Treść opublikowana przez JawoR36
-
Audi A4 B5 2.8 V6 quattro - Golden Magic
Katalizatory są dwa, za sztukę płacą od 200-250zł nie więcej. Trochę w temacie siedzę. Rób przelot, po co go strumienicami truć?
-
Audi A4 B5 2.8 V6 quattro - Golden Magic
Jak się pozbędziesz będzie trochę bardziej "rasowo" chodził. BTW 2 pełne katy 0,5tyś zł. Musisz mieć niski przebieg, jeśli skóra na kierce oryginalna tak wygląda. Co do ESP, po co komu wspomagacze w Quattro? ESP w Q to jak seks w gumie
-
[B5 AFN] Zakochani w Audi B5 I 2k17 I Spojler A7 I Japan
Daj namiary na Mikołaja
-
[B5 APS] by czorny
u dudsa jak w boeing 737 https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/178208_431468063580590_209172113_o.jpg A polecam polecam, faktycznie im więcej świecidełek to się jakoś lepiej jedzie Wyrzuciłem RNSD i zmieniłem na symphony
-
[B5 APS] by czorny
za co panie za co:banan: Dogadamy się
-
[B5 APS] by czorny
Zajebało śledziem.. Czekaj, czekaj.. To czorny? Ale z Ciebie piz*aka RNSD? Zło, ja sam wyrzucam i RNSE być musi
-
[B5 APS] by czorny
sie kupi zmieniarke usb Nie lepiej podłączyć jacka? nie lepiej wypić jacka? A ile to roboty?
-
[B5 APS] by czorny
sie kupi zmieniarke usb Nie lepiej podłączyć jacka?
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
Tak sobie lukam i lukam i wylukałem dokładkę od Cupry. Jak to ze spasowaniem wygląda?
-
Silnik BEXa z dziwna glowica, zagadka.
A ja jestem prawie pewien ze nie zlozysz silnika 1.8t z B6 na glowicy z B5. Prawie na pewno ma inne wyjscie na krociec wody z tylu i nie ma z tylu wyjscia na cos, nie pamietam na co, klient mi tlumaczyl roznice jakis czas temu,
-
Pedał gazu dziwnie reaguje 1.8T
Witam, mam problem z BEX'em. Otóż auto po naciśnięciu gazu ma ok 0,5sek muła i dopiero przyśpiesza. Da się też przyuważyć, że różnie przyśpiesza, raz ok, raz przymula, raz przymuli gdzieś na 2'gim biegu raz na 5'tym. Po odpuszczeniu gazu powyżej 2-3tyś widać i czuć, jakby gaz był jeszcze wduszony. Efekt : szybka zmiana biegów jest słyszana jak zmiana w automacie lub na półsprzęgle. Czasami jest ok, czasami nie. Ogólnie dziwna sprawa. Co więcej, problem chyba zapoczątkował się od tego, że puszce komputera było ok pół szklanki wody. Komputer był suchy, ale te dwa czarne przekazniki, bodaj 219 i 312 o ile się nie myle, były w wodzie. Skutkowało to tym, że jak naleciało tam wody nagle samochód przestawał reagować na gaz, a dodatkowo zapalała się lampka ESP. Zero reakcji na gaz. Woda odsączona, a jakiś efekt uboczny pozostał. Co mogło paść? Przekaźniki?
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
Że jak ? Bo masz lampkę z szybrem a szybra brak?
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
Jak wyleci silnik to wyczyść smoka ; ) Na zaś. Czasami stroi fochy jak przybrudzony. ---------- Post dopisany at 12:00 ---------- Poprzedni post napisany at 11:57 ---------- Szyberdach zakleiłeś czy nie mogłeś dostać lampki?
-
[B5 APS] by czorny
Zabrałem i wywiozłem na złom Tylko czekać aż następną moją V'kę zajeździ i będą głowice
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
W planach był jeszcze zanim auto kupiłem Już jest założony To widać, że musze jeszcze raz przysiąść do lekturki. Już kiedyś raz cały temat przeczytałem, bite dwie godzinki Mógłbyś się może pochwalić skąd bierzesz ori graty?
-
B6 DIVISION
Mój lakiernik maluje dla ASO VW i yebany krzynął dzisiaj 1300pln bo niby 2 kolory zderzaka + malowanie czujników . Łooo Cię
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Nie planujesz może czarnego sufitu?
