyśnik i samą lampę.
  11. Sorki, zapomniałem z głowy wyleciało. Ale już wysłałem poszło na e-mail;.
  12. Nie mam nic przeciwko, im więcej tym lepiej To co Panowie/Panie Niedziela 16-17 ??
  13. powaguspisz odpowiedział(a) na eXik temat w 1.6
    Jeśli nie ma róż nicy w pracy silnika na odłączonej przepływce może być uszkodzona, no i teraz kwestia że jak byś się przejechał to dopiero mogła by być różnica, bo na wolnych nie pompuje tyle powietrza co podczas jazdy a więc mogło nawet nie wyłapać że odłączyłeś, choć w systemie błąd mogło zapisać, i może pracować na trybie awaryjnym. Wymianę przepływomierza powinno się poprzedzać wykasowaniem błędy założeniem nowej, i dopiero jazda.
  14. Komu jak patrze leci w głowie, bo ktoś raz gdzieś kiedyś się przejechał, i już powstaje opinia. Ja u siebie na BOSCHU IRYDOWYM zrobiłem 60 tyś km zmieniłem i wszystko było ok, i dalej jest ok. Świece mają być dedykowane, a to gazownik pozakłada najlepiej jednoelektrodowe, a później klientowi nie działa jak trzeba i mówi zmień świece bo dziadostwo. Niestety tak jest i to brutalna prawda. Nie reklamuje ani BOSCHA ani NGK, zwyczajnie zakładał bym to co by mi podpowiadało sumienie, i ewentualnie stosunkowo cena,.
  15. wysyłam na PW
  16. powaguspisz odpowiedział(a) na dymian1 temat w Audi A4 B8
    Nie ma za co, trzeba jakoś pomagać.
  17. Mam dobry katalog, do tego ale w firmie, jutro coś zerknę, i napisze.
  18. Opisane jako do 03 roku a więc niby B6 choć w hansie nie ma tej informacji, a ty masz przełącznik do świateł i kierunków w jednej kości, czy obok siebie kierunki i światła. Ten numer wychodzi jak by do lifta, zaś to może być tak namieszane że u Ciebie będzie jeszcze od B4 80 bo tak też zdarza się, i wtedy tam był by numer 443 953 513L
  19. powaguspisz odpowiedział(a) na dymian1 temat w Audi A4 B8
    Wąż nosi numer 8K0-121-101P i jest to dostępne tylko z OE, ale cena nie przeraża.
  20. Tak dla informacji dzisiaj taką poduszkę z OE wysłałem do klienta,. chciał OE a więc nie wnikałem ale proponowałem zamiennik. Miałem okazję porównać zamiennik z OE, bo do tej pory OE nie zamawiałem z racji na cenę, nie każdy raczej chce wydać 500 zł za poduszkę tą z kostką, pocykałem foty że by mieć w swoim archiwum są takie same, nawet wagowo nie odbiegają od siebie, kostka taka sama, tak więc jak by ktoś szukał zapraszam, cena o połowę tańsza od OE, a produkt sprawdzony działa poprawnie i nie jedno auto ma to już zamontowane.
  21. 8E0 953 513A To chyba ten będzie.
  22. Ktoś będzie chciał produkty LM zapraszam mam bardzo bogata ofertę. wszelkich produktów tej marki.
  23. Potwierdzam twoje doświadczenie z dodatkami LM, sam je stosuję, na co dzień sprzedaję, i nie jednemu już uratowało tyłek, Mam ofertę bardzo bogatą na produkty LM, jak coś zapraszam.
  24. Hej Mam właśnie to w sprzedaży, rozchodzi mi się to dobrze, choć oleje są nie tanie. Wysoki poziom chłopacy moi mechanicy mówili, i widać że jednak olej z górnej półki, odpowiednio LM/ VALVOILINE.
  25. Pieszy miał dwu poziomowe przejście, oddzielone wyspą, a więc ojciec mógł normalnie jechać, inaczej gdy by były to dwa pasy ruchu ale wyspa np., nie jest pełna, czyli tylko słupki wówczas jest to jedno poziomowe przejście i wtedy owszem, nadgorliwy policjant któremu w tym dniu pewnie nic nie wyszło, nie zarobił to trafiło na Twojego ojca.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.