Treść opublikowana przez kodzak0
-
Czym jest Audi?
dlatego jestem zwolennikiem samochodow do 2005r lepsze wykonanie Moj mechanik opowiadal mi ze mial przypadek taki ze naprawial skode superd albo octavie ( juz nie pamietam ktora) z 2011r. na tamte czasy byla na full opcji. Wyszlo w tym samochodzie to ze maska zaczela gnic. Bynajmniej tak mi opowiadal. Wedlug mnie kiedys samochody robiono po to by jezdzily, a teraz po to aby pojezdzily tyle i tyle i seriws ;(
-
Czym jest Audi?
ja jednak dalej bede sie trzymal tego ze a3 niepowinno byc w sedanie jesli ktos chce male kupuje a3 troche wiesze a4 wieksze a6 i a8 takie moje zdanie
-
Internet od Play - Pomoc
diody sa ale co ktora oznacza? ;p w instrukcji brak info pogladowe zdj z neta 1 dioda od czego? nie wiem 2 dioda ze jest polaczenie z netem, zgadza sie? 3dioda ze jest wi fi zgadza sie? dalej to juz wtyczki pod kabelek
-
Czym jest Audi?
Co tu gdybac. Wszystko zalezne od 1 wlasciciela, stwierdzil ze niepotrzebne mu to to i tamto to tego niewziol. Inny chcial wszystji to bral wszystko. A my jako kolejni potencjalni wlasciciele takich bryczek szukamy pod siebie samochodow ktore ktos tam kiedys stworzyl. Jeden chce to drugi tamto. Ale jednak nieskladana tylna kanapa to tragedia xD nawet niewiedzialem ze takie cos istnieje xD Jednak wg mnie jesli chodzi o a3 to glupota jest zrobienie sedana, mi A3 kojarzy sie z cheatbec'kiem a nie sedanem. kazdy ma swoje poglady itd Ale fakt faktem sa rzeczy ktore powinny byc w standardzie
-
Internet od Play - Pomoc
Wlasnie nie wiem. Podczas ustawiania routera zaznaczylem polaczenie LTE/3G. POdobno na mojej wsi jest antena lte. Jesli mam niemiec lte to wole zostac przy moich 7mb bez limitu danych. Ps4 szybko by limit zjadlo
-
Internet od Play - Pomoc
Tak na tych testach lacza wychodzi 16-18mb
-
Internet od Play - Pomoc
Wg mapy jestem. Ale w praktyce chce miec pewnosc
-
Internet od Play - Pomoc
Koledzy wiecie moze jak sprawdzic czy polaczenie jest LTE czy nie? Wziolem sobie na proble modem huawei razem z routerem d link dwr - 116. Chce wiedziec czy mam LTE czy nie. Dodam ze w statusie polaczenia wyswietla mi 72mb/s , w rzeczywistosci po testach lacza wychodzi ~17mb. aktualnie mam netie i mam 7mb. chce cos szybszego ale niestety u mnie oferta to tylko netia, neostrada badz cos z rodziny play, plus itd. Pomozcie plis
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Powiem Ci ze tak ukratkiem sledze Twoj temat i furka wyglada booosko )
-
Jaki filtr?.
Ja bym zmienil. Co do manna to trafiaja sie chinczyki z tego co wiem:(
-
Pilna pomoc w wyborze nazwy dla firmy informatycznej!
jak wyzej. entercomp
-
Siłownia
ten program tez jest calkiem spoko http://www.dobreprogramy.pl/Moj-Komputerowy-Dietetyk,Program,Windows,11613.html
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
a ten przeskok na 280mm duzo sie rozni finansowo? od standardu? Tak myslalem ze tak samo tej firmy ale wolalem sie upewnic. Jak czytalem jedni inwestuja w ATE, TRW, zimmerman itd
-
Pilot do bramy i drzwi garażowych
niepamietam jakie napewdy. ale wiem ze pilocik musi obslugiwac kod zmienny i staly. Przewaznie na allegro widze kody stale
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Koledzy jakiej firmy tarcze na tyl ? klocki poleciliscie ferodo. Kolega z forum polecil mi abym przeszedl na tarcze z tylu na 280mm ale raczej drozsze to bedzie wiec raczej niewyjdzie to aktualnie w moim przypadku ze wzgledu finansowego. Wiec pozostaje fabryczne, tylko jakiej firmy? Prosze o pooomoc
-
Pilot do bramy i drzwi garażowych
Koledzy moze moglibyscie polecic jakis kluczyk ktory by mial kod zmienny oraz staly. Chcialbym miec jeden pilot do garazu i do bramy, zamiast nosic dwa. Macie jakies propozycje?
-
Szaraczek TDI In Progress...
Dawaj wiecej zdj
-
Siłownia
Koledzy ja mam na zbyciu teraz przedtreningowke klilka puszek po 90zl vpx shotgun'a jak ktos z rejonow wawy to mozna ogarnac, o ile jeszcze jest
-
Regeneracja turba... w mazowieckim
Koledzy ktora firma bardziej polecana? ww Ertech czy Turboland? za miesiac dwa chce zregenerowac Turbo tylko kwestia gdzie
-
check engine - problem
a przypadkiem nie bedzie do sprawdzenia przeplywomiez i silniczek krokowy? ale mylic sie moge
-
A4 B6 1.8T BFB Sedan, DP/DSMIC/K03S/370cc/ 18"/ cdn :)
Mi wyglad i tak pasuje
-
A4 B6 1.8T BFB Sedan, DP/DSMIC/K03S/370cc/ 18"/ cdn :)
Czyli ogolnie wiem cob z turbina wolalem sie upewnic czy tylko to bedzie Radyjko zmienilem ale na inne JVC heh. Niunka ma skromne wyposazenie ale mi styka najgorsze ze tylna kanapa sie nie sklada ( rameczki zamontowane Z przodem byly male problemy ale jakos dalem rade mozna powiedziec ze dolaczylem do rodziny No to koledzy oto moj nowy nabytek Dzieki koledze z forum kkamil.sline Felunie 17" z ET 43 z oponka dunlop 225/45/17 2 Focie na szybko zaraz po kompieli DO tego zrobilismy sobie mini spocik po udanej transakcji kilka fotek
- Spalanie
-
Spotkania na drodze
ramki sa podstawa hehe
-
Spotkania na drodze
wczoraj w piasecznie po godz 22 jechalem za srebna B6 1.9TDI sedan nr rej WOT w strone GK ) jakas ramka z audi byla ale nie klubowa.