Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JawoR36

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JawoR36

  1. Te głośniki się wyrzuca, bo się nie sprzedają zupełnie, ponieważ się nie psują. Wasz to jakiś ewenement.
  2. https://allegro.pl/listing?string=a4%20b8%20subwoofer%20sedan&order=p&bmatch=baseline-cl-dict42-aut-1-4-1024 Te po 150zł to już moim zdaniem jest drogo
  3. Kupić oryginalny, za grosze. Osobiście wyrzucam takie w kontener z racji niskiej wartości
  4. JawoR36 odpowiedział(a) na Creaton temat w 1.8T
    Fakt, może nie znam, ale chyba normalnym nie jest, że auto w 1,5roku robi 3tyś km? Zerknalem z ciekawosci jak tam wyglada rynek tych 1,8T w B6 i jest masakra Zerknij na to Używane Audi A4 - 17 900 PLN, 162 000 km, 2004 - otomoto.pl WWW.OTOMOTO.PL Nie Uszkodzony Audi A4 - Pierwszy właściciel, Czarny, Metalik, Nie Perłowy, Benzyna, 190 KM, 1 800 cm3. ABS, CD, ABS, Centralny zamek, ABS, CD, ABS, Quattro + 190KM, ze zdjęć wygląda ok, potwierdzić przebieg ino. Wnętrze wygląda na "niepoprawiane", zresztą to 04r, więc plastiki lepszej jakości już
  5. JawoR36 odpowiedział(a) na Creaton temat w 1.8T
    Oprócz tego, że ktoś tam włożył chiński włącznik świateł, przełączniki szyb, odmalował climatronic, a także (tu strzelam) kierownicę, radio, uchwyt, schowek na monety i gałkę (swoją drogą prawie nie widać, więc fach w ręku ktoś miał), to straszna bieda z kiepsko dobranymi odcieniami między malowanymi elementami.
  6. JawoR36 odpowiedział(a) na Creaton temat w 1.8T
    8 właścicieli? 04.2018 320 tyś km 10.2019 323tyś km? Śmierdzi mi to Może wymyślam, ale 15tyś za B6 z 02r z takim przelotem moim zdaniem można Edit: 9 właścicieli + mechanior w PL
  7. JawoR36 odpowiedział(a) na Creaton temat w 1.8T
    Ogólnie przy tym przebiegu to sobie lubi już sprzęgło/dwumas się kończyć, turbawka mieć luzy, wahacze stukać, poduszki skrzyni/silnika, cewki padać i inne takie itd. Wszystko kwestia eksploatacji. Widziałem A4 z 200tyś, które jeździły i wyglądały jak paździerze, a widziałem takie, które miały 500tyś i wyglądały jak na "200tyś przystało". Ogólnie patrzeć, sprawdzać i jeszcze raz patrzeć. Jak to pierwsze 1.8T w A4 to i tak pewnie nic nie wypatrzysz sam
  8. JawoR36 odpowiedział(a) na Creaton temat w 1.8T
    Sprezyny z tyłu do wymiany tak nawiasem. A zapytam inaczej, automat czy manual ma ta Bestia?
  9. Sprawdź na lewym? Przełóż wkład z lewej na prawą i będziesz widział co jest grane
  10. JawoR36 odpowiedział(a) na Theviiv temat w 1.8T
    Smok, ogarnąć ciśnienie, olej i wtedy słuchać. Jak przygazujesz cichnie?
  11. Czy naprawde sie zastanawiasz czy spuscic ten dziadowski olej o wartości 50zł (allegro). Spuść ten syf, a przy okazji zalej już NORMALNY olej, bo te Twoje 1.6 to silnik, który nie lubi gównianego oleju.
  12. Jak w B7 są tylko dzienne, to masz przy włączniku świateł przełącznik DRL, a sam włącznik nie ma pozycji AUTO. Jeśli masz auto, a nie masz DRL to ktoś po prostu wsadził sam przełącznik AUTO. Jest jeszcze opcja, że np czujnik zmierzchu miałeś, ale ktoś np założył szybę od B6 i już nie masz, opcji jest wiele. Nie mniej jednak, jeżeli nie masz czujnika oryginalnie, nie masz włącznika DRL, to nie powinieneś mieć włącznika AUTO, a tym bardziej dziennych. Postojówki to nie są światła dzienne. Światła dzienne w B7 to światła długie, które świecą się bodajże z mocą 30%. Za jazdę na postojówkach, jakoby to miały być dzienne dostaniesz po prostu mandat za brak świateł, a o tym, że wpieniasz ludzi nie wspomnę.
