Treść opublikowana przez powaguspisz
-
Wkret osłony silnika
Po co kombinować jak jest jeden rodzaj
-
Korek spustowy oleju
To co ja widzę u siebie winno być tak : kod silnika CDHB rozmiar gwintu M14x1,5x22 OE N908-132-01 mam dostępny.
-
Nagrzewnica cabrio
Z tego co ustaliłem to tak, są takie same nie ma różnicy.
- zawor n75
-
Wkret osłony silnika
Ile tego potrzebujesz ?? Mam zapraszam do działu sprzedam ogłoszenia komercyjne numer OE 8D0805121B
-
Tylnia plastikowa oslona fotela
A może ktoś ma na sprzedanie te osłony fotela przedniego tylna ta plastikowa duża. ?? Chętnie odkupie.
-
Osłony/nakładki siedzenia
A może ktoś ma takie osłony na sprzedanie ?? Tylna osłona przedniego fotela A4 B6 jeśli tak to PW
-
zawor n75
7.22903.19.0 - do numeru podwozia 8E-2-450-000 / 7.22903.28.0 od numeru podwozia 8E-2-450-000 Mam takie w ofercie.
-
Spinki osłony silnika i skrzyni
www.romix.pl wejdz, i tam masz rysunki, oraz numery takich kołków.
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Weź pod uwagę, że jest używany i do tego zdjęcie nie faktyczne jego tylko jakieś wklejone z internetu,a więc nie wiadomo co to za produkt, jaki stan, jak wygląda itp itd. Nie doszukuj się, bo zwariujesz, do wymiany masz napinacz,ewentualnie rozbierz i sprawdź jak mas się łańcuch,bo może koszta się zamkną na zakupie łańcucha. Jak coś zapraszam,mam w ofercie takie.
-
wymiana uszczelniacza wału od strony skrzyni 2.6
W Tytule jest napisane że od strony skrzyni.
-
Opinie o silniku i koszty
Jeśli wywala Ci błąd a więc oznacza że kat jest już nie sprawny, to ja bym go wyjmował, bo jak by nie było rośnie ciśnienie, rośnie temperatura, nie wiesz jakie to może za sobą nieść konsekwencje oby nie rozerwanie gdzieś czegoś.
-
Czujnik położenia wału korbowego
045-906-433A - i jak trzeba to mam dostępny zamiennik
-
Bagnet oleju
Jak by ktoś kiedyś chciał kupić miarkę sprawdzania oleju do ASN to oto jej numer : 06C-115-611K aktualna cena OE 45,53zł.
-
Opinie o silniku i koszty
To że jedziesz 180/200 nie znaczy że od razu musi strasznie kopcić,. bo jeśli zauważysz, jadąc np. 160 i spokojnie traktujesz gaz, płynnie go trzymasz, to spalanie będzie ustabilizowane i spadnie do 10-12 nagram film i wrzucę pokażę że to możliwe, ale kwestia że jedziesz płynnie i stabilnie jak będziesz przy tej prędkości cisnąć jeszcze to i owszem spalanie rośnie momentalnie na 20-30 czasami. Silnik Ci spala najwięcej przy wciskaniu ale jak ma mniejsze obciążenie uzyskasz prędkość odpowiednią i stabilnie go prowadzisz to Ci spada, spalanie i tyle. Weź pod uwagę że masz auto z Q i automat, to że automat więcej spali wiadoma sprawa, a dwa masz q i jest cięższe od fwd, i chcąc nie chcąc 2 L masz na pewno więcej na spalaniu. Inna kwestia zawsze będzie ważna kwestia operowania gazem, sprawnością posługiwania się nim, nikogo nie chwalę, ale umiejętność traktowania pedału gazu ma znaczenie i nie że mowa o niedzielnym kierowcy.