-
B6 DIVISION
Nie dziwie się, że to taki chodliwy towar, skoro po pierwszym kontakcie z B6 w S-Line stwierdziłem, że sposób montażu/demontażu tych kratek musiał wymyślić jakiś kretyn. 5 latek jest w stanie ją wyciągnąć w ciągu kilku sekund No, ale fakt, te auto nie było stworzone z myślą o złodziejaszkach z Polski. Jak tylko go skompletuje przykręcę te kratki na tyle śrub, że zderzak będzie się uginał pod ich ciężarem, a opasek tyle co by i nawet Koksu nie wyrwał
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Dzięki wielkie za wszystkie odpowiedzi Wiecie gdzie może gdzie znajdę tą środkową kratkę? Ktoś zaiwanił lewą i środkową, lewa do kupienia, a środkowej na allegro brak.- B6 DIVISION
Panowie, można zadać na szybko kilka pytań? W temacie B6 nie siedzę, jeszcze w B5, pewno wiecie wszystko co i jak 1. Czy kratka ze zwykłego zderzaka do zderzaka S-Line, środkowa, pasuje? 2. Czy do schowka, który nie ma lodówki, można dołożyć lodówkę czy trzeba wymienić całość 3. Co w B6 steruje centralnym? Zero reakcji na pilota. 4. Czy istnieje możliwość podłączenia szyby z czujnikiem deszczu, jak wcześniej takowy nie występował? 5. Czy istnieje techniczna możliwość dołożenia elek skladanych lusterek do auta, gdzie wczesniej ich nie było? Z góry wielkie dzieki- Silnik BEXa z dziwna glowica, zagadka.
Na wlepce pod kanapa to samo, a zna ktoś dokladne umiejscowienie oznaczenia silnika na bloku? Da się z czytac na kanale?- Silnik BEXa z dziwna glowica, zagadka.
Witam, posiadam B6 z 2003 roku. W dowodze 190Hp, w wszelkich papierach takze. Oslona silnika BEXa, oznaczenia na klapie czerwone, a na glowicy zamiast BEX jest oznaczenie AGU. O co chodzi? AGU z tego co mi wiadomo to silnik Golfa. Silnik jednak 150Hp czy wymieniana glowica, a jesli tak, to czemu? Jak sie upewnic o BEXie? Turbo k03s?- zakup a4 b5 1.8t 180km
z tego co wiem AJL ma K04 chyba ze sie myle...kolego TDI to nie wysokoobrotowa benzyna wiec nie dziw sie takim osiagom...150 konne mialy kolo 7 sekund do sety a nie 180 ktora posiadam ale jak wspomnialem nie ma 2 takich samych silnikow mimo ze np sasiad tez taki ma a bedzie o pol czy sekunde gorszy bo tak i juz:D Kolego, kolejny post w którym robisz z siebie znaFFcę. Jakie K04, wiesz o czym mówisz? Zwykłe K03 ze 150tki. ---------- Post dopisany at 03:25 ---------- Poprzedni post napisany at 02:54 ---------- 1. Rzadki, bo Polaczków biedaczków na takie silniki stać nie było i Audi nie wypuszczało na PL rynek AJL'i w takiej ilości jak np na zachodzie. 2. Ja jeżdżę na 5w30 przy przebiegu 230tyś km, bierze ok 0,5 oleju na 10tyś, silnik nie ma lekko, więc pewno turbo popuści 3. Rozrząd to taki sam wydatek jak w 1.8T 150km i 1.8 125km, więc bardzo niski wydatek. Ok 220zł INA bez napinacza, który się wymienia..brrr.. wróć, powninno się wymienić co 40-50tyś. 4. O ile znajdziesz AJL'a i dodasz do niego Quattro, możesz zacząć szukać w granicach 15tyś i w górę, jak dodasz do tego, że ma być to sedan i na bogatszym wyposażeniu niż 4 szyby i trzyramienna kiera to może być problem.- Na co zwrócić uwagę przy kupnie 1.8T!
Kolego, jak Ty chcesz sprawdzić smok przy zakupie auta? Czekaj Pan czekaj, spuścimy olej, popuścimy kilka śrub, opuścimy sanki i pooglądam sobie smoka, w którym i tak nic nie zobaczysz. ---------- Post dopisany at 02:49 ---------- Poprzedni post napisany at 02:48 ---------- Jak będę sprzedawać auto i ktoś się pokieruje Twoją radą i rypnie testem o sprawdzeniu smoka, to posikam się ze śmiechu - B6 DIVISION