  13. JawoR36 odpowiedział(a) na Kubaxyz1908 temat w 2.0TDI
    Najpierw podepnij komputer
  14. Na moje masz włożony tylko przełącznik auto.
  15. Głównie paczki do kuriera, kartony do pakowania paczek, jakaś ćwiartka czy inne części gabarytowe, czasami jakieś większe pierdoły z Castoramy, ogólnie prócz jednym wypadem na złom z aluminium (niespełna tona) to busik ma wakacje pełną gębą A lawetę od czasu do czasu pociągnie na Dojczlandy. Wiem, wiem, kupił busa i jeździ nim "po bułki", no ale taki był zamiar, mieć busa, pewnego, pod ręką, wygodnego i nie wypożyczać trupów, zastanawiając się czy dojadę. W dwa lata zrobiłem nim 30tyś km, ciekawe jak ja się później będę tłumaczyć przy sprzedaży, 5letni bus z przebiegiem ok 80tyś km? A co do felg, niestety, ale wyskoczyły mi inne priorytety, jakoś też brakło czasu, a w między czasie pojawił się pomysł dokupienia do VW nowej lawety, niskopodwoziowej, także żeby więcej stała niż jeździła co prawda, ale co nowe to nowe :)
  16. Szczerze? Bajka. Niskie spalanie, nie bierze oleju, nic się nie psuje, nic nie poprawiają. Nie narzekam na nic. Jak miałbym się do czegoś na siłę doczepić, ale to naprawdę na siłę, to: - czasami radio łapie jakiś błąd i można je tylko ściszyć, podgłośnić nie można, pomaga zgaszenie/odpalenie radia, zdarzyło mi się tak może z 5 razy przez prawie dwa lata - ASO VW ździera za wymiany oleju ok 1,8tyś złotych, jak wpadnę ze swoim olejem zamknąłem się w kilku stówkach (wchodzi 9 litrów Motula), a że robię wymiany co ok 10tyś km to zrezygnowałem z oryginalnego oleju od VW - prawy daszek na mocnych dziurach zaskrzypi czasami - brak podświetlanych daszków, nawet w opcji, mi tam tego brakuje czasami Tak w sumie, to są pierdółki. Spalanie w trasie, przy przepisowej jeździe, poniżej 7l niejednokrotnie wyciągnąłem, ale to nie jest jazda na moje nerwy. Z lawetą podwójną, z załadowaną Audi A4 i Polo spalił mi ok 12litrów przy ok 100-110km/h, z małą lawetą mniej, bo ok 10l, ale ciężko brać te wyniki wiarygodnie, bo ja ani wolno, ani przepisowo nie jeżdżę. Ciekawostka, mała laweta przy 140km/h prowadzi się za tym longiem jak po sznurku, można zapomnieć, że tam jest A poza tym to wolę w trasę jechać tym niż osobówką. Dynamiczny, wysoka i wygodna pozycja kierowcy, wygodne dodatki typu grzana kierownica czy aktywny tempomat, świetna skrzynia, po trasie 800km bez przerwy wysiada i wsiada z powrotem z przyjemnością. Ogólnie polecam mocno. Nie jeździłem najnowszym Sprinterem, ale poza nim, żaden bus nie ma według mnie do niego podlotu, a porównywanie go do Mastera czy Ducato to profanacja.
  17. JawoR36 odpowiedział(a) na pre_pl temat w Lifestyle i Hydepark
    Osobiście mam na wszystko AC + GAP i śpię spokojnie. Pilnuje tylko kluczyków i dokumentów.
  18. Nie ma różnicy, ja bym nie zmieniał.
  19. JawoR36 odpowiedział(a) na bialy215 temat w Audi A4 B6
    Ej no, ten mój zderzak to nie taka znowu cena kosmos, bo taniej ciężko znaleźć :D A jak sobie policzysz 300 dokładkę, 400zł kratkę środkową (o ile znajdziesz uzywke, bo nowka ok 500), boczne po 100, czyli 200 to już masz 900 zł, za samą dokładkę i kratki
  20. Znajomy tuła się po sądach 2 rok, sprawca jest (bo sam bo znalazł), pewność jest, nagranie z kamer jest, pieniędzy ani widu ani słychu. Osobiście jak mi ktoś przerysował zderzak i błotnik to machnąłem ręką, bo szkoda nerwów i czasu.
  21. Witam, jest jakiś sposób by uzyskać kopię książki serwisowej, ew sprawdzić historię serwisową samochodu? Mówię tutaj oczywiście o rzeczywistej kopii książki, nie o żadnym podrabianiu. Chciałbym mieć jakieś poparcie przebiegu historią z ASO. A może jest tu ktoś, kto pracuje w ASO i mógłby wyciągnąć mi historię pojazdu po VINie? Oczywiście nic za darmo. Wiem, że są strony na których też niby można to sprawdzić, ale jakoś im nie ufam / nie miałem styczności.
  22. Ja w tym motorze zrobiłem mapę na 218KM i przyjemnie się to zbierało
  23. Zderzak 200 Lampa 200 Nadkole 30 Błotnik 200 + malowanie dwóch elementów 600 To takie po kosztach przy założeniu że przetartą dokładkę zostawisz, a maskę Ci blacharz puknie młotkiem. Może tam wyjść jakaś pierdoła typu mocowanie błotnika wewnętrzne, ale to groszowe sprawy. ps. części u mnie dostaniesz
  24. JawoR36 odpowiedział(a) na Marciol temat w Audi A4 B6
    Wszystko można spasować, nawet z kombi można sedana zrobić, ale przez internet Ci nikt nie powie, czemu ktoś np naciągając giry zgubił wymiar i przód jest przestawiony lub czemu błotnik, który wydaje się prosty jest krzywy i do niego dopasowano resztę przodu i tak dalej dalej i dalej. Podjedź do blacharza, to Ci powie "kto panu tak spie.. robotę" :)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.