Treść opublikowana przez Duds
-
Spoty wrocławskie
Serio? Wydaje mi się, że są tam niższe auta niż moje... Po Wrocku poruszam się bez większych problemów
-
Spoty wrocławskie
żadnej gleby ani innej ściemy nie będzie:wink: i tak szarpnęliśmy się na to wozidło, planowaliśmy wydać 40% mniej, ale taka okazja mogłaby się nie powtórzyć, po pierwsze promocyjna cena, po drugie szwagier dbał o auto i wiadomo, co się kupuje... auto z Włoch było sprowadzone, dopiero przed chwilą to w dokumentach znalazłem:wink: Jakiej sciemy ? Gwint posadzic na odbojach i będzie gitara. Duds Ci wytłumaczy Ktoś mnie wzywał?
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Dobra, nadrobiłem zaległości, bo nie zaglądałem tutaj Ślepy, nie będziesz jedynym abstynentem :decayed: Będziemy kleić filmy następnego dnia A co do zapisów to ja też się na razie nie zapisuję, bo kto wie czy nie będę wtedy za granicą... Planuję wyjechać na lipiec, więc jestem dobrej myśli, ale póki co będziemy kaju in tacz
-
Spoty wrocławskie
Oca żałuj, przepływkę sprzedałem za 50 zł
-
Spoty wrocławskie
Kurde, tarcze też obstawiałem, ale od tarcz podczas normalnej jazdy? To nie powinno być tylko przy hamowaniu? Qrczak dzięki za chęci, ale felg mam pod dostatkiem
-
Spoty wrocławskie
Panowie, mam mały problem. Mianowicie mam niemocne drgania na kierownicy, niezależnie czy przyspieszam, czy lecę na luzie, praktycznie przy każdej prędkości, ale szczególnie wyczuwalne przy 100km/h. Z tego co zauważyłem to powyżej 140km/h się uspokaja. Na pewno nie są winne koła, bo jeździłem na 3 kompletach i cały czas to samo. Czuć to w lewym przodzie ewidentnie. Podejrzenie jest na półoś, bo od dłuższego czasu mam rozwaloną gumę na przegubie wewnętrznym. Myślicie, że od półosi coś takiego by było? Z tego co wiem to rozwalona półoś wychodzi przy przyspieszaniu. Mam półoś na podmiankę, ale zastanawiam się jeszcze nad zamianą kół żeby na 100% je wykluczyć. Co radzicie? A może jakiś drążek czy coś? Będę wdzięczny za jakąś wskazówkę, bo lekko mnie to drażni Jeszcze wskaźnik paliwa mi chyba przed chwilą siadł, bo przestało pokazywać
-
Stacje Multimedialne Pioneer AVH AVIC
Odgrzewam kotleta Ma ktoś jakieś ciekawe grafiki na tło do takiego radyjka albo może mi powiedzieć w jakiej rozdziałce powinno być?
-
[B5 1Z] A4 TDi
Bycze jaja są spoko, ale jak miałem wstające 9J i spasowałem to na piczy kłak to i tak oponkę zbierało Ale po trasie 200km nie było tragedii, a trochę dziur się zdarzyło. Teraz mniej wystaje i spokojnie jechałem w 3 osoby i z pełnym bagażnikiem Dotarło tylko rant ochronny opony też mogę polecić
-
[B5 ANB]Moje granatowe 1,8T po lifcie,gleba,przelot| 18cali od SLEPEGO str.2
Ładnie się tu dzieje koleżko :naughty:
-
Spoty wrocławskie
Za 1200 z opłatami też się znajdzie. Kumpel ma nawet za 1100 z opłatami i nie jest to jakaś ruina, a rzekłbym, że naprawdę bardzo ładne mieszkanie i w nowym budownictwie Sam we wrześniu będę szukał
-
[B5 Ajm] Black Bitch, B5 Fl Tdi, 18",gwint, Xenon, Przelot
Biedne to auto Nie no, dzieje się, dzieje. Jest git :banan:
-
Audi A3 1.9 TDI
Jak jeździłem kumpla autem na jednomasie to nie zauważyłem niczego dziwnego, choć on sam narzekał coś tam na komfort jazdy, w sensie na to, że jak źle odpuściłeś sprzęgło to mogło szarpnąć czy coś. Ja tam nic nie zauważyłem i jeździło się bardzo dobrze i nic nie było słychać
-
Spoty wrocławskie
Autko mojego kuzyna Całkiem ładne, chyba gdzieś zayebał, bo mu zderzak wisiał ostatnio trochę jak dobrze pamiętam
-
Audi A3 1.9 TDI
Tak jak ci pisałem Osobiście jeśli miałbym brać teraz sprzęgło to wziąłbym jednomas + tarcza kevlar. Przynajmniej można strzelać ze sprzęgła
-
Spoty wrocławskie
Wie ktoś co to za b5 2.8 stoi często na Ślężnej pod UE? Srebrny sedan
-
Spoty wrocławskie
- [ a3 ] AIR RIDE.......GONZOL style
Czemu masz dwa kompresory?- Audi A3 1.9 TDI
No witam na forum a3 fajna, dobre wyposażenie, tylko razi ta naklejka na bocznej szybie Dbaj o nią- [ a3 ] AIR RIDE.......GONZOL style
za***isty wóz :banan::banan:- [B5 1Z] A4 TDi
No tylko wtedy już lampa sklejona na amen. Ja zawsze sklejałem zwykłym czarnym silikonem i nic nie parowało... Z tego co pamiętam Gwerty używa jakiegoś szczeliwa wurth czy jakoś tak Gwerty robi na kleju do szyb ze szkliwem, i da się to rozebrać ;-) bym nawet powiedzial ze bez zadnego wiekszego problemu No mi wczoraj rozebranie 2 lamp zajęło jakieś 25minut:D O kurde, to super A jak rozklejałeś? Suszarka + nóż?- [ a3 ] AIR RIDE.......GONZOL style
Z airridem nie robi w ogóle wow Powinno być coś szerokiego- [B5 1Z] A4 TDi
Czym potem będziesz sklejał? Mnie czeka wymiana kloszy, więc też będzie rozklejanko- [ a3 ] AIR RIDE.......GONZOL style
Brakuje jakiegoś koła z jajem- [B5 APS] by czorny
no to Czorny nie przepuści- Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
:polew: - [ a3 ] AIR RIDE.......GONZOL style