-
tylne zawieszenie b6 sedan
Wahacz do regulacji - bo tulejek to ja nie widzę 8E0-501-529K (253 zł OE) śruba z jednej strony N90924202 (8,73) z drugiej N90924103 (16,40)
-
numer pompy hamulcowej AFN polift
8D2611021A od roku prod.: 03/1999 Dynamika hamowania/jazdy: dla pojazdów z ESP, Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie: dla pojazdów z kierownicą po prawej stronie, Rozmiar gwintu: 12 x 1 (1), otwór o żr.: 25,4 mm, Materiał: Żeliwo, System hamulcowy: TRW, Rozmiar gwintu: 10 x 1 (1) 8D2611021 od roku prod.: 03/1999 Dynamika hamowania/jazdy: dla pojazdów z ESP, Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie: dla pojazdu z kierownicą z lewej strony, otwór o żr.: 25,4 mm, System hamulcowy: TRW, Materiał: aluminium, Rozmiar gwintu: 10 x 1 (1), 12 x 1 (1) 4D0611021A od roku prod.: 03/1999 Dynamika hamowania/jazdy: dla pojazdów bez ESP, Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie: dla pojazdu z kierownicą z lewej strony, otwór o żr.: 25,4 mm, Rozmiar gwintu: 12 x 1 (2), Materiał: aluminium, System hamulcowy: TRW Tyle udało mi się wyszukać. Może coś pomoże
-
3.0 a 1.8T Pomoc Duży Dylemat
Osiągi Audi A4 B6 Avant 3.0 quattro 220KMPrędkość maksymalna skrzynia 4x4 manualna 241 km/h skrzynia 4x4 automatyczna 236 km/h Przyspieszenie (0 do 100km/h) skrzynia 4x4 manualna 7,3 s skrzynia 4x4 automatyczna 8,9 s Osiągi Audi A4 B6 Sedan 3.0 V6 220KMPrędkość maksymalna skrzynia manualna 245 km/h skrzynia automatyczna 238 km/h skrzynia 4x4 manualna 243 km/h skrzynia 4x4 automatyczna 238 km/h Przyspieszenie (0 do 100km/h) skrzynia manualna 6,9 s skrzynia automatyczna 6,9 s skrzynia 4x4 manualna 7,1 s skrzynia 4x4 automatyczna 8,7 s Osiągi Audi A4 B6 Sedan 3.0 quattro 220KMPrędkość maksymalna skrzynia 4x4 manualna 243 km/h skrzynia 4x4 automatyczna 238 km/h Przyspieszenie (0 do 100km/h) skrzynia 4x4 manualna 7,1 s skrzynia 4x4 automatyczna 8,7 s
-
Urwany rozrząd w silniku ACK. Potrzebna pomoc.
Jeśli dobrze rozwaliło choć by same zawory gdzie jest ich 30, 18 ssących i 12 wydechowych to już koszt zakupu przekracza 1000 zł,a więc szukaj silnika. Mówię jak by trzeba było robić wszystkie a gdzie jeszcze reszta
-
3.0 a 1.8T Pomoc Duży Dylemat
I oto tym ostatnim wątkiem zamknijmy temat bo jak już zostało wspomniane wcześniej odwiecznie mówi się o FWD, o RWD o, Q itp które to lepsze które nie i przegadamy wszystkie istniejące 1.8T i 3.0 do żadnego konsusu nie dojdziemy. Każdy jeździ tym czym ma, to co lubi czy też nie, ja mam swojego ASN i jestem zadowolonym posiadaczem od 4 lat.
-
3.0 a 1.8T Pomoc Duży Dylemat
4,2 też nie produkują, - a taki był dobry amerykański. Fajnie to napisałeś mnie się podoba
-
3.0 a 1.8T Pomoc Duży Dylemat
Każdy chwali swoje i będzie chwalił, ale niestety liczby nie mylą 3.0 V6 manual, sedan, fwd 0-100 6,9 s 300N 3200 obr/min 1,8 T BEX -190 ps manual, sedam fwd 0-100 8,2 240N - osiągane wcześnie bo już 1950 z racji na turbo a więc trzeba i tak 1,3 s by zrównać to nie jest dużo, ale i nie jest mało, w każdbym bądz razie różnica znacząca. I czy warto dłubać 1,8T na 250-300 że by ogarniać 3,0V6 nie wiem ale ja wolałbym zastosować kompresor do 3.0 V6 i efekt pewnie nadał byłby lepszy niż 1,8T. I znaleśc 1,8T nie dłubane, czy poprzerabiane to jak diament w oceanie. Bo większość z tych przeróbek to krawieckie szycie, bez pokrycia i zrobione tak sobie, nie mówię że każde ale większośc tak jak z M power w BMW ze jest ich więcej niz fabryka wyprodukowała bo każda ma znaczek M Tak więc spór bez sensu. I przewaga na 1,8T to tylko u tych którzy robią mody, maja na to czas, chęci lubia to itp.
-
Opinie o silniku i koszty
Mogę zrobić zdjęcie z FISA- 10,8 spalanie BP trasa Praca - dom 11 km. / Miasto i nie dziadzieję, czerwone pole widnieje Oczywiście jak sobie poszaleje bardziej spalanie podniesie się do 12-16. Ale jeszcze nigdy tak nie dawałem na prawdę w pałę że by ukazało się 20 a i więcej.
-
kopci i pachnie olejem
A gdzieś nie poci się w nie widocznym miejscy z pokrywy zaworów, i nie leci na kolektory ?? Ja uważam że zurzycie leju rzędu 0,5-1L na 1000 km w tym silniku i z pedałem w podłodze gdzie średnia wyszła 140 km/h to chyba raczej norma,. A kontrolka zapala się żółta czy czerwona ?? Żółta - poziom Czerwona - niby ciśnienie / temeratura, i może być uszkodzony czujnik który siedzi w misie. i możliwe że to jest uszczelniacz na zaworach.
-
Kilka pomocnych pytan na temat 2.4
Nie masz co mieć obaw odnośnie płukanki,. Jeśłi silnik jest w należytym stanie to śmiało a na prawdę warto. Do tego później MSo2 i jets rewelacja.