Treść opublikowana przez JawoR36
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Tu nie chodzi o strach, tylko myślałem, że takie są wymogi
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
A to wszyscy spia w pokojach kilku osobowych z losowymi ludzmi czy jak, bo nie rozumiem aluzji? Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk no na zlocie zimowym wlasnie tak jest no chyba ze z danego regionu jedzie wiecj osob no to wiadomo ze beda razem w pokoju ale jak ktos jedzie sam to jest z osobami losowymi Aaa.. bo ja myslalem ze pokoje sa na zasadzie dwojek i w gore, a osoby pojedyncze musza doposazyc kogos. Czyli mozna sie zgadac z kims i w pokoju z nim byc? Nie na reke mi jechac z dziewczyna i dlatego stad ten problem Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
A to wszyscy spia w pokojach kilku osobowych z losowymi ludzmi czy jak, bo nie rozumiem aluzji? Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
A jakbym chciał jechać sam, to jak to jest z noclegiem, można pokój jednoosobowy?
-
[B5 AJL] Czarny Avancik 1,8T
Lampa polift przód + tył, relingi satyna + chrom na szyby, grill lift i będzie o wiele, wiele lepiej.
-
[B5 AEB] Cyc Malina 1,8t Quattro+ gwint HR+18''... początek Przygody :)
Jakbyś szukał dyfra od Q do tego silnika, to się zgłoś, bo mam
-
[A4 ADR] Hans Czestochowa
Za który wąż niby dałeś 450zł?
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
---------- Post dopisany at 00:10 ---------- Poprzedni post napisany at 00:06 ---------- A no i jeszcze podkładka, przez którą prawie że nie zerwał się pasek rozrządu Wbiła się skubana w osłone i cięła ją, ze 2 cm dalej i by było po pasku rozrządu. Zrobiła dziurę w pasku bodajże klinowym (tak się chyba nazywa ten od pompy wody) i zaczęła już ciąć pasek rozrządu. Wszystkie paski zmienione, a podkładka jak się pojawiła, tak nikt nie wie skąd Musiała wlecieć z zewnątrz. ---------- Post dopisany at 00:11 ---------- Poprzedni post napisany at 00:10 ----------
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
- [B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
Juz nad tym myslalem.. aczkolwiek mnie to przeszkadzac nie bedzie, ale moja to mi pokaze co potrafi za ten wydech Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk- [B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
Czemu? Za glosno? Pfff.. po to wlasnie wrzucilem Bose zeby bylo czym zagluszyc w razie znudzenia basowym mruczeniem Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk- [B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
Downpipe, potem zwykla pusta rura i sportowy koncowy, nie pamietam nazwy. Wszelkie ori tlumiki wyrzucone Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk- [B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
Jutro wrzuce jakies fotki, bo z tableta mi sie nie chce - wydech przelot - Lpg - system Bose - maskownice Bose - galka B6 S-Line - skrocony drazek zmiany biegow - wymiana tarcz i klockow P + T - downpipe - fake ESP - wymiana foteli Chyba wsio A tutaj z kalkulatora film Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk- STAG 4, migająca dioda przez kilka minut po zgaszeniu samochodu
Kuźwa też tak mam i nie wiem co to może być. Jak we wtorek zapytam gazownika, to dam tu znać- A4 B5 Us'a By majkel Sprzedaz
Skąd masz gwint kolego?- B6 DIVISION
Może i jest to auto reklama, ale jest okazja do kupienia tanio kompletu 1BE do B6 Audi A4 B6 B7 Zawieszenie SLINE S-Line 1BE Quattro (3211710673) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.- [B5 APS] by czorny
Zapomnij o "swojej" skrzyni- [B5 APS] by czorny
Ale lipa te fele- Spot Leszno
Ja bym pewno pojechal, ale znajac zycie zapomne Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk- [B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
Sory, mialem wczesniej chwile slabosci heh Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk ---------- Post dopisany at 10:39 ---------- Poprzedni post napisany at 10:38 ---------- Wlasnie na grzane wymienie Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk ---------- Post dopisany 08-05-2013 at 00:42 ---------- Poprzedni post napisany 01-05-2013 at 10:39 ---------- Downpipe zalozony na dniach wyleci takze srodkowy wydech Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk- Spot Leszno
Jak podadza termin to mi przypomnijcie o tym xd Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk- [AEB B5] kontrolka oleju i 3 sygnały dzwiękowe podczas jazdy
U mnie wystarczyło tylko przeczyścić smoka, ale tak jak piszesz. Wyciągnięcie miski w tym silniku wiąże się z opuszczeniem sanek, zdjęciem osłony poduszki w pasie, jednej poduchy itp. Bite 8godzin razem z czyszczeniem smoka, który był przytkany przez pozostałości sylikonu, uszczelek itp- Spot Leszno
Zacisk pewno padł.- Spot Leszno
Linka zamontowana ,hula aż miło , mam nadzieje że dziewczyna nie była za mocno zła,troche sie naczekała Pozdro Nie byla zla Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk- Spot Leszno
A no jest Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk - [B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż