Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

nastradamus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez nastradamus

  1. Kolego zacznij używać szukajki, wszystko jest na forum...!!!
  2. podepnij vag'a on ci prawdę powie
  3. Mam pytanko, by nie zakładać nowego wątku, swingowe wnętrze występowało tylko w wersji materiałowej? czy była też skóra?, chodzi mi o to czy te mocno brudzące fotele można na coś zamienić?
  4. http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/b6-awx-niepokojacy-dzwiek-11005/ dokładnie
  5. od angola, ale trzeba będzię wywalić przycisk ESP
  6. jaki downgrade z b7 na b5 nie wejdzie, uchwyt na kubek jest szerszy od szufladki
  7. no faktycznie jak dla mnie średnio to wygląda... ciekawe jak by wyglądała czerń piano...
  8. a mi się bardziej podobają te z serii exclusive, dodają więcej elegancji, lekkości kabrioletowi, są mniej spotykane no i ori
  9. opona im szersza na asfalcie tym bardziej szumi, ale nie huczy, przełóż koła, sprawdź też czy nie są pościnane, to będzie wiadomo...
  10. nie masz quatro, więc huczeć mogą tylko opony albo łożyska, obstawiam to drugie, Polecam SKF
  11. podłączam się pod prośbę (szczotkowane alu)
  12. Kolego podłącz vag'a sprawdź czy są błędy i zrób logi!!! inaczej to wróżenie z fusów!!! http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/tdi-diagnostyka-aktualizacja-20-viii-2012-a-12031/
  13. no dobrze ale w którym miejscu pierdzi? jak przy zderzaku tylnim to warto te kratki zatkać, bo nawet w avancie jak ma się bose to potrafią dwie kratki skakać od ciśnienia które sub wytwarza, jak dzwoni w półce to półkę trzeba uszczelnić
  14. na przykładzie avant'a, ale może pomoże http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-wyeliminowanie-pierdzenia-avancie-sluchaniu-muzyki-116339/
  15. myślę, że jak by łożysko siadało w sprężarce to by jakieś szuranie cały czas było, ewidentnie pasek piszczy gdy samochód dostaje kopa, może sprężarka ma już opory i pasek nie wyrabia? ma ktoś jeszcze jakieś pomysły? ---------- Post dopisany 27-08-2012 at 08:25 ---------- Poprzedni post napisany 20-08-2012 at 21:49 ---------- up
  16. a Ja szłyszałem, że w tych skrzyniach nie wymienia się oleju, ewentualnie go uzupełnia - prawda?
  17. obstawiam mikrostyk w zamku, trzeba rozebrać i wyczyścić, lub wymienić...
  18. myślałem, że samochód wrzuca się na rolki przed i po sofcie by mieć porównanie
  19. tu masz wszystko do diagnostyki twojego silnika http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/tdi-diagnostyka-aktualizacja-20-viii-2012-a-12031/ na forum znajdziesz też wszystko na temat obsługi vag'a miłej lektury
  20. przynajmniej w ciemno nie wciska...
  21. podłącz vag'a, sprawdź czy ewentualnie są błędy, i zrób logi!!! one prawdę ci powiedzą...
  22. http://a4-klub.pl/wnetrze-99/all-b6-b7-zaslonki-przeciwsloneczne-allegro-227212/
  23. Panowie Wiem, że temat był wałkowany, ale na szybciocha: Sączy mi się olej z tych dziurek pod gruchą w egr, 1. czy to oznacza że egr nadaje się tylko do wymiany (lub zaślepienia)? nie da się tego naprawić? 2. czy to się sączy cały czas, czy tylko gdy egr działa (czyli w 2 pierwszych minutach pracy silnika gdy silnik pracuje na spalinach - gdzieś tak wyczytałem)? 3. widzę że w ofercie są tylko praktycznie egr'y wahler'a warto taki brać za 400stówy? pozdrowionka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.