Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JawoR36

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JawoR36

  1. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Te samochody sa naprawde delikatnie uszkodzone. Nie wiem czego siejecie panikę. Wszystko polega na bezinwazyjnej wymianie elementów. Rownie dobrze takich uszkodzen mogl sie nabawic w ciagu 2-3trzech stluczek parkingowych pod Tesco.
  2. Załóż ori szufladkę pod przyciski, kup sobie przycisk np "S", ten niby specjalny czy cos, widziałem na allegro i masz po fachowemu. A jak nie, to pod jakikolwiek inny przełącznik. Jakie chwilowe? Przecież PDC działa na zasadzie włącz/wyłącz, tam nie ma chwilowości.
  3. Czarna felga optycznie zlewa sie z oponą i ją zmiejsza, co przy 16 calach będzie opłakane w skutkach. B8 na 17 wygląda jak wózek sklepowy, a co dopiero na 16. Uwierz mi nie będzie żadnej róznicy w komforcie między oponą 16, a oponą przeznaczoną do B8 na 17cali
  4. http://allegro.pl/fa-1523-4szt-felgi-audi-a4-b8-16-5x112-i6720116658.html http://allegro.pl/felgi-audi-a6-4g-c6-a4-b8-b7-tt-16-jak-nowe-i6993762337.html http://allegro.pl/komplet-felg-audi-a4-8w-b9-8k-b8-5x112-16-i6994496371.html http://allegro.pl/a121-5x112-16-audi-a4-b9-b8-8w0601025b-nowe-i7011101072.html Ja jeżdże na nr 3, tylko 17.
  5. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Głupie pytanie : Klapa w sedanie przedlift B8 w wersji S-Line a zwykła jest taka sama czy inna?
  6. Jak powiem, ze nowy Crafter ma 1-1.2ładowności w papierze to pewno za dużo się nie pomylę Jak zobaczy raz na pol roku tone na pace to max Paczki i ew pierdoly samochodowe.
  7. Może temat nawet założę, by się pochwalić ;-)
  8. Sprinter odpadł ze względu na napęd, cenowo wychodziło tak samo jak Crafter, ale mi RWD by bardziej przeszkadzało, przy moim terenie nawet wyjazd z działki na pusto RWD jest problemem. Ostatnio musiałem starego Craftera wyciągać starą T4, bo biedak stał w miejscu. Ducato i cała ta paczka tych samych samochód z innym logiem to tani chłam, które mają swoją renomę dzięki silnikom i CENIE, reszta to kicz i ledwo działająca tandeta, na której np właścicielowi firmy nie zależy, bo w końcu to nie on się będzie denerwował, że coś nie działa np z wyposażenia, skoro samochód jedzie i jest TANI. Za cenę mojego VW miałbym np 2 x Renault Max Maxa. Crafter owszem, np będzie brał olej, liczę się z tym, ale wiesz co, leasing na 5 lat, na 5 lat mam też przedłużoną gwarancję z limitem do 200tyś km. Po 5 latach jak ten busik będzie miał 100tyś km to będzie jego max, więc czym ja mam się przejmować? Po 5 latach Craftera sprzedam na pewno w lepszej wartości rynkowej niż Renię, Citroena czy innego Fiata. A co więcej, w chwili obecnej jest to jedyny dostawczak na rynku z takim wyposażeniem. W świętej trójcy, a nawet często w Mercedesie na próżno szukać np takiej nawigacji, LEDów mijania, skłanych luster elek, grzania kiery czy innych kamer z PDC P/T, bo do mnie właśnie to przemówiło, w dodatki władowałem ponad 40k. Nie jestem typowym klientem dostawczaka, więc mam inne wymagania, aa.. i wziąłem automata
  9. Sprawdzasz luz na turbo, wzdłużny i ew czy nie puszcza oleju w intercooler i w kata. Jeśli nie puszcza, to najprawdopodobniej silnik do remontu / wymiany. Osobiście w remont bym się nie bawił, nie trudno o BEX'a z niskim przebiegiem poniżej 2,5tyś zł.
  10. http://allegro.pl/pompka-centralnego-zamka-8d0862257-audi-a4-b5-i7009814358.html 30 sek szukania
  11. Zalej w końcu auto do pełna, to rozwiejesz swe wątpliwości..
  12. Za mało w życiu widziałeś. Pompka bez literki to koszt 200zł, pompka z B to 250-300zł, a z C 300-400zł, więc nie narzekaj. Różnią się sterownikiem i nie da się ich stosować zamiennie.
  13. A jakie ori felgi Audi mają ET55?
  14. Opona 225/45. Felga praktycznie każda od Audi wejdzie.
  15. Czyli kwestia modułu lub przypisania kluczyka. Do elektronika samochodowego
  16. A ile ma palić stary silnik TFSI, który ciągnie ponad 1,5tonową budę? Nie wiem w czym ty widzisz problem, naprawdę. Jakby mi ktoś powiedział, że mu 1.8TFSI pali równo dychę, to bym się zastanawiał czy czasem nie zaniża spalania. Odejmij sobie od wyniku z litr/dwa z faktu, że masz multitronica i robi się naprawdę fajny wynik jak na tak "starą" benzynę. To nie 1.4TeFeSreFeTDCI z 2017r, że spali 4,5 w mieście.
  17. Nie no, poradzisz sobie, zapinasz VAG'a, sprawdzasz w blokach kontakt modułu z kluczykiem, możesz go np jeszcze raz spróbować przypisać i włala A tak poważnie, to zostaw to fachowcom A i jeszcze jedno, jak naciskasz jakiś przycisk na kluczyku to mruga czerwona lampka?
  18. 320 z S4 też można wsadzić, ale to także zwrotnice. Gust co do wielkości felg każdy ma swój, dla mnie poniżej 18'' to na zimę można założyć.
  19. Kolega chyba pomylił 312mm z A6 z hamulcami od RS4
  20. Wciśnij i trzymaj np przycisk otwierania samochodu, cały czas trzymając przycisk wsadź i przekręć za zapłon, puść przycisk po ok 10 sek i wyjmij kluczyk.
  21. Żeby nie było, że temat umarł, to napiszę tylko że zdecydowałem się na nowego Craftera z 177KM, czekam na odbiór Doszedłem do wniosku, że dostawczaka nie kupuję się używanego i tyle
  22. JawoR36 odpowiedział(a) na venom85 temat w Audi A4 B5
    Bez doświadczenia w tego typu zadaniach polegniesz.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.