Treść opublikowana przez JawoR36
-
B8 TrOOOOp
Ja mam, przez jakiś czas jeździłem z uwalonym kierunkiem w lusterku i wywalało błąd.
-
2.0 TFSI vs 3.2 V6 porównanie kosztów A4klub/A6klub
Leżę i kwiczę Usiądź sobie kiedyś w takiej V8, na np wydechu Millteka i posłuchaj jak to chodzi i jakie efekty są w budzie po dodaniu gazu. Aha, tylko weź chusteczki. I od razu mówię, miałem już tych S4 na pęczki, nie jaram się czymś, czego nie mam, nie stać mnie lub chciałbym mieć. Czy Ty właśnie porównałeś Lancera Evo do B7 z 2.0T? Bo ma tą samą pojemność silnika? Poważnie? 2.0T chodzi jak sokowirówka w dodatku nie spala jakoś szczególnie mało, kilkanaście litrów to standard. Do tego dochodzą przeróżne problemy natury tego silnika i moim zdaniem naprawdę nie jest on warty uwagi. Zdecydowanie bardziej, pewniej i nie wiadomo co jeszcze, ale wybrał bym zamiast 2.0T, stare poczciwe 1.8T (też sokowirówka), które także było montowane w B7. Co do wyboru, tak jak mówiłem BBK w S4. Dozbieraj parę tysi i pomyśl, a jak nie to odpuść i poszukaj w czymś innym Vki. Niestety, im młodsze auto tym mniejszy wybór sensowej benzyny. I na koniec jeszcze taki mały detal, do S4 jak i 1.8T zamontujesz LPG, do 3.2 i 2.0T nie bardzo. O ile kwestia LPG wchodzi w grę u Ciebie.
-
2.0 TFSI vs 3.2 V6 porównanie kosztów A4klub/A6klub
Kup 4.2, sprawdź przed zakupem czy nie dzwoni łańcuch (rozrząd do wymiany), do tego wymień profilaktycznie klapki w kolektorze na te z włókna szklanego i włala. Masz niezawodny silnik V8, który jest nie porównywalny do gównianych 2.0T i 3.2. Spłyciłem Ci dość temat owszem, ale ten silnik ma ponad 300KM, rozrząd kosztuje prawie to samo co 3.2, a dźwięku nie ma co porównywać do 2.0T. Aa.. i części do 3.2 faktycznie jest mało. Zawartość dodana 1 minute later Można jeszcze kupić S4 z uwalonym motorem + motor z angola z przebiegiem pewnym w granicach 120-150tyś km, wymienić i nie martwić się np o rozrząd, bo to za mały przebieg na niego.
-
Zarysowany lakier
Ceramika coś tam minimalnie da, ale nie ma co się łudzić, że nie będzie śladów po takich obtarciach. Wiem, bo przetarłem zderzakiem o drewnianą paletę 2 dni po powłoce Jak już w sedana wózek pchasz, to albo folia ochronna np 3m (możesz cały zderzak okleić nawet) albo ta ori, ale znając życie i szczęście ludzkie to mając tą ori folię porysujesz następnym razem zderzak centymetr niżej niż sięga folia
-
Zarysowany lakier
Mi jak przepolerował samochód gościu w detalu, to zostały na aucie tylko rysy, aż dwie, które są zrobione do podkładu. Całą resztę ściągnął, położyłem na to kwarc i póki co, nie narzekam. A takie ryski jak masz na zderzaku podejrzewam, że bym ręcznie zwykłą pastą ściągnął, ew zostały by te trzy grubsze, cała reszta to tylko ryski na bezbarwnym, które są do wypracowania. Edit. Pochwal mi się na PW ile cię wyszły blachy indywidualne.
-
Quattro, uderzenia z tyłu auta
Auto na podnośnik, do sprawdzenia łapy dyfra na początek. Szczególnie ta z przodu od strony silnika, która pracuje na gumie.
