Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czorny_07

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czorny_07

  1. te kratki w połysku mi nie lezą brakuje UESA na tyle
  2. Whyme, po prostu się wstydzi co kupił
  3. niezla fura :slina: dorzuć jeszcze wooooooooooooooooooooooooooooooow
  4. w takim razie czekam, podrzuć mi na PW
  5. zarzuć jakimś zdjęciem, jak auto stoi w dzień, oryginalne zawieszenie jest bardzo komfortowe, ale jestem przywyczajony do jazdy na sztywno, chętnie się zamienie
  6. chętnie się zamienie, posiadam oryginalne zawieszenie
  7. wystarczy centralka z pilotem, z allegro, po schemacie sobie podłączysz bez problemu
  8. to już bym zmieniał na zwrotnice z b6, pod większa tarcze
  9. moje są marne, podejdzie to p&p, czy trzeba sie babrać ze zwrotnicami?
  10. a co robisz ze starymi heblami?
  11. hmm, dawcą musi być zderzak rs4, czy da się to jakoś naciągnąć?
  12. albo w jedną albo w drugą, raz myslisz o czarnym dachu, szyby osmolone, a teraz o chromie a no i zdejmiu te cyckowe spryskiwacze
  13. Jadł olej i pocily sie osłony zaworów, wiec najtańsza opcja była zmiana ---------- Post dopisany at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany at 20:37 ---------- Już nie ma
  14. Niestety odmówiło posuszenstwa ---------- Post dopisany at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany at 20:32 ---------- chyba supercharczec
  15. zapomniałem zupdateowac wątek, na pokład wjechało 2.8 APR teraz zostało jedynie http://www.forum.alfaholicy.org/attachments/tuning_mechaniczny/11237d1275687674-chip_tuning_mapy-g2_001.jpg paczka już idzie
  16. zapomniałem zupdateowac wątek, na pokład wjechało 2.8 APR
  17. hmm, może jakiś odblask? ODBLASK POMARAŃCZOWY SAMOPRZYLEPNY 5 X 10,5CM (3717860406) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  18. zespawany zderzak kocur:banan:
  19. dlatego posłuchaj zboczeńców takich jak my i od razu szukaj 18' ja mam 18 i jeździ się ok trzeba tylko uważać po jakich drogach się jedzie A jak z żywotnością zawiechu przy 18":) bez znaczenia, jak latasz poniżej 60cm, to nie czuć różnicy czy wali wachacz czy buda
  20. Miliard pytań/ sec Ile to roboty wykręcić licznik 2srubki, wypiac kostki, wyjąc szybke i wskazówki ustawiasz palcem do miejsca docelowego
  21. te riale w pytkę :banan:dare się chowają

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.