Treść opublikowana przez melman_zyrafa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
NORBIIIIII Nie jedź... zvagowałem się już. :grin:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzisiaj mnie nie będzie... Jutro mam spotkanie z promotorem i pracę piszę... Niestety na ninje się nie nadaję... Tak- wiem, skoro mnie nie będzie to nie będzie kogo vagować... A że chciałeś pomóc koledze, którego niestety nie będzie, sens przyjeżdżania zniknął... Jesteś usprawiedliwiony... :decayed:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja już się dzisiaj vagowałem...
-
B7 Crew
Już zamówiłem od Ola z AZów. Zalewam to co jest. I tak wymieniam co 10-12k, więc luz...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dlatego zawsze warto zaznaczyć swoje części
-
B7 Crew
Mi jeden z naczelnych tunerów co trochę już siedzi w 3.0 wręcz nakazał stosowanie Castroll-a Specyfic-a (z pewnego źródła) jednoznacznie odradził Motul-a bo na nim napinacz łańcucha potrafi klekotać i coś jeszcze o czym zapomniałem ale do 1.9 czy 2.0 jak najbardziej polecał do 3.0 niet! No właśnie zastanawiam się teraz między Castrolem a Valvoline synpower xlIII 5W30... Tylko gdzie dostać ori Castrola?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jeśli Szewczyk naprawia blacharsko tak jak kiedyś u znajomego to w życiu bym tam nie pojechał... Miał przyznane nowe części po tym jak mu ktoś w tyłek wjechał. Przezornie pozaznaczał swoją klapę, błotnik i coś tam jeszcze w niewidocznych miejscach lakierem do paznokci swojej dziewczyny... Jakie było jego zdziwienie kiedy przy odbiorze oznaczenia były w tych samych miejscach... Po całej akcji miał serwis za darmo... płacił tylko za części... Jeśli dobrze pamiętam- to był właśnie Szewczyk... tylko nie pamiętam który... Polecam oznaczenie swoich części Jeśli chodzi o naprawy blacharskie to słyszałem, że u Zasady dobrze robią...
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Myślenie to podstawa... ZAWSZE...
-
1BA vs S-line jaka jest roznica?
Seryjne amory + obniżające sprężyny (więcej niż 30-35mm) się nie nadaje do niczego. Auto się zaczyna dziwnie prowadzić, "pływa" i strasznie nurkuje przy hamowaniu... Jak już czegoś szukać to konkretnego zestawu. W poprzednim aucie 3 albo 4 razy zmieniłem zawias w ciągu 3 lat bo cały czas mi coś nie pasowało... A miałem: seria amor + sprężyna -35mm bilstein chyba b6 + sprężyna -35mm zestaw chyba TATechnixa zestaw już nie pamiętam czego -50mm + poliuretan 80Sh wszędzie gdzie się dało- i to w końcu zaczęło się fajnie prowadzić jak na FWD
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Poprzednie auto miałem FWD i posadzone na glebie... Nigdy nie miałem problemów z wjazdem/wyjazdem/podjazdem. Trzeba mieć tylko dobre zimówki i trochę oleju w głowie...
-
B7 Crew
Karol- Te 340 brutto to chyba za 1szt. cena jest. --- Pytanie do użytkowników 3,0 TDI. Na jakim oleju jeździcie? Wiem, że jest temat o oliwach- ale jak go czytam to to głównie bicie piany jest i każdy chwali swoje. Poprzedni właściciele lali CastrolaLL 5W30, ja pierwszą wymianę zrobiłem na Motula X-Clean 5W30 (przy pierwszej wymianie rozrządu). Na Motulu przejeździłem może ze 2 miesiące jak się silnik znowu wysrał - w sensie szklanki się zawieszały... I mi AZ-eci zalali znowu Castrola (bo zapomnieli, że chciałem Motula)... No i nie wiem na co przejść... W sumie jestem za Motulem- ale mam taki trochę strach (może nie do końca uzasadniony...).
-
1BA vs S-line jaka jest roznica?
chyba było jeszcze 1BV, ale w sumie to ta sama wysokość a inna twardość.
-
B7 Crew
chyba za sztukę- ale nie wiem- to są podwójne czy pojedyncze?
-
B7 Crew
Karol, wg Audiforum: "Old part number 8K0 253 825 F is replaced with 8K0 071 761A" Tej pierwszej nie mogłem znaleźć u Gajosa- 2 już jest: [TABLE=width: 100%] 8K0071761A KOŃCÓWKA RURY WYDECH. [TD=align: right]278.01 [/TD] [TD=align: right]341.95 [/TD] [TD][/TD] [/TABLE] Foto
-
B7 Crew
Teoretycznie cała reszta funkcji, za które odpowiada moduł komfortu chyba działa tak jak powinna... Wogóle to za co jeszcze ten moduł odpowiada- bo kojarzę, że szyby, szyberdach, chyba klima, oświetlenie wnętrza (u mnie nie ma pakietu światło)...? No mnie np. tak padl w poprzedniej B7 ze nie swiecilo sie w ogole podswietlenie podsufitki i nie ryglowaly się tylne drzwi + nie działały tylne szyby - ale tylko tylne - bo przod działał. Karol- sprawdziłem- wygląda na to, że cała reszta działa. Jutro postaram się podjechać do znajomego z VAGiem, zobaczymy co wyjdzie... a tak poza tym masz włożoną tą zaślepkę w ścianie grodziowej pod akumulatorem? zazwyczaj jak jest włożona to pojawia się problem z wodą pod fotelem kierowcy hmm Nawet nie wiem- nie zaglądam tam za często... Ale zaraz- mówisz, że jak jest to wtedy jest problem? Generalnie to nie zauważyłem żebym miał mokre dywaniki pod siedzeniami...
