Treść opublikowana przez Duds
-
Spoty wrocławskie
Zalega, z auta o przebiegu 25 tys. mil
-
Spoty wrocławskie
Mam do sprzedania 18", ale 2500 zł, bo nowe opony przód i na 2 sezony tył Winterwheels z A8.
-
Spoty wrocławskie
Kaju bekę ciśnie, bo w b5 nie ma sline Kuzyn ostatnio kupił "zestaw naprawczy" na allegro za 20 zł i pomalował. Powiem szczerze, że wyszło naprawdę bardzo dobrze tylko kolor zrobił się matowy. Może są dostępne inne odcienie. W każdym razie za taką cenę warto.
-
Spoty wrocławskie
Ile za lewą do xsary picasso i czy to lift czy przedlift? Dla teścia bym kupił, bo ma zaczepy wyrwane.
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
To żadna tajemnica, 2500 bez dystansów, z dystansami 2800.
-
Audi A3 , 1.9 TDI - 200HP to dopiero poczatek
CTR na pewno fajnie zestroili, ale ja mam już do nich uraz Teraz na pewno dobrze jedzie Z dołu dobrze idzie? Bo kolega ma taki sam setup zrobiony w CTR i ma 220km i 460NM i wciągnąłem go jak chciałem...
-
Spocik w Wieluniu
550 zł, ogłoszenia masz w dziale sprzedam albo możesz szukać na tablicy/allegro. Jak coś to pw, tutaj nie robimy giełdy
-
Spocik w Wieluniu
Srebrny, z ciekawszych rzeczy ma 2din
-
Spocik w Wieluniu
Ze spocików w Wieluniu zrobiło się forum ogłoszeń Ja mam całego avanta na części po lifcie jak ktoś coś chce
-
B6 by Armi - sesja s.25
Też mi się MAMy nie widzą AVUSy, RS4, S-line tak, ale MAMy jakoś tak nie Adam, sprzedam Ci moje
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Ok Rafał, nie wiem czy widziałeś, ale auto przywiozłem ...wysłane z kalkulatora...
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Jakoś mam sentyment do a4 postaram się dozbierać do wiosny kasę i kupić b6 ...wysłane z kalkulatora...
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Nie, to była zwykła rura jak miałem przelot W tym aucie już nic nie robię. Zmienię tylko felgi i zbieram kasę. Jak dozbieram to za rok b6, jak nie to do a3 pakuję gtb ...wysłane z kalkulatora...
-
Spoty wrocławskie
chomikuj.pl
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
O, witam kolegę z a3-forum Jeśli on jest nabywcą to o furkę się nie martwię
-
Spoty wrocławskie
Sam mam Ace i d*py nie urywa, bo lubi się przyciąć. Ojciec też miał i parę dni temu kupił właśnie s2 na gwarancji za 7 stówek. Fajny telefonik i funkcje ciut lepsze od s3 mini, bo też był brany pod uwagę
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Mówiłem, że daję max tydzień
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Kolega mi mówił, ale raczej bzdura ...wysłane z kalkulatora...
-
Spoty wrocławskie
Nie zgodzę się. Byłem na wycieczce z groupona, w tym roku jadę na kolejną Hotel miałem *** i było tak jak na zdjęciach
-
Siłownia
Czołem chłopaki. Mam kilka pytań odnośnie diety, ćwiczeń. W poprzednim roku bardzo ciężko chorowałem. Teraz chciałbym nabrać masy i odzykać siły. Mierzę 187cm wzrostu i ważę ok. 77kg. Próbowałem nawet ułożyć dietę (jak ktoś się podejmie mi pomóc to mam screeny na PW) tylko, że nie chciałbym codziennie jeść tak samo (no niektóre posiłki mogą się powtarzać). Po prostu nie wiem co jeszcze byłoby dobre w diecie. Chciałbym też wiedzieć czego unikać, czy mogę od czasu do czasu zjeść coś słodkiego, czy napić się gazowanego napoju. Co do ćwiczeń to zacząłem nawet tryb treningowy 3 razy w tygodniu, ale było mi mało i nudziłem się przy takim zestawie ćwiczeń na siłowni, dlatego chciałbym przejść do tryby treningów 5 razy w tygodniu. Problem tkwi w tym, że totalnie nie wiem jak się za to zabrać. Prosiłbym o jakieś rady w sprawie diety (nie wiem czy odpowiednio dobrałem proporcję białka/węglowodany/tłuszcze) i ułożenie treningu na 5 dni. Może być tutaj, może być PW. Mój trening wyglądał tak (ułożony przez kolegę): Z góry dzięki za pomoc Mogę się odwdzięczyć rabatem na części do B5
-
Spoty wrocławskie
Coco jumbo to było w piątek u Karola
-
Spoty wrocławskie
O nie. Cipciak zmartwychwstał żałuj suko że się Egiptowałeś +1
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
Jak na Q to bardzo zacny wynik Mój na trasce potrafił 4,2 spalić przy prędkościach 100-120. A teraz 200KM, trasa/komin 50/50, 30 litrów - 550km. Dziękuję dobranoc
-
[ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
:slina: