Treść opublikowana przez Duds
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
A ja nie mogę słuchać radia bez zapłonu. Alarmu nie mam. Myślę, że akumulator padaka
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
Eeee, tak na zdjęciu może wyszło Jest w porządku Będę miał czas to wyskoczę zrobić zdjęcia w dzień i lustrzanką
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Sory za OT, ale co jeszcze może rozładowywać aku oprócz żarówek? U mnie auto postoi dwa dni i już nie odpalę przy takich temperaturach jak teraz :wallbash:
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Ja też :good:
-
[B5 1.9 TDI AFN] Audi A4 by Murdzi *** 200 000km za nami! STR. 8 ***
Nie wytrzymałeś do wieczora Jest
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Kurde.. Zazdroszczę Ci fury A może nie samej fury tylko modów :kox: Mam nadzieję, że kiedyś stworzę coś podobnego tylko w avancie :gwizdanie: Twoja A4 jest jednym ze wzorów dla mnie
-
[B5 1.9 TDI AFN] Audi A4 by Murdzi *** 200 000km za nami! STR. 8 ***
Ja bym walnął Gun Metal
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Strasznie mi się podoba Twoje autko Zapisałem sobie, żeby mieć listę modów do wykonania :decayed:
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
Tak na szybko zrobione "pralką" i w nocy. Jak ktoś chce, zrobię lustrzanką w dzień Wczoraj po prostu zapomniałem i wieczorem na szybko zrobiłem:
-
[ALL B5] Co sadzicie o tych felach ''17?
Jeśli chodzi o to czy spasują wizualnie to poproś chłopaków o VT: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=200.840
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
:good: Wszystko się rozjaśniło W przyszłości takie mody w moim AFN-ie na pewno będą miały miejsce :gwizdanie:
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Najbardziej polecałbym Ci kupić od kogoś wiązkę od elektrycznych szyb, bo wtyczka pasuje i piny już są, jeśli nikt ich nie odciął A i koszt niewielki Mnie wyszło 20 zł :kox:
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
Poprawione, kropka się wkradła. To zrobię jutro foto
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
jeśli ktoś szuka w5w do ksenonów to polecam takie żaróweczki http://allegro.pl/zarowka-led-postojowki-w5w-t10-5-smd-postojowka-i1957372727.html Póki co ponad miesiąc bez problemów Dobrze pasują do ksenonu 5000K. Mogę wrzucić foty, jeśli ktoś będzie chciał
-
Podawajcie swój czas zalogowania!
Czas zalogowania w sumie: 4 dni, 3 godz. 28 min.
-
[ALL B5] Kierunki boczne białe
Dzięki bardzo, kierunki zmienione Włożyłem żaróweczki diodowe, zobaczymy ile to wytrzyma :gwizdanie:
-
Jak pobrać film z innej strony niż YT, wrzuta?
Bez programów najłatwiej w ten sposób: przykładowy link z wrzuty: http://greenangel.wrzuta.pl/audio/8Q50JscPnEH/panic_at_the_disco_-_camisado -> trzeba dodać "d" przed wrzuta, w ten sposób: http://greenangel.dwrzuta.pl/audio/8Q50JscPnEH/panic_at_the_disco_-_camisado Często zdarza się, że pliku nie ma w bazie, ale po wpisaniu tytułu na stronie, do której nas przenosi (ulub.pl) znajdziemy to, co nas interesuje. Z youtuba też jest masę rozwiązań. Może komuś przyda się to: http://www.youtube-mp3.org/ Szybka konwersja, jeśli potrzebna nam ścieżka dźwiękowa z filmiku.
- Prośba o głos
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Szkoda Lambo.. Ale skoro jeździ jak idiota :gwizdanie:
-
[ALL B5] Kierunki boczne białe
A jeśli chodzi o wyjęcie kierunków to jest jakiś problem? Jakieś zatrzaski są czy jak to mam zrobić? Wieczorem idę się tym zająć i wolę być przygotowany
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Z Punto II bierz. Pasują idealnie :>
-
Piłka nożna
Zobaczymy Obyś miał rację :gwizdanie:
-
Piłka nożna
Co racja to racja, ale chłopaki i tak nie wyjdą :decayed: W głębi serca liczę jednak na cud
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
LEŻĘ :polew:
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Są ok. Ja dorwałem za 329 zł DEPO :gwizdanie: I dwa latka gwarancji