Treść opublikowana przez JawoR36
-
pierdzący subwoofer wymiana
Te głośniki się wyrzuca, bo się nie sprzedają zupełnie, ponieważ się nie psują. Wasz to jakiś ewenement.
-
pierdzący subwoofer wymiana
https://allegro.pl/listing?string=a4%20b8%20subwoofer%20sedan&order=p&bmatch=baseline-cl-dict42-aut-1-4-1024 Te po 150zł to już moim zdaniem jest drogo
-
pierdzący subwoofer wymiana
Kupić oryginalny, za grosze. Osobiście wyrzucam takie w kontener z racji niskiej wartości
-
Przebieg 320 tysięcy
Fakt, może nie znam, ale chyba normalnym nie jest, że auto w 1,5roku robi 3tyś km? Zerknalem z ciekawosci jak tam wyglada rynek tych 1,8T w B6 i jest masakra Zerknij na to Używane Audi A4 - 17 900 PLN, 162 000 km, 2004 - otomoto.pl WWW.OTOMOTO.PL Nie Uszkodzony Audi A4 - Pierwszy właściciel, Czarny, Metalik, Nie Perłowy, Benzyna, 190 KM, 1 800 cm3. ABS, CD, ABS, Centralny zamek, ABS, CD, ABS, Quattro + 190KM, ze zdjęć wygląda ok, potwierdzić przebieg ino. Wnętrze wygląda na "niepoprawiane", zresztą to 04r, więc plastiki lepszej jakości już
-
Przebieg 320 tysięcy
Oprócz tego, że ktoś tam włożył chiński włącznik świateł, przełączniki szyb, odmalował climatronic, a także (tu strzelam) kierownicę, radio, uchwyt, schowek na monety i gałkę (swoją drogą prawie nie widać, więc fach w ręku ktoś miał), to straszna bieda z kiepsko dobranymi odcieniami między malowanymi elementami.
-
Przebieg 320 tysięcy
8 właścicieli? 04.2018 320 tyś km 10.2019 323tyś km? Śmierdzi mi to Może wymyślam, ale 15tyś za B6 z 02r z takim przelotem moim zdaniem można Edit: 9 właścicieli + mechanior w PL
-
Przebieg 320 tysięcy
Ogólnie przy tym przebiegu to sobie lubi już sprzęgło/dwumas się kończyć, turbawka mieć luzy, wahacze stukać, poduszki skrzyni/silnika, cewki padać i inne takie itd. Wszystko kwestia eksploatacji. Widziałem A4 z 200tyś, które jeździły i wyglądały jak paździerze, a widziałem takie, które miały 500tyś i wyglądały jak na "200tyś przystało". Ogólnie patrzeć, sprawdzać i jeszcze raz patrzeć. Jak to pierwsze 1.8T w A4 to i tak pewnie nic nie wypatrzysz sam
-
Przebieg 320 tysięcy
Sprezyny z tyłu do wymiany tak nawiasem. A zapytam inaczej, automat czy manual ma ta Bestia?
-
A4 B6 lusterko prawe brak grzania
Sprawdź na lewym? Przełóż wkład z lewej na prawą i będziesz widział co jest grane
-
Padnięte popychacze?
Smok, ogarnąć ciśnienie, olej i wtedy słuchać. Jak przygazujesz cichnie?
-
Przez przypadek wlałem do silnika trochę oleju, który wlewa się do wspomagania kierownicy.
Czy naprawde sie zastanawiasz czy spuscic ten dziadowski olej o wartości 50zł (allegro). Spuść ten syf, a przy okazji zalej już NORMALNY olej, bo te Twoje 1.6 to silnik, który nie lubi gównianego oleju.
-
Światła Dzienne bixenon
Jak w B7 są tylko dzienne, to masz przy włączniku świateł przełącznik DRL, a sam włącznik nie ma pozycji AUTO. Jeśli masz auto, a nie masz DRL to ktoś po prostu wsadził sam przełącznik AUTO. Jest jeszcze opcja, że np czujnik zmierzchu miałeś, ale ktoś np założył szybę od B6 i już nie masz, opcji jest wiele. Nie mniej jednak, jeżeli nie masz czujnika oryginalnie, nie masz włącznika DRL, to nie powinieneś mieć włącznika AUTO, a tym bardziej dziennych. Postojówki to nie są światła dzienne. Światła dzienne w B7 to światła długie, które świecą się bodajże z mocą 30%. Za jazdę na postojówkach, jakoby to miały być dzienne dostaniesz po prostu mandat za brak świateł, a o tym, że wpieniasz ludzi nie wspomnę.
-
Drganie na biegu jałowym
Najpierw podepnij komputer
-
Światła Dzienne bixenon
Na moje masz włożony tylko przełącznik auto.
