Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JawoR36

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JawoR36

  1. JawoR36 odpowiedział(a) na porsche199611 temat w Audi A4 B7
    Manetka
  2. JawoR36 odpowiedział(a) na Woju16 temat w 2.0T
    Zaleci hipokryzją, ale.. w necie, to same głupoty piszą. Jaką pompę, po kiego :) Nic nie ruszaj.
  3. JawoR36 odpowiedział(a) na Woju16 temat w 2.0T
    A ja powiem tak, jak przebieg jest realny to pozostanie Ci jeszcze długo zmieniać tylko filtry z olejami.
  4. JawoR36 odpowiedział(a) na Marciol temat w Audi A4 B6
    Wyciągasz wkład niegrzany, wkładasz grzany
  5. JawoR36 odpowiedział(a) na Marciol temat w Audi A4 B6
    Podejrzewam, że pierwsze słyszysz o tym, że lusterka boczna włącza się wraz z tylną szybą, nie? :D Sprawdź, może masz grzane a nawet nie wiesz.
  6. Jak ja bym na lecie pojechał to bym pod górkę w Bukowinie po deszczu na bank nie ruszył ?
  7. Dowiedz się w swoim kole łowieckim, czy w tym czasie były prowadzone jakieś akcje na danym terenie, jeśli tak, jest szansa na odszkodowanie, jeśli nie, naprawiasz sam.
  8. JawoR36 odpowiedział(a) na kazzi temat w Audi A4 B6
    Pisz na PW. Załatwię Ci je za "flaszkę"
  9. JawoR36 odpowiedział(a) na kazzi temat w Audi A4 B6
    Ile takich potrzebujesz?
  10. Magiel może być inny, przewody wodne od nagrzewnicy i dekor w deskę. Na 99% trzeba spawać. Będzie problem z warsztatem, wywalili się już fachowcy na takie stare "trupy".
  11. Lepiej gdybać, od czego mógł się zapalić check zamiast to sprawdzić.
  12. Przestać gdybać polecam.
  13. 27 lat to ja nawet nie mam ? Mi przejażdżka 500metrów po placu w ASO na fotelu pasażera podczas prezentacji pracy skrzyni DSG w nowym Crafterze wystarczyła by dołożyć do konfiguracji automat za 8k. Bajka. Do manuali wsiadam jak za karę ?
  14. Automat, pojeździsz miesiąc i będziesz później patrzył na skrzynie manualną z pogardą :)
  15. Prawdopodobnie to już docisk nie daje rady, w sensie, że jest już zbyt zużyty i nie dociska odpowiednio mocno tarczy. Możesz jeździć
  16. Robocizna ok 300zł Zestaw https://allegro.pl/oferta/valeo-sprzeglo-docisk-vw-passat-b5-1-9-tdi-a4-b5-7683645265 Można
  17. Docisk + tarcza
  18. Reakcja moja była następująca, ponieważ zdanie Przed edycją wyglądało mniej więcej tak Oczywiście, domyśliłem się, że chodzi o wzór carbonu i jego kierunek, ale chyba nie sęk w tym, byśmy się musieli domyślać o co chodzi rozmówcy. Co do zagadnienia, osobiście, miałbym gdzieś jak to "się robi" lub jak to "wygląda u innych" tylko przyłożył folię do elementu i wybrał sposób w który mi się bardziej widzi :) Jak naklejałem dekor w Mustangu carbonem to puściłem wzór do pasażera.
  19. Może i jestem głupi, nie wiem, nikt tego nie stwierdził jednoznacznie, ale czy ty mógłbyś "po polskiemu" mówić o tym, co masz nam do przekazania czy też po prostu siedzisz po kilku drinkach i się nudzisz na forum?
  20. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja w tym roku porysowałem sobie zacisk od SQ5, bo się okazało, że dojazdówka 18'' trze o zacisk ? Więc jak ktoś jeździ na większych heblach, to proponuję od razu zakładać dojazd na tył, a z tyłu felgę na przód (jak ja) lub dorzucić do dojazdówki dystans min 5mm.
  21. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A no po to, żeby mieć oryginalny wzór Audi, a nie jakieś podjebki. Mi osobiście bardzo rzadko się podoba jakaś inna felga niż ori, a na zimę, w małych rozmiarach typu 17/18 to już całkiem.
  22. Ja tam znalazłem sposób na "fajniejsze" tablice, w dodatku legalne ???
  23. Brak homologacji na tablicach podchodzi pod niespełniania warunków jeżdżenia po drogach, a więc od 0zł do 500zł. Jak będzie upierdliwy wlepi Ci 500 i tyle. Ja kiedyś w sprawnym aucie, za brak przeglądu od tygodnia dostałem 500, przetrzepali mi auto i straszyli dołkiem 24h. Zmądrzeli jak zauważyli, że mam włączone nagrywanie w telefonie. Sprawa do sądu i skończyło się na stówce od sądu. Od myśleli, że na jelenia trafili Więc jak trafisz na cymbała, to Cię nawet zwiną na komisariat do wyjaśnienia sprawy, np by ustalić, po cholerę wozisz oryginały w bagażniku, a na aucie nie i dwa, czy te oryginały, to są na pewno oryginały, a nie lepsze podróbki? A może paliwo kradniesz i tablice nie Twoje? A może auto kradzione? Nie trudno o takie teorie
  24. Fałszujesz tablice rejestracyjną i pytasz czy można na takich jeździć? Nadgorliwy? 500zł za niedopuszczenie pojazdu do ruchu, zabranie dowodu, może sąd i laweta. Loteria. Tylko po co jeździć na kopiach skoro masz identyczne oryginały. Tą czcionką zwrócisz na siebie taką uwagę, że pierwszy patrol Cię zatrzyma i będziesz musiał tablice przekładać pod groźbą zabrania dowodu.
  25. JawoR36 odpowiedział(a) na rogigor temat w 3.0
    Kości od sond masz na grodzi z tego co pamiętam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.