Treść opublikowana przez hejneken
-
Czym się sugerować przy doborze tarcz i klocków.
Mnie również czeka wymiana tarcz i klocków z przodu i zastanawiam się nad zestawem z Zimmermann (zwykłe) a ATE Power Disc nacinane. Który zestaw będzie lepszy ?
-
Pomoc w wyborze gwintu
Witajcie. Przymierzam się do kupna gwintu do mojej b5, jako że budżet mam ograniczony zastanawiam się nad takimi: Gwint FK - Audi A4 B5 Sedan / Avant SKLEP TUNING : najlepszy sklep z czciami do tuningu, filtry, halogeny, kierunkowskazy, lampy, rozprki, produkty najwyszej jakoci! Audi A4 B5 - gwint TA-technix SKLEP TUNING : najlepszy sklep z czciami do tuningu, filtry, halogeny, kierunkowskazy, lampy, rozprki, produkty najwyszej jakoci! Audi A4 B5 - gwint Tuning Art SKLEP TUNING : najlepszy sklep z czciami do tuningu, filtry, halogeny, kierunkowskazy, lampy, rozprki, produkty najwyszej jakoci! dorzucić kafla i kupić ap ? Zawieszenie gwintowane Audi A4 B5 gwint AP by KW (3293521554) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. I teraz rodzi się pytanie, czy jest jakiś sens kupować gwinty te z najniższej półki ? Szukam gwintu, który posłuży mi bezproblemowo kilka lat, nie mam zamiaru zmieniać za rok... przebieg roczny zamyka się w 10 tyś km, chciałbym też aby nie był twardy jak beton... Doradzicie coś ?
-
kierunki ala USA
Tyle osób robiło usa i żaden wzoru nie podeśle...
- kierunki ala USA
-
kierunki ala USA
Witajcie ! Czy posiada ktoś wzór wycięcia folii aby zrobić kierunki w stylu USA ?
-
problem z turbo... prosba o analize logów
Proszę o analize logu 011, samochód nie ma mocy, czy turbo już umarło ? Wszystkie czujniki sprawdzone vagiem i nic... VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
a4 b5 fl fele 18/8/ et 45
Dorzucisz dystans 10mm i będzie felga równo z nadkolem
-
Zestaw dla świeżaka.
Tak ręczniczek za***isty, ładnie zbiera wodę, nie zostawia smug
-
Odłazi farba :(
Dzisiaj podczas mycia na ręcznej zauważyłem, że odlazła mi farba z tylnych drzwi... na początku myślałem, że to jakieś błoty, podchodze, lukam a ty takie coś ehhhhhh : Na przednich drzwiach mam podobny problem, tak już było jak ją kupiłem: Panowie powiedzcie mi co ja mam z tym zrobić
-
Grupowy ChipTuning w EcuProject Wrocław - lista 2013
Panowie dopisywać się ostatnie 3 miejsca !
-
Grupowy ChipTuning w EcuProject Wrocław - lista 2013
Ja byłbym chętny / zapisany
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
możesz zostawić, chociaż lepiej go wywal. Różnicy w mocy nie będzie No to fajnie W każdej chwili mogę go usunąć po programie jakby coś się z nim działo
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
Chłopaki mam do was pytanko: czy mogę zrobić program zostawiając katalizator ? Czy muszę go wyrzucić ? Będzie jakaś różnica w mocy ?
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Dzięki Gracjan
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Panowie możecie mi polecić jakiś dobry, sprawdzony środek do czyszczenia tapicerki/dywaników ?
-
Grupowy ChipTuning w EcuProject Wrocław - lista 2013
Pany organizujecie jakiś grupowy chip w ECU ? Są jacyś chętni ?
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
radimm był jakiś problem z założeniem halo z polifta do przedlifta ? kratki idealnie pasują czy trzeba coś przycinać ?
-
Jaki zestaw HID pasuje do A4 + jak puścić kable od tego przez lampy
brać z can-busem czy zwykłe ? - do b5 98r.
-
Jaki zestaw HID pasuje do A4 + jak puścić kable od tego przez lampy
5000k ma juz barwe niebieska ? czy jest poprostu czysta biel ? bo nie wiem co wziąć 4300 czy 5000.. nie chce by mi xenon świecił na żółto a po zdjęciu powyżej 4300 na takie światło wygląda.
-
[ALL B5] Audi S4
wlepa na szybie nie przeszkadza pracy wycieraczkom ?
-
obnizanie przodu
Eibach Pro-Kit obniża o 3cm, możesz założyć na seryjne amory.
-
Jaka szerokość opony ?
Czyli brać oponkę 215 ? Co do sprężyn to zastanawiam się nad Eibachem Pro-Kit/ Sportline, z tego co czytałem Pro-Kit nadaje się na ori amor, sportline to nie wiem.
-
Jaka szerokość opony ?
Why?
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
A powiedz mi jaka jest różnica między białą a srebrną felgą ? w sumie to żadna heh, zapytam inaczej: dobry środek do czyszczenia felg? Tak też myślałem DO odszczurzania to IronX, Aluminium cleaner, Blue Gel i tym podobne ostre środki, do pielęgnacji zabezpieczonych felg dobry jest Bilberry. Jeśli chodzi o szczotki to chyba numerem jeden jest Daytona, do tego pędzelek np. ValetPro, można jeszcze pokusić się o szczoteczki Mothersa, zadowolony z nich jestem Dzięki wielkie Gracjan
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
A powiedz mi jaka jest różnica między białą a srebrną felgą ? w sumie to żadna heh, zapytam inaczej: dobry środek do czyszczenia felg? taki, który bezpośrednio nakłada się na felge, bez potrzeby rozrabiania w wodzie.