Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

moniuh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez moniuh

  1. dzieki, przyjrzę się temu w wolnej chwili
  2. 4 - ilosc znalezionych bledów. Oto one: 01561 - Drzwi tylne lewe 59-10 - Nie odryglowuje - Sporadyczny 01561 - Drzwi tylne lewe 61-00 - Nie odbezpiecza 01562 - Drzwi tylne prawe 59-10 - Nie odryglowuje - Sporadyczny 01562 - Drzwi tylne prawe 61-10 - Nie odbezpiecza - Sporadyczny Cześć w aucie występuje problem z zamkiem, najbardziej lewa strona za kierowcą nie chce się zamykać. Trzeba wielu prób otwierania i zamykania az w koncu zarygluje. Co może być problemem? coś słyszałem o mikrostykach, wiązkach... Ktoś coś poradzi?
  3. Możliwe, że inna warość synchronizacji rozrządu jest teraz i silnik bardziej "twardo" pracuje... To taki strzał w ciemno.. Najlepiej zrobić komplet logow i wrzucic w odpowiedni dział, na pewno bardziej ogarnięci pomogą
  4. Jak bedziesz ostro cisnal to moze samoczynnie wypalac sadze bo wymuszone wypalanie dopiero chyba od 40% zapelnienia...
  5. napisz do kolegi Stanley http://a4-klub.pl/index.php?/user/33169-stanley/ dogadacie się i dostaniesz historie auta w pdf po Polsku
  6. moniuh odpowiedział(a) na zielut temat w 2.0TDI
    64.34 kosztuje w ASO sprawdzalem na http://czesci.benepol.pl/sklep/sklep1.php mają w zapasie 10 sztuk po różnych magazynach, jest też info o 1 dniu oczekiwania na towar
  7. Junio coś nowego w temacie? Interesujące jest to, że sporo osób narzeka na wibrację na jałowych obrotach gdy silnik się zrobi cieplejszy i ustaje gdy nabierze temperatury roboczej..
  8. moniuh odpowiedział(a) na Harry Zott temat w 2.0TDI
    DPF raczej każdy wie po co montują w dieslach.. ale plany VW żeby od nowego roku wrzucać to do TFSI to nie rozumiem, chyba tylko po to, by drożej było serwisować
  9. W ogole co się stalo, że szukasz drugiego silnika? może warto się zastanowić nad wymianą części silnika, remontem, a nie szukaniem czegoś nowego... jak masz BRD to masz pompki Siemensa/ Continentala, jak zmienisz silnik na pompkami Boscha to i komputer bedzie do zmiany. a jak bedziesz szukal to moze BKD - chyba najmniej problemow np. z pompa oleju itp.
  10. moniuh odpowiedział(a) na danielzet temat w 2.0TDI
    zalej od razu 5W30, Koledzy polecają motula ,jak nie żal Ci kasy to motul specific 5W30 z normą 507.00 Szkoda silnika..
  11. moniuh odpowiedział(a) na danielzet temat w 2.0TDI
    Opinia jest taka ze jakby mial sie rozszczelnic to na jakimkolwiek oleju. Do swojego silnika 5W30 z norma 507.00 chyba ze masz DPF wywalony to mozesz 5W40 z norma 505.01 z DPF powinienes lac olej spelniajacy norme 507.00 niskopopiolowy, bo cegle zabije. Turbo i wałek/ pompowtryski na oleju nie spelniajacym norm VW tez szybciej skonają. Zawsze warto doplacić kilka zlotych do oleju i czesciej zmienic jak jezdzisz na krotkich trasach niz pakowac kase na remonty. PS. temat oleju jest na forum, znajdziesz tam takie polecane przez forumowiczów.
