Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czorny_07

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czorny_07

  1. wielkie dzięki, jesteś wielki czyli finalnie zderzak przedlift + dokładka pdc
  2. 225/35/18 ---------- Post dopisany at 11:04 ---------- Poprzedni post napisany at 11:00 ---------- Durex Extra Safe - podobno nie pękają nie jesteś tego przykładem
  3. Jak chcesz to mam na mailu wzor do obrysow (wysylalem kilkunastu osobom:P), drukujesz, wycinasz folie na wymiar, naklejasz i Ameryka:naughty: mam już takis szablonik wycięty, czekam tylko na folie ---------- Post dopisany at 10:55 ---------- Poprzedni post napisany at 10:54 ---------- 4x 9,5j przód et 35(zaklepane nadkola) tył et 25(rolka)
  4. myslałem, narazie będzie niskobudzetowo-folia, chodzi za mna dokładka z cupry i tylny zdeś ---------- Post dopisany at 14:30 ---------- Poprzedni post napisany at 14:30 ---------- Braciaka mam zdolnego
  5. a na święconke jade tak
  6. http://s25.postimg.org/yq4d1fo1r/ciorny.jpg Wyglądało jak silikon troszke trzeba było odmulić i lekko sie wydech przysmyrdlił
  7. w toku dokładka pdc, chyba zespawam ja z przedliftowym zdesiem, bo linia w lifcie do niczego mi nie pasuje, czekam jeszcze na dokładke z cupry i czas ogarnąć jakąś sesje
  8. byłbym wdzięczny
  9. elegancko wyszlo, masz gdzieś szablon do wyciecia?
  10. mi sie najbardziej podobał na sportec-ach i bez rollbara
  11. czas masz do jutra na wymiane tego wszystkiego o której wyjeżdzamy z zg?
  12. 6" dwu bałwankowe, są po prostu mega grube i solidne niż pospolite 130 rubeny. Nie wiem tylko czy Ci do B5 się taka szeroka poducha zmieści. Zagadaj z Czesławem Customizerem . Jeśłi założysz 2 bałwanki to tak jak Łukasz pisze, nie podniesiesz zbyt wysoko auta jeśli porządnie zglebisz. Zadzwoń do Cześka może on Ci zrobi dobre okucia na 6" no własnie z tył jest bardzo mało miejsca, a na przód by musiała być, bo jednak 2.8 troche waży, dzięki za info
  13. czorny_07 odpowiedział(a) na Buchal temat w Nadwozie i Wnętrze
    żeby pasowały do sedana z avanta, musisz dorzeźbić takie coś: a z liftowego sedana do przedliftowego p&p
  14. Z tym korkiem to na pewno Cię objedzie +1
  15. ja nie wiem co was w tym korku jara, fajny jest, ale bez przesady
  16. to sie chwali, plaka 3 palety zamówił
  17. 6' to pod wyższe obciążenie, 3 bałwankowe? do końca roku chce złożyc taki zestaw, tylko jeszcze nie bardzo wiem, czy dać z zapasem 3 bałwankowe, czy może jednak 2wu wystarczą
  18. włóż dwie szmatki od lewej i od prawej, do samego bolczyka, energicznie pociągnij i dekor twój
  19. czorny_07 odpowiedział(a) na Buchal temat w Nadwozie i Wnętrze
    z avanta do sedana P&p pasuje tylko przód, tył idzie dorzeźbić, sam tak mam, z polifta pasują

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.