Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czorny_07

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czorny_07

  1. to są własnie te piankowe shity jak beton to beton, już nawet nie pamiętam jak a4 było komfortowe
  2. no własnie, mają mały skok, ale wydaje mi się, że po prostu w drugim bałwanku byczego jaja, jest szersza srednica na trzpien i tam sie gnie
  3. kolego rejestracje próbne Ci się skończyły 3 miesiące temu ładnie gada ten przelot jak na 1,8t, jestem pod wrażeniem
  4. dokładnie
  5. myślałem, żeby dać ten wystający cypel w blackpiano, ale nie bardzo wiedziałem jak to obkleić, żeby nie było lipy... więc odpuściłem nie, nie maluje sam, nie mam ręki
  6. dokładnie
  7. na dziś fajrant
  8. jakie plany, uchyl rąbka tajemnicy
  9. moim zdaniem za czarno, znaczek zamieszałbym oryginalny
  10. michał, starzejesz sie przed polamidem spróbowałbym byczego jaja, myśle, że będziesz zadowolony
  11. na ten sezon raczej zostaje, trzeba wypchnąc parcha z garażu ---------- Post dopisany 22-05-2014 at 17:59 ---------- Poprzedni post napisany 21-05-2014 at 23:59 ----------
  12. bez przesady, miejsca mi sie zrobiło z 3 cm no to poszedłeś jeszcze grubiej niz ja:decayed:, u mnie 9Jet25 rant nadkola jest na rowno z rantem felgi:wink: u mnie takie same et przy 9,5j, zobacze jak to finalnie siadło, być może bedzie jeszcze trzeba wypchać
  13. bez przesady, miejsca mi sie zrobiło z 3 cm
  14. Szukam ciekawych miejsc na sesje zdjęciowa swojego parcha w Poznaniu, ktoś cos?
  15. pięknie wyszedł ten przód, mam nadzieje, że mój wyjdzie równie dobrze
  16. W czwartek będzie gotów
  17. in progress ---------- Post dopisany 20-05-2014 at 18:25 ---------- Poprzedni post napisany 19-05-2014 at 09:01 ---------- Szerzej sie nie da
  18. za czorno
  19. no to może poszukamy wydechu z es nie podejdzie, szukaj vki fwd
  20. fajna ekipa tam u was, czekam na was ryje w ostrowie
  21. rób na gładko, zostaw przetłoczenia, obowiązkowo obrys
  22. Są takie "trójniki" z ladnymi koncowkami na alledrogo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.