  12. a jaka jest taka graniczna wartość, kiedy trzeba myśleć o wypruwaniu porcelany? u taty właśnie w BPW sprawdzałem to 221Km temu wypalany i 8,9% zapełnienia sadzami. Ale raczej jeździ w stylu PSJ no i w sumie ma mniej przechodzony motor bo 171k ori przebiegu
  13. Panowie, a powiedzcie proszę czy jeśli DPF wypala się co 300-350 Km to jest już na wykończeniu czy można jeszcze z nim jeździć? gdzieś po 120 Km jest jakieś 20% zapełnienia i to wszystko w trasie, na mazurach gdzie co chwila trzeba butować silnik Przebieg jakieś 220K rzeczywisty, gdzie niedawno turbo puściło olej po wszystkich rurkach, dobrze że się nie rozbiegał
  14. Widac, że przepływka zawyża, przeczyść ją - znajdziesz gdzies w DIY na forum, albo przełóż od kogoś sprawna i zobacz czy coś pomoże..
  15. moniuh odpowiedział(a) na Harry Zott temat w 2.0TDI
    Z DPF nie można za bardzo podnieść EGT bo się stopi filtr, więc przyrost mocy też nie za duży. zadzwoń do firm tuningujących powiedzą Ci konkretne wartości.
  16. moniuh odpowiedział(a) na Harry Zott temat w 2.0TDI
    Wszystko zależy od budżetu. na standardowych pompkach i turbo pewnie ok 170KM, jak zmienisz turbo na wieksze np CAHA to ok 200, a jak chcesz się bawić dalej to nawet grubo ponad 200KM
  17. moniuh odpowiedział(a) na rohace temat w 1.9TDI
    jak nie stuka przy puszczaniu/ wciskaniu sprzęgła kiedy podrywa skrzynie albo jak opada, to nie musisz nic z tym robić. to tylko moje prywatne zdanie. w starej B6 zmieniłem poduszkę jak zaczęło tłuc jak się gwałtownie dodawało/ odejmowało gazu np. na 1szym biegu. po zmianie jak ręką odjął
  18. wg etki tarcza taka sama 240mm, docisk BLB 038141117L, 038141117LX BRD 078141123C, 078141123CX
  19. moniuh odpowiedział(a) na rohace temat w 1.9TDI
    a w jakim stanie jest poduszka od skrzyni? pewnie już "słaba" dlatego widać ruszający się drążek.
  20. moniuh odpowiedział(a) na Darwek24 temat w 2.0TDI
    to znaczy ze komputer przeszedł w tryb awaryjny, jak to występuje to sprawdź błędy programem diagnostycznym w jakiej sytuacji do tego dochodzi?
  21. dobra to sktót logo windows + r wpisz services.msc enter/ok to bedzie wlasnie oczekiwane okno do konfiguracji serwisow
  22. tzn jak je wyłączyć ,najnowsze sterowniki NVIDIA mam ,a nadal wyskakuje sterownik ekranu i jak by zwiechę wyłapywał na chwilę komputer . ps IntelÂŽ Driver Update Utility nie mogę go pobrać dochodzi do 99 procent i wyskakuje że nie można pobrać Otwierasz manager zadan -> ctrl+alt + del zakladka serwisy (jesli nie ma to more details/ pokaz wiecej) i tam na dole bedzie otworz serwisy na liscie znajdz nvidia cos tam i we wlasciwosciach zmien na disable/ wylaczone po restarcie nie powinno byc uruchamiane juz
  23. coś niskie doładownaie ma, warto poszukać nieszczelności od turbiny do dolotu po wszystkich wężach
  24. masz tu: http://www.intel.com/content/www/us/en/support/detect.html?iid=dc_iduu automat do sciagania driverow do podzespolow Intela. skorzystaj z tego. Na sieci jest sporo tematow dotyczacych zawiech z win10 + nvidia. warto zainstalowac najnowszy sterownik i do tego wylaczyc dodatkowe serwisy nvidii do stremowania itp. na pewno da to wiecej FPS
  25. Pozwolę sobie podłączyć się pod temat. Silnik BRD 16V Napiszcie koledzy jak sprawdzić czy odma pracuje tak jak przewidział producent tak od A do Z, będzie dla potomnych... Gdzieś czytałem ze nie powinno dymic z bagnetu po jezdzie, nie odkrecajac korka wlewu oleju. po odkreceniu korka powinno sie pojawić cisnienie na bagnecie. Ile w tym prawdy? Czy dmuchanie przez małą dziurkę w pokrywie zaworów na tym "grzybku" gdzie podlaczony jest spluw do turbiny jest normalne?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.