Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Klejk

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Klejk

  1. Klejk odpowiedział(a) na Emejcz temat w 1.8T
    Ja to już przerabialem... Kupno silnika tzn słupka.. Plus jazda po niego. Koszt około 1600 tyle mnie to kosztowało... No i dwie skrzynki piwa z chłopakami do roboty... I wszystko złożone. Co do podmiany na inne oznaczenie, to napewno można, tylko nie wiem ci na jakie... Mi padł AEB i założyłem AEB, ale napewno ajl też będzie pasował
  2. Klejk odpowiedział(a) na DeeBeat temat w 1.8T
    Może masz źle podpięte węże do n75
  3. Miałeś zbiornik przedliftowy, a teraz założyłem polifta... Są inne sygnały. I dlatego jest problem...
  4. Ja mam i jestem zadowolony
  5. Co to się stało że gonisz swoją?
  6. Ja mam u siebie land. Mam program na około 190 kucy, i śmiga to bez problemu
  7. Klejk odpowiedział(a) na Audikomaniak temat w Audi A4 B5
    Wydaje mi się że w takim wypadku, wystarczyło by zrobić adaptacje, i wszystko by ruszyło
  8. Klejk odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Lub siedzi N75
  9. Klejk odpowiedział(a) na Audikomaniak temat w Audi A4 B5
    Pewnie padł któryś z silniczkow, i napewno będzie od niego błąd..
  10. Klejk odpowiedział(a) na statek09 temat w 1.8T
    Napisz do kolegi DEV. Wyślesz mu swoją dasz odpowiednią kwotę i dostaniesz k03s
  11. Klejk odpowiedział(a) na Audikomaniak temat w Audi A4 B5
    U mnie również błędów brak
  12. Klejk odpowiedział(a) na Audikomaniak temat w Audi A4 B5
    Ja mam identycznie, także podobne się pod temat
  13. Klejk odpowiedział(a) na Path temat w Audi A4 B5
    Żarówka chyba W5W
  14. Klejk odpowiedział(a) na jakuk22 temat w 1.8
    Jeżeli sonda jest tylko uszkodzona i kłamie, komp błędu nie pokaże... A auto będzie wariowac, tak samo z przeplywka, miałem u kobiety problem z odpalaniem, strzelał gasl itp, a błędów zero.... Okazała się przeplywka
  15. Kurde, siedzę pod gostyniem a z miłą chęcią też bym odmulil mojego zlomka
  16. U mnie też bulgocze, i u dwóch kumpli co robiłem też tak było, także wydaje mi się że norma
  17. W sobotę zadzwoń do.mnie.koło 18, wpadniesz na garaz to to załatwimy
  18. Ta, a co? W sobotę mogę Ta, a co? W sobotę mogę
  19. Klejk odpowiedział(a) na Rysiu30_1985 temat w Audi A4 B5
    A co ma sufit do skrzyni biegów? Pewnie ze będzie pasowac
  20. Hej, część
  21. Klejk odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Ja mam wszystko seria i 190 koni, i jeździ bez problemu, także nie wydaje.mi się żeby trzeba było aż tyle modzic....
  22. Ja byłem przelotem.. Ale nikogo nie widzialem
  23. Ktoś coś dzisiaj? Bo.może wkoncu mi się uda
  24. Klejk odpowiedział(a) na kyniu temat w Audi A4 B5
    Daj znać kolego co ci się udało, bo też myślałem nad tym aby założyć poliftowe...
  25. Też takie fele chcem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.