Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michail55

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michail55

  1. ja nie jezdze do zakopca aby latac po krupowkach chodz to tez czasem czynie jade tam zeby polazic po szlakach a na nich ludzi wcale nie ma pozatym mam blisko i wszystko obcykane noclegi szame itd dziewczyny dobrze odchudza takie chodzenie duzo bardziej niz co kolwiek
  2. domyslam sie ale mnie nie stac poki co bo z autem trzeba zrobic heh a teraz ci cos powiem tylko zebys po tym nie dostal zawalu heh mam tak wyrabane hamulce u siebie ze przy wiekszych predkosciach podczas hamowania slychac bebnienie a na dodatek z tylu jeden klocek jest krotszy od drugiego czyli poprzednik wymienil tylko jeden hah musze tarcz przod juz prawie nie ma musze komplet wymienic wiec zastanawiam sie na twoim zestawem wiekszych hamulcow tylko jakies tanszej opcji
  3. ja uwielbiam gory i to powietrze po prostu jeest pieknie juz zszedlem prawie cale zakopane wzdluz i wszerz mowie o sciezkach itd jeszcze rysy tylko jesli chodzi o "amatorke" reszta szlakow jest juz dla profesionalistow
  4. juz kumam i cena tez dobra
  5. ja widzialem takiego tylko szarego co najlepsze mial tylko ten zderzak z przodu i nic wiecej felgi 15stki na 60 rancie i ten zderzak byl prawie po sama glebe to wyobrazcie sobie jak wygladala ori reszta przy tym zderzaku :grin: nie wiem co trzeba miec w glowie zeby takie cos z auta zrobic hehe moze zaniedlugo na allegro wyjdzie nowy bodykit do paska w tym stylu ---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ---------- <br /> <br /> cyknalem ostatnio popatrzcie na t
  6. no to musisz sobie stroj zalatwic bo tam roznie bywa i stopki bola od kamieni ja jak na giewont wchodzilem to mi pioruny lataly nad glowa i byla ulewa taka ze do suchej nitki mnie zlalo komedia na calego
  7. hydrografikaa juz na bank
  8. no jasne ze tak lubisz chodzic po gorach??
  9. wszyscy usneli wczesniej ze zmeczenia oczywiscie
  10. ja to sie wybieram w sierpniu do zakopca bede zdobywac rysy o ile juz sciezke na nie wyremontowali
  11. wszyscy pijani spia
  12. to jest folia oklejone??
  13. poweidz mi czy przy zakladaniu magla servo trzeba od razu zakladac pod instalacje czy mozna instalacje zalozyc w pozniejszym terminie i jezdzic na tym maglu chwile zanim sie wszystko zalozy??
  14. co to sa DSy??
  15. ehh logi logi logi
  16. ja tez mam tak przypocone ale ponoc to w naszych samochodzikach jest norma wiec nie ma sie czym przejmowac w dodatku praktycznie nie wystepuje w naszych 1.9tdi wymiana uszczelki pod glowica z powodu awari wiec mnie to dziwi strasznie ---------- Post dopisany 15-07-2012 at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany 02-07-2012 at 23:11 ---------- i jak tam temat z twoja uszczelka po wyczyszczeniu glowicy??
  17. typowo polski spokoj i opanowanie
  18. zdrowie tam ludziska!!
  19. ja w zimie w garazu grillowalem sobie
  20. no pogoda nie za ladna bedzie musicie sobie garaz znalezc i w garazu grillowac
  21. ja pameitam jak za malolata sie skakalo na dyskotekach przy tym i takich bitach a tu cos odemnie
  22. Śrubokręt torx T8 (o długości przynajmniej 7cm) Dzial "Warsztat - zrob to sam" masz w conajmniej 2 przyklejone tematy o demontazu kolumny. Bardzo malutki, a ja zeby sie tam dostac musialem plastikowa raczke za ktora sie trzyma, poobcinac nozem bo nie dostawal dzieki mnie sie udalo zalatwic dlugiego torxa t8 i siega jutro z tym bede robil bo zalatwilem dopiero nie dawno ---------- Post dopisany at 00:24 ---------- Poprzedni post napisany at 00:16 ----------
  23. panowie jak rozkrecil w b6 kolumne kierownicza bo ja probuje juz wszystkimi rozmiarmi torx i nic nie kreci sie
  24. rozwaliles mnie tym powaga na lopatki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.