-
B7 Crew
Teoretycznie cała reszta funkcji, za które odpowiada moduł komfortu chyba działa tak jak powinna... Wogóle to za co jeszcze ten moduł odpowiada- bo kojarzę, że szyby, szyberdach, chyba klima, oświetlenie wnętrza (u mnie nie ma pakietu światło)...? No mnie np. tak padl w poprzedniej B7 ze nie swiecilo sie w ogole podswietlenie podsufitki i nie ryglowaly się tylne drzwi + nie działały tylne szyby - ale tylko tylne - bo przod działał. Karol- sprawdziłem- wygląda na to, że cała reszta działa. Jutro postaram się podjechać do znajomego z VAGiem, zobaczymy co wyjdzie...
-
gwaltowne zgaszenie rozkreconej turbiny
Wszystko fajnie tylko ja się pytam co z ciśnieniem oleju w całym silniku w takim wypadku? Teoretycznie pompa powinna chodzić ale czy faktycznie ciśnienie jest takie jak powinno? Bardzo zdrowa procedura, nie ma co...
-
B7 Crew
Teoretycznie cała reszta funkcji, za które odpowiada moduł komfortu chyba działa tak jak powinna... Wogóle to za co jeszcze ten moduł odpowiada- bo kojarzę, że szyby, szyberdach, chyba klima, oświetlenie wnętrza (u mnie nie ma pakietu światło)...?
-
B7 Crew
Jest zima, pewnie masz zalany moduł komfortu pod podłogą kierowcy :/ ---------- Post dopisany at 14:32 ---------- Poprzedni post napisany at 14:28 ---------- Hammer to ja kupilem CAHA "niedaleko" Ciebie - u Sebastiana w Knurowie - z kolektorem za 1050 zł Do podmianki na CAHA - musisz kupić kolektor z B8 - czesto na aukcjach jest jest odrazu przykrecony do TURBO i sprzedają razem - i musi Ci ktos tylko flansze dorobić - ja robiłem u WOJTKACE i z czyszczeniem (padlo wczesniejsze TURBO) wział 300zł - więc jak dobrze pogrzebiesz to za jakies 1500-1800 zł masz 170KM CAHA ze zmianą... ze nie wspomne ze BRD praktycznie nie do dostania, tym bardziej ze nie jest to nie wiadomo jak dobre turbo... Dzięki Karol. Trzeba będzie to sprawdzić. Dużo jest roboty żeby się tam dostać? Generalnie znowu zgasły - teraz nawet włączenie pozycji i wyżej nie rozświetla panelu szyberdachu, włącznika świateł (pali się tylko kropka + na zielono pozycja- reszta mocno przygaśnięta),ESP i podświetlenie zapalniczki. Zauważyłem też, że moduł BT wolniej łapie kontakt z telefonem... Generalnie jeśli to moduły w podłodze to chyba najlepszą opcją będzie się do nich dostać i zapakować je w prezerwatywy Stary sposób tunerów na odsłonięte ECU
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja ja ja ja ja zawsze mam :grin: Jak jesteś... :grin: A musimy się jakoś mijać chyba... :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
I mnie dopadło: Kto będzie miał VAG'a na spocie? Chociaż jak znam życie to moje pytanie będzie się odbijało echem przez długi czas... :facepalm: PIXI- trzeba coś z tym zrobić
-
Nie wyłączające się podświetlenie/Teraz już nie działające
Pomocy! Cały czas pali mi się podświetlenie wnętrza- podświetlenie zapalniczki, esp, przełącznik świateł i przełączniki w podsufitce (oświetlenie + szyberdach). Zamknięcie z kluczyka tego nie odcina (a odcina całą resztę bez problemu). Wcześniej zauważyłem, że gniazdo zapalniczki lekko mrugało- teraz jak się świeciło to myślałem, że jest ok- ale okazało się, że nie gaśnie nawet po wyciągnieciu kluczyka ze stacyjki. Jakiś pomysł gdzie szukać??
-
B7 Crew
Pomocy! Cały czas pali mi się podświetlenie wnętrza- podświetlenie zapalniczki, esp, przełącznik świateł i przełączniki w podsufitce (oświetlenie + szyberdach). Zamknięcie z kluczyka tego nie odcina (a odcina całą resztę bez problemu). Wcześniej zauważyłem, że gniazdo zapalniczki lekko mrugało- teraz jak się świeciło to myślałem, że jest ok- ale okazało się, że nie gaśnie Jakiś pomysł gdzie szukać??
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Vario- ładnie wnęki pomalowane- co rzadko się zdarza w przypadku oklejania folią.
-
[ALL B8] A4 b8 artix.sweden- jest troche mocy ;)
Artix- widziałem temat na RF.pl- jednak kupiłeś? Gratki i powodzenia w modach!