-
VW Crafter 2018 na spasie :D
Głównie paczki do kuriera, kartony do pakowania paczek, jakaś ćwiartka czy inne części gabarytowe, czasami jakieś większe pierdoły z Castoramy, ogólnie prócz jednym wypadem na złom z aluminium (niespełna tona) to busik ma wakacje pełną gębą A lawetę od czasu do czasu pociągnie na Dojczlandy. Wiem, wiem, kupił busa i jeździ nim "po bułki", no ale taki był zamiar, mieć busa, pewnego, pod ręką, wygodnego i nie wypożyczać trupów, zastanawiając się czy dojadę. W dwa lata zrobiłem nim 30tyś km, ciekawe jak ja się później będę tłumaczyć przy sprzedaży, 5letni bus z przebiegiem ok 80tyś km? A co do felg, niestety, ale wyskoczyły mi inne priorytety, jakoś też brakło czasu, a w między czasie pojawił się pomysł dokupienia do VW nowej lawety, niskopodwoziowej, także żeby więcej stała niż jeździła co prawda, ale co nowe to nowe :)
-
VW Crafter 2018 na spasie :D
Szczerze? Bajka. Niskie spalanie, nie bierze oleju, nic się nie psuje, nic nie poprawiają. Nie narzekam na nic. Jak miałbym się do czegoś na siłę doczepić, ale to naprawdę na siłę, to: - czasami radio łapie jakiś błąd i można je tylko ściszyć, podgłośnić nie można, pomaga zgaszenie/odpalenie radia, zdarzyło mi się tak może z 5 razy przez prawie dwa lata - ASO VW ździera za wymiany oleju ok 1,8tyś złotych, jak wpadnę ze swoim olejem zamknąłem się w kilku stówkach (wchodzi 9 litrów Motula), a że robię wymiany co ok 10tyś km to zrezygnowałem z oryginalnego oleju od VW - prawy daszek na mocnych dziurach zaskrzypi czasami - brak podświetlanych daszków, nawet w opcji, mi tam tego brakuje czasami Tak w sumie, to są pierdółki. Spalanie w trasie, przy przepisowej jeździe, poniżej 7l niejednokrotnie wyciągnąłem, ale to nie jest jazda na moje nerwy. Z lawetą podwójną, z załadowaną Audi A4 i Polo spalił mi ok 12litrów przy ok 100-110km/h, z małą lawetą mniej, bo ok 10l, ale ciężko brać te wyniki wiarygodnie, bo ja ani wolno, ani przepisowo nie jeżdżę. Ciekawostka, mała laweta przy 140km/h prowadzi się za tym longiem jak po sznurku, można zapomnieć, że tam jest A poza tym to wolę w trasę jechać tym niż osobówką. Dynamiczny, wysoka i wygodna pozycja kierowcy, wygodne dodatki typu grzana kierownica czy aktywny tempomat, świetna skrzynia, po trasie 800km bez przerwy wysiada i wsiada z powrotem z przyjemnością. Ogólnie polecam mocno. Nie jeździłem najnowszym Sprinterem, ale poza nim, żaden bus nie ma według mnie do niego podlotu, a porównywanie go do Mastera czy Ducato to profanacja.
-
Skradzione
Osobiście mam na wszystko AC + GAP i śpię spokojnie. Pilnuje tylko kluczyków i dokumentów.
-
Które oryginalne radio Concert wybrać do B6
Obojętnie które
-
2.0 TFSI BWE rok 11.2005 vs 11.2007
Nie ma różnicy, ja bym nie zmieniał.
-
zderzak s-line
Ej no, ten mój zderzak to nie taka znowu cena kosmos, bo taniej ciężko znaleźć :D A jak sobie policzysz 300 dokładkę, 400zł kratkę środkową (o ile znajdziesz uzywke, bo nowka ok 500), boczne po 100, czyli 200 to już masz 900 zł, za samą dokładkę i kratki
-
Szkoda parkingowa
Znajomy tuła się po sądach 2 rok, sprawca jest (bo sam bo znalazł), pewność jest, nagranie z kamer jest, pieniędzy ani widu ani słychu. Osobiście jak mi ktoś przerysował zderzak i błotnik to machnąłem ręką, bo szkoda nerwów i czasu.
-
Czy jest jakiś sposób by uzyskać duplikat książki/historię serwisową samochodu?
Witam, jest jakiś sposób by uzyskać kopię książki serwisowej, ew sprawdzić historię serwisową samochodu? Mówię tutaj oczywiście o rzeczywistej kopii książki, nie o żadnym podrabianiu. Chciałbym mieć jakieś poparcie przebiegu historią z ASO. A może jest tu ktoś, kto pracuje w ASO i mógłby wyciągnąć mi historię pojazdu po VINie? Oczywiście nic za darmo. Wiem, że są strony na których też niby można to sprawdzić, ale jakoś im nie ufam / nie miałem styczności.
-
A4 b7 1.8t vs a4 b8 2.0tdi 177km
Ja w tym motorze zrobiłem mapę na 218KM i przyjemnie się to zbierało
-
Stłuczka A4 B6 - naprawa
Zderzak 200 Lampa 200 Nadkole 30 Błotnik 200 + malowanie dwóch elementów 600 To takie po kosztach przy założeniu że przetartą dokładkę zostawisz, a maskę Ci blacharz puknie młotkiem. Może tam wyjść jakaś pierdoła typu mocowanie błotnika wewnętrzne, ale to groszowe sprawy. ps. części u mnie dostaniesz
-
Wystająca lampa
Wszystko można spasować, nawet z kombi można sedana zrobić, ale przez internet Ci nikt nie powie, czemu ktoś np naciągając giry zgubił wymiar i przód jest przestawiony lub czemu błotnik, który wydaje się prosty jest krzywy i do niego dopasowano resztę przodu i tak dalej dalej i dalej. Podjedź do blacharza, to Ci powie "kto panu tak spie.. robotę" :)