-
Zarysowany lakier
Podjedź na detaling, spolerują Ci to praktycznie do zera. Tylko tak jak piszę, to studia detallingu, nie do lakiernika. Lakiernicy w dużej części nie mają pojęcia nic o polerce.
-
Czy można całkiem wyłączyć światła w odpalonej B8?
I to spowoduje ze na "pozycji" nie bedzie w ogole swiatel, a na pozycji AUTO beda sie wlaczac dzienne i ew mijania jak sie sciemni tak?
-
Wybebeszenie tylnych katów 3.0 ASN
Oczywiscie ze odkupi. Tylko nie oddaj za grosze.
-
Czy można całkiem wyłączyć światła w odpalonej B8?
Nie widzę nigdzie takiej opcji.
-
Czy można całkiem wyłączyć światła w odpalonej B8?
Poszukam
-
Czy można całkiem wyłączyć światła w odpalonej B8?
Jest jakaś opcja żeby przy zapalonym silniku wyłączyć całkiem światła w samochodzie na zewnątrz, w tym pozycyjne przód tył?
-
Wybebeszenie tylnych katów 3.0 ASN
To podjedź do mechanika i daj mu na flaszkę
-
Wybebeszenie tylnych katów 3.0 ASN
Sondy mogą wywalać błąd jeśli są za katem, jeśli ich nie ma za katem to nie mają prawa. Co do cięcia, edytowałem posta wyżej.
-
Wybebeszenie tylnych katów 3.0 ASN
Środek wyleci, wrzuć go w woreczek i do kaciarza, ok 250zl / szt. Ale ogólnie jednak pobawiłbym się we wstawienie rury zamiast je "wybebeszać".
-
Zmycie kleju z bagażnika
W Polsce też to niby idzie dostać.
-
Zdjęcie lpg pod maska
Czyli jak widać gniazdo to tylko kwestia "chęci" gazownika.
-
Zdjęcie lpg pod maska
Opcje dwie 1. Wozisz i dokręcasz. Nie jest to tak uporczywe jak Ci się wydaje. 2. Męczyć o montaż pełnego wymiaru pod wlewem, o ile będzie w stanie. Nie można nic wkręcić na stałe. Zawartość dodana 0 minutes later Ty masz tam wkręconą przejściówkę czy całe gniazdo?
-
Zmycie kleju z bagażnika
Ja usuwam specjalnym środkiem do usuwania kleju po naklejkach, psikasz, czekasz chwilę i ścierasz, nie zostawia śladu ani rys. Niestety nie przytoczę nazwy, bo z Niemiec przywiozłem, a po gebelskiemu to ja tylko "Audi" umiem napisać : ) A próbowałeś np ciepłą wodą z płynem? Niektóre kleje są tak kiepskiej jakości że same schodzą. Słyszałem też o usuwaniu kleju gumowym padem, ale nie praktykowałem.
-
Zdjęcie lpg pod maska
Różnic nie ma. Może faktycznie uda się tam jakoś go wcisnąć, na moje oko nie bardzo było jak to zrobić.
-
Zdjęcie lpg pod maska
Wtryski powinny być schowane pod kolektorem (nie nad nim na listwie itd, to zwykłe niedbalstwo), a wlew dokręcany, nie ma tam miejsca na pełny wymiar.
-
Zamek bagażnika AVANT
Nie pomogę z prądem, ale jakbyś potrzebował zamek, mechanizm czy coś innego to masz do mnie 20km. Pokaż ten filmik co to ktoś jakąś blaszkę kazał wymieniać.
-
Czy kokpit z polifta podejdzie do przedlifta?
Kolega chce wymienić samą deskę rozdzielczą, a resztę typu tunel i konsola zostawić starą, więc odpowiedź nie na temat Powinno wszystko pasować. W lifcie masz podświetlane kratki, o ile byś kupił dechę z kratkami. Ps. Mam takową za 50zł.
-
Nadkola nowe vs używane
Ile chcesz dobrych nadkoli do auta ktore ma 15lat?
-
Nadkola nowe vs używane
Tylko ori.