Treść opublikowana przez kujawaPGN
-
jakie sprezyny i amorki
aha czyli zawodowy kierowca
-
jakie sprezyny i amorki
hmm... przedstawiciel handlowy?
-
jakie sprezyny i amorki
ja mam 1BA i zmieniam na niższe bo za wysoko stoi, no ale komfort jest spoko
-
jakie sprezyny i amorki
za tą cene to śmiało gwint dostaniesz, a jeżeli gwintu nie chcesz to zwykłe z najwyższej półki ;]
-
drgania podczas hamowania po wymianie wahaczy
????
-
jakie sprezyny i amorki
za tą cene to gwint ma się rozumiec ?
-
Obniżenie zawieszenia
nie no gwint musi wjechać ;]
-
Który GWINT do B5 lepszy
biore
-
Który GWINT do B5 lepszy
jaka cena? ;]
-
Opony 185/65 r15 co sądzicie?
jak są zdrowe to śmigaj i zobaczysz co i jak ;]
-
Uchwyt na napoje
no 95 i 98 tunel ma chyba ten sam, ale 98 i 00 już nie ;]
-
Dziwny objaw przy przyspieszaniu powyżej 4 biegu / 100km/h
miałem tak w AFN, na początku myślałem że jakiegoś "kopa" dostał i jest taki mocny że zrywa przyczepność wymiana sprzegła i po sprawie
-
Uchwyt na napoje
ja jakoś na dniach będe tunel ściągał przy okazji ciągnięcia kabla od emulatora ;] i ten wątek skłonił mnie do naprawy własnego uchwytu także jakiś patent wjedzie na pewno ;D
-
Opony 185/65 r15 co sądzicie?
no właśnie zależy jak jeździsz, jak spokojnie i dostatnie to spoko ale jak lubisz ostrzej wejść w zakręt itp. to ładuj szersze
-
Klamka nie odbija do końca
naciągnąć linke bądź/lub wymienić sprężynke i hula ja trza ;]
-
uszczelka drzwi kierowcy
aaa no to trza wyregulować drzwi, ja mam też opuszczone, ale z tym podjadę do znajomego blacharza
-
Opony 185/65 r15 co sądzicie?
jeżdże na takich ale tylko zimą... latem na pewno bym ich nie założył...
-
Klamka nie odbija do końca
to jest przypadłość b5 u mnie blacharz chyba linke naciągnął...
-
Uchwyt na napoje
u mnie też to nie działa, ale oprócz zepsutego mechanizmu mam coś popękane przy tunelu i zostaje mi albo sklejenie tego, co byłoby cudem lub wymiana całego tunelu
-
uszczelka drzwi kierowcy
jeżeli szpary wokół drzwi masz ok i nie są opuszczone to zostaje troche siłowo do tego podejść i "podoginać" drzwi
-
Uchwyt na napoje
trzeba tunel wyciągnąć, a cały mechanizm jest kilkoma śrubkami przykręcony z tego co pamiętam
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
fajna kombinacja też chciałbym żeby najmniejszego dymka mi nie puścił
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
coo:shock3: 800km na troche ponad pół baku??
-
[B5 AGB] VIAGRA
no chyba ze tak
-
[B5 AGB] VIAGRA
mi osobiście fela się bardzo podoba ;] no i lampa również